Haunted House Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Haunted House Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 96,71%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0,01
Maks. zakład 10
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lubisz horrory, historie o wampirach? Jeśli tak to Haunted House będzie maszyną wrzutową dla ciebie! Jest to prosty automat, który tematycznie nawiązuje do upiornego i nawiedzonego domu, w którym króluje wampir. Twoim zadaniem będzie nie tylko pokonanie demona, lecz również zgarnięcie całkiem dużej sumy pieniędzy. Jeśli jesteś zainteresowany tym slotem i chcesz go wypróbować za darmo, to zapraszamy do skorzystania z naszej strony.

Podstawowe cechy Haunted House

Dostawca oprogramowania: Playtech

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 5

Liczba bębnów: 3

Minimalny zakład: 0,01

Maksymalny zakład: 50,00

Procent zwrotu RTP: 96.71%

Wild symbol: nie

Scatter symbol: nie

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: nie

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Haunted House

Haunted House to maszyna wrzutowa żywcem przeniesiona z klasycznych automatów z salonów czy barów. Posiada podobny układ, warstwę graficzną czy dźwiękową. Producent zdecydował się w tym wypadku na skorzystanie z 3 bębnów oraz 5 linii wygrywających. Z pewnością przypadnie ci do gustu, jeśli cenisz sobie tradycyjne rozwiązania. Gra jest niezwykle prosta w obsłudze. Wszystkie niezbędne tobie przyciski znajdują się u dołu ekranu. Masz tutaj do wyboru info, gdzie znajdziesz tabelę wypłat. W dalszej kolejności spotkasz opcję obstawiania wysokości zakładu na linię, auto play, turbo mode oraz spin uruchamiający bębny. Jeżeli chcesz dokonać wyboru od 1 do 5 linii, musisz po prostu kliknąć wybraną cyfrę.

W Haunted House zupełnie zrezygnowano z symboli specjalnych. Dlatego też nie znajdziesz tutaj żadnego znaku wild czy scatter. Postawiono za to na tematyczne symbole związane z walką z wampirem. W związku z tym obecne na bębnach są takie znaki jak: czosnek, świeca, złoty kielich, sztylet, trumna oraz krzyż. Wszystkie symbole z wyjątkiem czosnku wypłacalne są jedynie przy trafieniu ich 3 na linii wygrywającej. Każdy czosnek liczony jest osobno. 1 symbol to x5, a 2 x25. Z kolei 3 świece to x50, 3 kielichy to x75, 3 sztylety to x100, 3 trumny to x200, a 3 krzyże to x300. Najwięcej wygranej przynieść może ci układ 3 czosnków. W zależności od ilości linii może to być wygrana od x1000 do x1800! Dlatego też dzięki wyłącznie czosnkiem na ekranie możesz po prostu rozbić bank!

Dodaj opinię

Ocena