Feliks Stawczyk – hazardowy ekspert

Feliks Stawczyk to doświadczony dziennikarz, który przez lata pisał na tematy rozrywkowe – najpierw w Mieszkańcu czy Gazecie Lokalnej w Warszawie, a potem w większych redakcjach w całym kraju. W ciągu ostatnich kilku skupił się mocniej na zainteresowaniu Polaków grami hazardowymi i internetowymi kasynami.

Feliks Stawczyk

12-letnie doświadczenie pozwala mu opisywać złożone tematy w bardzo prosty sposób. Do tego ogromna wiedza w tematach prawnych, związanych z iGamingiem, powodują, że to idealny człowiek na idealny stanowisku. Feliks interesuje się też rozrywkową częścią kasyn – śledzi najnowsze trendy, interesuje się nowymi grami.

Nasz autor będzie weryfikował fakty na naszej stronie, a także poświęcał się psychologicznej części hazardu – ciekawią go motywacje graczy, a także ich stosunek do ryzyka czy schematy, jakimi kierują się podczas rozgrywki.

Feliks przygląda się też uzależnieniom od hazardu i bada je, współpracując z innymi ekspertami oraz graczami. Jesteśmy pewni, że dzięki niemu, rozgrywka naszych czytelników stanie się przyjemniejsza i bezpieczniejsza!