Hot Twenty Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Hot Twenty Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu wideo slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 1
Maks. zakład 1,000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Maszyna wrzutowa Hot Twenty od Amatic będzie dla ciebie świetnym wyborem, jeśli cenisz sobie klasyczne owocówki. Jest to gra, w której można zaobserwować inspirację dawnymi jednorękimi bandytami z salonów gier. To całkiem prosty automat, dzięki któremu możesz liczyć na mniejsze lub większe wygrane.

Podstawowe cechy Hot Twenty

Dostawca oprogramowania: Amatic

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 20

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 1

Maksymalny zakład: 1,000

Procent zwrotu RTP: 96%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: nie

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: do 1,000,000 kredytów

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Hot Twenty

Hot Twenty to produkcja, która charakteryzuje się prostą oprawą graficzną, jak i również zróżnicowanymi dźwiękami. Jak już wspomnieliśmy, bardzo przypomina klasyczne automaty naziemne. Ta maszyna wrzutowa nie powinna sprawić ci trudności w obsłudze. Wszelkie najważniejsze klawisze funkcjonalne zostały rozmieszczone u dołu lub po bokach ekranu. Dlatego też bez trudu znajdziesz przyciski służące wybraniu ilości linii, wysokości zakładu na jedną linię i końcowego zakładu.

Co ciekawe, występują one tutaj w podwójnej wersji, dlatego możesz wybrać dla siebie najbardziej wygodną. Ponadto obok nich znajduje się przycisk gamble służący do gry bonusowej z ryzykiem 50 na 50, jak i przycisk Help, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tabeli wypłat. U dołu ekranu znajduje się także przycisk do gry automatycznej. Z kolei u góry ekranu możesz znaleźć przyciski służące ustawieniom samej gry, jak i pomoc dla gracza.

W Hot Twenty zetkniesz się z klasycznymi symbolami typowymi dla owocówek. Są to wiśnie, cytryny, pomarańcze, arbuzy, śliwki, winogrona. Stanowią one standardowe symbole o niższej wartości za wygraną. Liczone są one oczywiście od minimalnego układu 3 identycznych znaków. Na znacznie więcej liczyć możesz dzięki 7 oraz gwieździe. 7 w Hot Twenty pełni rolę wild. Zastępuję na bębnach wszystkie normalne symbole. Jeśli wszystkie pozycje na bębnach zostaną zajęte przez cyfry 7, to rozbijasz wtedy bank i w zależności od kwoty zakładu, możesz wygrać nawet 1,000,000 kredytów! Scatter również wiąże się z wysokimi wygranymi, gdyż maksymalna pula do zdobycia dzięki 5 symbolom gwiazdek to 500,000 kredytów.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena