All Ways Hot Fruits Deluxe online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
All Ways Hot Fruits Deluxe online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Klasyczny, Owocowe, Hot Spot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 1
Maks. zakład 1000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Hot Fruits Deluxe automat – recenzja

Hot spoty to te gry, które zapewniają maksymalną radość z rozgrywki, przy całkowitym minimalizmie. Hot Fruits Deluxe automat to niezwykle prosty tytuł, który po prostu uruchamia się i od razu przechodzi do rozgrywki. To maksymalnie uproszczona zabawa dla tych, którzy cenią sobie pragmatyczne podejście do rozgrywki. Za Hot Fruits Deluxe odpowiada popularne wśród graczy studio Amatic, które ma na swoim koncie wiele światowych hitów.

Ta bez wątpienia interesująca maszyna jest dostępna na naszej stronie. Oznacza to, że można w nią grać bez żadnego ryzyka. Udostępniliśmy wersję Hot Fruits Deluxe za darmo, żeby nikt nie musiał wskakiwać na głęboką wodę. Pomimo tego, że slot jest klasykiem w najczystszym tego słowa znaczeniu i nie wymaga dużo czasu na naukę, to i tak zawsze powinno się najpierw rozpoczynać od wersji demo, żeby opracować idealną strategię gry. Dopiero wtedy powinno się przechodzić do jednego z kasyn, które również można znaleźć na naszej stronie.

Bonusy i promocje w Hot Fruits Deluxe 

Jak przystało na Hot Spota, nie należy oczekiwać licznych funkcji dodatkowych. Twórcy specjalnie zrezygnowali z wielu opcji, udostępniając jedynie te, które są na tyle proste, że nie będą zajmować głowy gracza. W końcu o to chodzi w grach bez depozytu z tego rodzaju – mają być maksymalnie łatwe w użytkowaniu.

Mimo wszystko – ze względu na to, że dzisiejsi gracze lubią, kiedy na ekranie dzieje się coś interesującego, zdecydowano się na implementację do rozgrywki dwóch funkcji specjalnych:

  • Symbol gry HOT FRUITS ma funkcję Wild, czyli zastępuje każdy inny obrazek w grze. Przy formacie 3×3, pojawienie się tej ikony, to praktycznie zapewnione zwycięstwo.
  • Jeśli uda się wypełnić ekran 9 takimi symbolami, to wszystkie wygrane zostają podwojone. Nie ma znaczenia, który symbol wypełnia ekran – wygrana zawsze zostaje zwiększona.

W grze nie ma żadnej rundy bonusowej z darmowymi spinami za rejestrację. Twórcy zrezygnowali z tej możliwości, ponieważ w większości automatów owoce to właśnie ona gra główne skrzypce, a dobry Hot Spot powinien skupiać się przede wszystkim na kombinacjach wygrywających. Jak przystało na nowoczesny slot z 2020 roku, interfejs użytkownika został wyposażony w dwie funkcje, które od dawna są już standardem w na slotach 777:

  • BET MAX jednym kliknięcie przechodzi do maksymalnego zakładu. 
  • AUTOPLAYuruchamia automatyczną grę z aktualnymi ustawieniami zakładu. Opcję wyłącza się, po prostu odznaczając przycisk.

Pomimo prostoty rozgrywki, Amatic zdecydował się na zastosowanie kilku nowoczesnych funkcji, żeby przy Hot Fruits Deluxe gra każdy gracz mógł jak najlepiej się bawić.

Podstawowe cechy Hot Fruits Deluxe

Za grę odpowiada doskonale znane studio Amatic, które ma na swoim koncie całkiem pokaźną liczbę klasycznych gier. Dzięki temu można być pewnym, że i tym razem oddano odpowiednio dopracowaną rozgrywkę. Hot Fruits Deluxe automat do gry to typowy Hot Spot o formacie 3×3 (3 bębny i 3 rzędy z symbolami). Kombinacje wygrywające tworzą się na 5 sposobów (3 poziome linie i 2 idące po skosie). Minimalny zakład za jedno uruchomienie bębnów to 1, z kolei maksymalny wynosi aż 1000. Tak duża rozbieżność daje ogromne możliwości. Gracz może bawić się przy zakładzie dostosowanym do swoich możliwości i raz na jakiś czas próbować zaryzykować.

Zasady automatu Hot Fruits Deluxe 

Każda osoba, która uruchomi Hot Fruits Deluxe, już od pierwszych chwil będzie wiedziała co robić. Maszyna do gier jest na tyle czytelna, że nie ma tutaj możliwości pomyłki. Interfejs znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu i jest bardzo prosty. Gracz musi jedynie ustawić zakład z użyciem ikon „+” i „-”, a następnie kliknąć duży przycisk z obracającymi się strzałkami – to wszystko.

Pod względem grafiki automat nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jako że jest odnowiony i swoją premierę miał w 2020 roku, to wszystkie grafiki są ładne i mają dużą rozdzielczość. Wszystko jest statyczne i nie ma tutaj miejsca na żadne dodatkowe animacje. Jedynie przy trafieniu kombinacji pojawia się prosta animacja z płonącymi symbolami.

Twórcy Hot Fruits Deluxe nie podają, jaki jest RTP, ale wielu ekspertów twierdzi, że zwrot pieniędzy do gracza wynosi około 95%, co jest bardzo dobrym wynikiem i zapewnia stale pojawiające się wygrane. Jeśli ktoś chce zagrać w tę grę i wyciągnąć z niej ile się da, to powinien spróbować najpierw zagrać w wersję Hot Fruits Deluxe online za darmo. Rozgrywka bez ryzyka pozwoli dogłębnie zapoznać się z automatem. Gracz powinien także przejść do tabeli wypłat (ikona „?”) i poznać wszystkie symbole oraz funkcje bonusowe.

Tabela wypłat Hot Fruits Deluxe

Na ekranie pojawia się  9 różnych symboli, które wypłacają wygrane tylko przy 3 ikonach na linii. Przy zakładzie wynoszącym 1, nagrody prezentują się następująco.

Symbol Wygrana
Wiśnie 4
Cytryny, Pomarańcze, Śliwki 8
Dzwonki 16
Arbuzy 20
Gwiazdki 40
Siódemki 80
HOT FRUITS 160

 

FAQ

Jak mogę zagrać w Hot Fruits Deluxe za darmo?

Wystarczy wyszukać grę na naszej stronie lub w bibliotece kasyna i włączyć aplikację. To wszystko.

Chcę uruchomić rundę darmowych spinów w Hot Fruits Deluxe. Czy jest taka możliwość?

Nie ma możliwości gry z darmowymi spinami w grze Hot Fruits Deluxe. Twórcy nie zdecydowali się na tę opcję.

Czy będę mógł grać o prawdziwe pieniądze w Hot Fruits Deluxe?

Gra jest dostosowana do rozgrywki na prawdziwe pieniądze. Żeby grać, wystarczy wejść na oficjalne kasyno online, zarejestrować się i uruchomić grę w wersji na pieniądze.

Czy granie w Hot Fruits Deluxe wymaga pobierania dodatkowej aplikacji?

Zastosowanie najnowszych rozwiązań przy produkcji gry zapewnia, że nikt nie musi przejmować się pobieraniem dodatkowych plików i programów.

Dodaj opinię

Ocena