Lucky 7 Online za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Lucky 7 Online za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
Typ automatu Klasyczny
RTP (zwrot dla gracza) 97%
Bębny 3
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0,1
Maks. zakład 10
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Lucky 7 od Betsoft

W konkursie na najlepszą grę automatową typu jednoręki bandyta w kategorii retro, gra Lucky 7 wyprodukowana przez Betsoft zajęłaby wysokie miejsce. Betsoft to jeden z bardziej znanych na świecie deweloperów wysokiej jakości gier, które słyną ze świetnych animacji i innowacyjnych rozwiązań. Jednakże przy tworzeniu Lucky 7 twórcom przyświecał zupełnie inny cel. Otóż Lucky 7 miała być klasyczną, 3-bębnową maszyną z jedną linią wygrywającą, wzorowaną na pierwszych maszynach, które stanęły w kasynach Las Vegas lata temu. Wydana 15 stycznia 2009 roku gra osiągnęła zamierzony efekt. Gra jest naprawdę świetna. Połączenie prostej, nieskomplikowanej szaty graficznej z elegancko wykonanymi jej elementami  dało wyśmienity efekt. Gracz jednocześnie wyczuwa ducha czasu bijącego z automatu, a jednocześnie nie może narzekać na prymitywne wykonanie elementów, co cechowało najstarsze gry.

Podstawowe cechy Lucky 7

Na trzech bębnach gry Lucky 7 znajdziemy świetnie znane nam symbole, które gdy ułożą się w rzędzie od lewej do prawej, zapewniając określoną wygraną. Lucky 7 nie jest tradycyjną grą z owockami, dlatego, że na bębnach zobaczymy wyłącznie symbole wisienek. Jako ciekawostkę należy wskazać, że w grze trafienie już jednej wisienki sprawia, że odnotowujemy wygraną. Ponadto na bębnach zobaczymy różnego rodzaju symbole BAR:

  • pojedynczy BAR,
  • podwójny BAR,
  • potrójny BAR.

Tradycyjnie najwyżej punktowane są czerwone siódemki oraz niebieska gwiazdka z symbolem czerwonej siódemki. Zauważalnym plusem Lucky 7 jest dość wysoki współczynnik zwrotu (RTP), który wynosi 97,0%, co w porównaniu do innych gier slotowych jest powyżej średniej, która co do zasady wynosi 95-96%. Lucky 7 nawiązuje do swoich przodków, stąd gra nie oferuje darmowych spinów, symboli wild czy scatter. Jest natomiast jackpot, który zaczyna się od kwoty 5.000. Niestety gracze nie przewidzieli opcji automatycznego odtwarzania, co oczywiście wynika z tego, że gra ma przypominać maszyny starego typu, które pierwotnie pozbawione były takiej opcji.

Jak zagrać w Lucky 7?

Przed rozpoczęciem gry gracz wnosi stawkę, w zakresie od 1 (bet level) do maksymalnie 3. Wartość zakładu należy odróżnić od wartości monety (coin value), którą gracz może określić w zakresie od 0,02 do maksymalnie 1. Przed wniesieniem pierwszej stawki warto także przeanalizować tabelę wygranych (paytable), aby poznać wartość trafionych kombinacji. Najbardziej wartościowa kombinacja, którą gracz może trafić to tradycyjnie już czerwone siódemki. Tytułem przykładu, obstawiająca zakład o wartości 3$, można wygrać trafiając 3 siódemki kwotę 5,000$.

Choć Lucky 7 ma już kilka lat, to grywalność gry utrzymuje się nadal na wysokim poziomie. Nie ulega wątpliwości, że wobec ogromnej liczby slotów o skomplikowanych mechanizmach, efektownej grafice oraz rozbudowanej ścieżki dźwiękowej istnieje duża potrzeba automatów o przejrzystej strukturze, zapewniającej spokojną, niewymagającą rozgrywkę. Kryteria te Lucky 7 spełnia w całości. Lucky 7 to świetny wybór dla początkujących graczy, którzy nie powinni mieć większych problemów z obsługą tej maszyny. Przyciągającym czynnikiem jest także ponadprzeciętny współczynnik zwrotu (RTP).

Dodaj opinię

Ocena