Hot 777 Deluxe

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Hot 777 Deluxe
Zagraj Na pieniądze
Producent Wazdan
Typ automatu Wideo, Slot 777
RTP (zwrot dla gracza) 96,47%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Hot 777 Deluxe automat – recenzja

W 2012 wydany został automat Hot 777, który odniósł prawdziwy sukces i cieszył się ze strony graczy niebywałą sympatią. Dlatego też kilka lat później, w 2018 roku, powstała ulepszona wersja slotu, czyli Hot 777 Deluxe. Motyw automatu jest połączeniem owoców i elementów związanych z dzikim zachodem.

Twórcą obu tych automatów jest stale rozwijające się już od ponad 10 lat studio Wazdan. W kasynach internetowych online można aktualnie znaleźć ponad 150 gier od Wazdan. Grając w produkcje tego autora możemy odnieść wrażenie, że wyższego poziomu w produkcji slotów online osiągnąć się już nie da. Hot 777 Deluxe i Hot 777 to tylko dwa z licznych przykładów tego, że pracownicy firmy Wazdan już nie raz wspięli się na wyżyny robiąc to, co wychodzi im najlepiej.

Chcąc grać w Hot 777 Deluxe za darmo, nie musisz wpłacać depozytu. Gra ma swoją bezpłatną wersję demo, w którą możesz zagrać na naszej stronie, tak samo zresztą jak w dziesiątki innych ciekawych i wysoko wypłacalnych automatów.

Bonusy i promocje w Hot 777 Deluxe

Każda wygrana, jaką przyznaje Hot 777 Deluxe automat do gry, może zostać zwiększona na dwa różne sposoby. Podstawowa funkcja Gamble polega na wybraniu koloru zakrytej karty i można aktywować ją do 7 razy.

Druga funkcja to natychmiastowa nagroda. Na ekranie pojawia się kobieta kowboj z dwoma workami, z których musimy wybrać jeden. Jeden z nich zawiera pieniądze, a drugi ładunek wybuchowy. Wybierając worek zawierający pieniądze możemy szybko wzbogacić się o ukrytą kwotę. Jeśli jednak nie uda nam się trafić na pieniądze, cała wygrana zniknie, włącznie z kwotą otrzymaną w ramach podstawowej części gry. Ponadto gra pozwala na samodzielne ustawienie zmienności: niskiej, średniej lub wysokiej. Dzięki temu możemy wpłynąć na częstotliwość trafień i wysokość wygranych.

Hot 777 Deluxe automat – darmowe spiny

Darmowe spiny w automacie Hot 777 Deluxe aktywowane są przy pomocy symboli specjalnych Hot 7. Każdy tego typu symbol ładuje specjalną miarkę. Jeśli ta wypełni się 10 nabojami, aktywowany zostanie tryb darmowych spinów. W ich trakcie symbole Hot 7 pozostają na swojej pozycji na planszy. Ostateczna wysokość wygranej zostaje po zakończeniu trybu powiększona o kwotę zależną od zgromadzonej liczby symboli Hot 7.

Podstawowe cechy Hot 777 Deluxe

Hot 777 Deluxe jest klasycznym slotem wideo mającym planszę o wymiarach 3 bębnów i 3 rzędów, dlatego istnieje tu 5 ustalonych kombinacji płatniczych. Można zagrać na tym automacie na stawkę od 0,20 do 100 kredytów. Hot 777 Deluxe gra ma przy tym RTP w wysokości 96,47%, natomiast jego wariancję możemy zmieniać. Grając w Hot 777 Deluxe możemy wygrać nagrodę w wysokości nie więcej niż 20,000x stawki.

Zasady automatu Hot 777 Deluxe

Podstawowa rozgrywka w Hot 777 Deluxe online ma zasady zbliżone do reszty standardowych automatów owocowych. Na planszy o budowie 3×3 pojawiają się ikony tworzące jedną z 6 linii płatniczych. W przypadku większości symboli, kombinacje wypłat składają się z trzech elementów. Hot 777 Deluxe to slot, w którym wariancję można zmieniać, dlatego wygrane trafiają się w nim w różnych odstępach czasu, zależnych od preferencji grającego.

Można powiedzieć, że grafika w Hot 777 Deluxe jest tylko dodatkiem. Nasza uwaga skupia się na graniu, a otoczka wizualna slotu w niczym nie przeszkadza i jest raczej prosta. Również animacje gry są bardzo neutralne, a dużym plusem gry 77777 jest możliwość zmieniania ich tempa według trzech poziomów.

Granie w Hot 777 Deluxe automat powinniśmy poprzedzić przeczytaniem jego zasad. Wszelkie reguły gry zostały opisane w menu, które możesz znaleźć w lewym dolnym rogu, zaraz obok menu z ustawieniami animacji oraz dźwięków. Za pomocą przycisków umieszczonych na środku ekranu można regulować wartość zakładu. Po prawej stronie konsoli sterowania znajdują się przyciski pojedynczego zakręcenia bębnami, aktywacji funkcji Autoplay i regulacji zmienności.

Tabela wypłat Hot 777 Deluxe

Grając w Hot 777 Deluxe stawkę można wybrać z zakresu rozpoczynającego się od 0,20, a kończącego na 100 monetach. Oto wartości wygranych, które można zdobyć ustawiając minimalny zakład:

Symbol x3
Hot 7 40
Złota siódemka 20
Czerwona siódemka 8
Dzwonek, winogrona, śliwki 1,60
Gruszka, pomarańcza 0,16
Wiśnia, cytryna 0,08

Wygrane wypłacane są również w chwili, gdy jeden z układów wypłat składa się z dwóch symboli siódemek, dzwonków, winogron i śliwek.

Nasza opinia o grze Hot 777 Deluxe

Hot 777 Deluxe to gra, co do której zdania są podzielone. Z jednej strony widzimy prostą grę, pozbawioną wielu bonusowych funkcji, z nieskomplikowaną grafiką, a niekiedy nawet nudną. Z drugiej natomiast Hot 777 Deluxe wyposażony jest w funkcję darmowych spinów, ale też w możliwość zmiany zmienności rozgrywki, która może zakończyć się wysoką wygraną, jeśli nauczymy się mądrze z niej korzystać. Zagraj w Hot 777 Deluxe demo, by przetestować tę funkcję bez ryzykowania pieniędzy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy chcąc grać w Hot 777 Deluxe musze pobierać dodatkowe aplikacje?

Nie musisz pobierać ani gry, ani innych aplikacji. Gra działa bezproblemowo na każdej przeglądarce.

Jak mogę wygrać pieniądze w grze Hot 777 Deluxe?

Po zalogowaniu się do kasyna wpłać depozyt i wejdź do gry. Ustaw stawkę i graj na pieniądze, co pozwoli wygrać prawdziwe środki.

Czy Hot 777 Deluxe ma funkcję free spins?

Tak, za pomocą symboli ognistych siódemek można zainicjować darmowe zakręcenia.

Czy gra w Hot 777 Deluxe musi odbywać się na prawdziwe pieniądze?

Nigdy nie musisz wpłacać pieniędzy, jeśli chcesz grać w automaty w wersji demo. Bezpłatnie możesz zagrać na przykład na naszej stronie.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena