Cat Scratch Fever

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Cat Scratch Fever
Zagraj Na pieniądze
Producent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Taneczna atmosfera gry Cat Scratch Fever

Tło gry jest ładne i miłe. Automat  posiada interesujące opcje specjalne. Jedną z nich jest Jackpot, który wynosi 500-krotność stawki zakładu.

Podstawowymi symbolami gry są koty, psy, kocice, buty i samochody. Automat posiada również znaki Wild i Skatter. Ikona z symbolem Wild zastępuje wszystkie inne znaki, z wyjątkiem symbolu Skatter.

Skatterem jest ikona Bonus,  która uruchomia bonusowe obroty w razie trafienia kombinacji z pięciu Scatterów. Każdy bonusowy spin bębna podwaja wygraną. Aby tryb ryzyko był bardziej efektywny, należy odgadnąć kolory skrytych kart.

Od czego zacząć w grę Cat Scratch Fever?

Producenci wyposażyli gry w automaty Cat Scratch Fever unikalną funkcją. To jest funkcja Scratch. Jeżeli jednakowe obrazy wypadną na 2-ch bębnach, występuje łapa kota, która wymienia obrazy 3-go bębna na nowe. Jeżeli ta zamiana przyniosła dużą wygraną, to obroty będą się kontynuować, dopóki darmowe kręcenia będą przynosić nagrody.

Należy odgadnąć kolory skrytych kart aby gra ryzyko zakończyła się zwycięstwem. W razie sukcesu gra ryzyko może być przedłużona. Żeby powrócić do zwykłego trybu i zabrać wygraną, trzeba kliknąć przycisk Collect.

5 kotów disco mogą przynieść maksymalną wygraną – 2000 kredytów.

Gra umożliwia włączenie trybu Auto, za pomocą guziku Autoplay. Lecz tryb automatyczny nie zawiera darmowych spinów i gry ryzyko. Żeby zatrzymać kręcenie bębnów w trybie Auto, wystarczy nacisnąć Stop.

Kiedy w jednej linii pojawi się od 3 do 5 jednakowych ikon możesz wygrać kredyty. Żeby dowiedzieć się o możliwych wypłatach za zestawianie symboli, należy kliknąć Paytable.

Dodaj opinię

Ocena