Mad Mechanic online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Mad Mechanic online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) Brak
Bębny 5
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 90
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Mad Mechanic automat – recenzja

Jeden z najbardziej znanych slotów online wytwórni Apollo Games, Mad Mechanic automat do gry posiada wielu fanów na całym świecie. Maszyna wyposażona jest w 5 bębnów, na których rozgrywa się cała akcja. Wśród bohaterów, oprócz maszyn parowych znajdziesz roboty i wynalazców, dbających o to, by podczas rozgrywki pojawiło się jak najwięcej kombinacji wygrywających.

Jeśli masz ochotę na chwilę zabawy na automacie Mad Mechanic online za darmo, to zapraszamy na naszą stronę internetową. W naszym szerokim katalogu gier znajdziesz między innymi Mad Mechanic za darmo, co umożliwi Ci opanowanie mechaniki gry bez żadnego ryzyka. Później, jeśli poczujesz, że szczęście ci sprzyja, możesz zagrać w Mad Mechanic na prawdziwe pieniądze w internetowym kasynie online z licencją. Listę takich kasyn również znajdziesz na naszej stronie.

Bonusy i promocje w Mad Mechanic

W trakcie gry, na bębnach pojawić się może wynalazca z goglami – jest to symbol Wild zastępujący w Mad Mechanic online wszystkie inne symbole poza bonusowym Scatter. Ten drugi natomiast (Ciśnieniomierz “Bonus”) uaktywnia darmowe spiny za rejestracje. Kombinacje wygrywające z udziałem Wild, liczone są razy dwa.

Tryb Shiftig Wild może uruchomić się po obrocie bez zwycięskich kombinacji. W tym momencie, losowo na którymś miejscu na bębnach pojawi się symbol Wild, który z każdym obrotem będzie przesuwał się w lewo, aż do pierwszego bębna. Obroty w trybie Shifting Wild są bonusowe, więc gracz nic za nie nie płaci.

Innym bonusem, zawierającym symbol Wild, jest Random Appear Wild. Po obrocie bez zwycięskich kombinacji, na bębnach niektóre symbole, dzięki maszynie i robotom, mogą zamienić się w symbole Wild, co następnie może skutkować wygraną. Dodatkowo, losowe symbole Wild, mogą się rozszerzać w losowym kierunku, zarabiając Ci kolejne monety.

Reel Respin, to kolejny bonus bez depozytu w grze Mad Mechanic, który polega na ponownym zakręceniu niektórych bębnów, za pomocą wielkiej ręki robota. Reel Replacement natomiast, do zamiana poprzez “uderzenie” od 1 do 3 bębnów. Wszystkie te bonusy mogą doprowadzić do wysokich wygranych.

Po każdej wygranej, w centrum u dołu ekranu pojawi się przycisk Ryzyka – funkcja Gamble. Klikając w niego, na ekranie wyświetlą Ci się tasują karty, a twoim zadaniem jest odgadnięcie koloru następnej, aby podwoić swoją wygraną. Nieprawidłowa odpowiedź zeruje wygraną kwotę.

Mad Mechanic slot – darmowe spiny

Przy wylosowaniu co najmniej 3 symboli Scatter (Ciśnieniomierz bonus), uruchamia się tryb darmowych gier. W trakcie darmowych spinów, maszyna nagradza Cię losowymi symbolami Wild, zwiększającymi twoje wygrane jeszcze bardziej. Dodatkowe darmowe gry, mogą zostać wylosowane w trakcie. Ilość spinów zależy od ilości Scatter na bębnach:

  • 3 Scatter = 10 FS,
  • 4 Scatter = 20 FS,
  • 5 Scatter = 30 FS. 

Podstawowe cechy Mad Mechanic

Mad Mechanic gra posiada 5 bębnów, o stałej ilości 5 linii wygrywających. Dostawca oprogramowania Apollo Games postarał się o slot o mocnym charakterze. Najniższy zakład na video slocie Mad Mechanic to 0.10 monet, a najwyższy to 90.00 monet.

Zasady automatu Mad Mechanic

W lewym dolnym rogu Mad Mechanic znajduje się czerwony przycisk Menu. Klikając w niego, a następnie w ikonę monet z kołem zębatym, przejdziesz do ustawień stawki, której wysokością manipulować możesz za pomocą plusa i minusa. Funkcję Autostart uruchomisz w ustawieniach gry (koło zębate w Menu). Pod znakiem zapytania natomiast, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące gry, z którymi każdy gracz powinien się zapoznać.

Po wyjściu z ustawień, aby zakręcić bębnami należy kliknąć w zielony przycisk start, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu gry. Po lewej od niego wyświetla się stawka, a nad przyciskiem Menu znajdziesz swój stan konta. Mad Mechanic automat posiada zmienne RTP, które wynosi 95%. Jest to dość niski wynik, jednak gra nadrabia go ilością dodatków i bonusów oferowanych w trakcie rozgrywki.

Mad Mechanic i jego szata graficzna to jedno wielkie dzieło sztuki. Każdy symbol jest dopracowany z uwagą do najmniejszych szczegółów, a paleta barw nadaje mu tego mocnego steampunkowego charakteru. Odgłosy jakie wydaje ta wielka parowa maszyna sprawiają, że ma się wrażenie jakby człowiek znajdował się w samej grze.

Tabela wypłat Mad Mechanic

Aby wygrać, na jednej z 5 linii wygrywających, zaczynając od pierwszego lewego bębna, powinny pojawić się następujące po sobie symbole tego samego rodzaju. Następnie wygrana jest wypłacana według tabeli wypłat (przykład z zakładem w wysokości 10.00 moment):

Symbol x2 x3 x4 x5
Ciśnieniomierz (Bonus) 20 50 200 1000
Robot 20 60 400 2000
Wynalazca (Wild) 140 1000 4000
Maszyna 30 150 500
Wynalazca (Kobieta) 10 40 200 1000
Narzędzia 20 100 250
A, K 10 50 200
Q, J 10 20 60
10, 9 4 10 50

Mad Mechanic na telefonie

Automat Mad Mechanic demo jest dostępny na wszystkie urządzenia mobilne. Dzięki technologii HTML5, na której działa we wszystkich kasynach, nie potrzeba instalacji gry czy wtyczek takich jak Flash Player. Gra działa gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Podobne automaty

Slotami o podobnych motywach, które również warto wypróbować po grze w Mad Mechanic online, są między innymi Sweet Robots i Mechanica. Jeśli gra na automacie Mad Mechanic sprawia Ci przyjemność, to bez wątpienia musisz wypróbować pozostałe maszyny Apollo Games.

Nasza opinia o grze Mad Mechanic

Automat ten jest grą pełną dodatków i bonusów, jednak sama gra nie jest skomplikowana, przez co nadaje się dla każdego, a przede wszystkim dla fanów steampunkowego klimatu. Szata graficzna jest niezwykle dopracowana, co z pewnością podnosi jakość rozgrywki. Zachęcamy więc do wypróbowania gry Mad Mechanic za darmo na naszej stronie internetowej i życzymy wielu wysokich wygranych!

FAQ

Czy mogę grać za darmo w Mad Mechanic?

Tak, Mad Mechanic za darmo dostępne jest na naszej stronie.

Czy Mad Mechanic ma darmowe spiny?

Tak, automat posiada darmowe gry oraz wiele innych bonusów.

Czy w Mad Mechanic wygram prawdziwe pieniądze?

Tak, grając w Mad Mechanic na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Czy Mad Mechanic muszę pobrać, aby zagrać?

Nie, gra jest dostępna online, bez potrzeby pobierania jej.

Dodaj opinię

Ocena