Skontaktuj się z nami

Poznaj więcej szczegółów na temat Online Kasyno Polis

Cenimy sobie opinie naszych czytelników i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Na naszej stronie przedstawiamy tylko zweryfikowane i autentyczne informacje. W razie ewentualnych pytań, wątpliwości lub problemów, zapraszamy do kontaktu [email protected]. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe, w przeciągu 72 godzin.

Ponadto, chętnie udzielimy też pomocy w przypadku niejasnych sytuacji z partnerami, których pokazuje nasza strona. Zrobimy, co w naszej mocy, żeby pomóc graczom w rozwiązywaniu kwestii spornych oraz przekazywaniu zażaleń do kasyn stosownie bonusów, umieszczonych na tej stronie.

Stajemy się lepsi z każdym dniem!

Nasza misja polega na tym, aby hazard w internecie był bezpieczny, zgodny z prawem i w pełni przejrzysty. Z wielką radością wysłuchamy konstruktywnej krytyki oraz opinii na temat wyglądu portalu i treści naszych tekstów. W przypadku tych pytań skontaktuj się z nami poprzez skrzynkę mailową [email protected]. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz, opinię i sugestię, która pomoże ulepszyć nasz portal.