Mini Baccarat

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Mini Baccarat
Zagraj Na pieniądze
Producent Play'n Go
RTP (zwrot dla gracza) 99.5%
Min. zakład 1
Maks. zakład 210
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Mini Baccarat online za darmo

Szwedzka firma Play’n GO jest jednym z najpopularniejszych producentów gier hazardowych na rynku z racji niezwykle nowatorskiego podejścia do funkcji dodatkowych oraz znakomitej oprawy wizualnej swoich produktów. Ale w jej portfolio znajdziemy także bardziej klasyczne tytuły, takie jak na przykład Mini Baccarat online. Jak łatwo się domyślić na podstawie nazwy, będziemy tutaj mieć do czynienia z bakaratem. W tym wypadku jest to jednak najbardziej klasyczna wersja tej gry, bez dodatkowych udoskonaleń zaburzających płynność rozgrywki. A czy warto się bliżej zainteresować tym produktem? Tego możesz dowiedzieć się z naszej dzisiejszej recenzji.

Jeśli masz ochotę także pograć w tę grę, a nie tylko o niej czytać, to specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy Mini Baccarat demo. Możesz ją uruchomić bez spełniania jakichkolwiek warunków dodatkowych, czy też logowania się. Nie każemy Ci klikać w reklamy, subskrybować naszego biuletynu, czy też robić innych czynności. To świetna opcja na poznanie reguł rządzących rozgrywką w tym tytule oraz na doskonałą zabawę – i to zupełnie za darmo. Dowiesz się dzięki temu, jak najlepiej rywalizować z wirtualnym krupierem i jakie strategie postępowania są najbardziej skuteczne. To oczywiście Ci się na pewno przyda, gdy zechcesz zagrać w tę grę w swoim ulubionym kasynie internetowym.

Specyfikacje techniczne Mini Baccarat

Mini Baccarat gra online to jeden ze starszych produktów firmy Play’n GO, bo możemy w nią grać już od 2012 roku – a to spory kawał czasu w tej branży. Niemniej jednak gra do dziś broni się poziomem wykonania i grywalnością. Od strony technicznej jest to klasyczny bakarat wykorzystujący standardowy zestaw reguł i nie dodający niczego od siebie. Najniższa wartość zakładu na jedno rozdanie to 1 moneta, natomiast najwyższa kwota możliwa do postawienia stanowi równowartość 100 monet.

Natomiast pozostałe aspekty technicznej tej gry prezentują się następująco:

  • Współczynnik zwrotu dla graczy (czyli RTP) wynosi w tym konkretnym przypadku 98,90%.
  • Gra toczy się w oparciu o 6 talii kart.
  • Gracz może obstawiać wygraną swoją, krupiera lub remis.
  • W przypadku remisu wygrana wynosi 8 do 1.
  • Wygrana w przypadku postawienia na krupiera zostaje pomniejszona o 5% z racji tego, że w teorii taki zakład ma wyższe szanse powodzenia.

Mini Baccarat – jak grać?

Producent Mini Baccarat gry online, czyli firma Play’n GO, praktycznie od zawsze ma reputację twórcy przykładającego olbrzymią uwagę do oprawy graficznej i prostoty obsługi swoich gier. Nie inaczej jest w tym przypadku – grafika w tym tytule jest prosta, ale jednocześnie estetyczna i przyjemna dla oka. Główną część ekranu zajmuje pole zakładów opisane w przejrzysty sposób. Od góry mamy:

  • TIE, czyli remis.
  • BANKER, czyli zakład na wygraną krupiera.
  • PLAYER, czyli zakład na zwycięstwo gracza.

W centralnej części każdego pola zakładów znajduje się podświetlone koło, na którym należy położyć żetony przed rozpoczęciem gry. Wybór nominału każdego żetonu realizowany jest za pomocą znajdującego się w dolnej strefie ekranu panelu sterowania. Po jego prawej stronie masz listę dostępnych nominałów żetonów, wystarczy wybrać jeden z nich. Potem kliknij w wybrany przez siebie zakład, a wtedy Mini Baccarat darmowy umieści w odpowiednim miejscu stołu żeton o wskazanym nominale.

Wtedy będziesz gotowy do rozpoczęcia rozgrywki. Aby otrzymać karty, kliknij najpierw przycisk DEAL, który znajdziesz na dole ekranu, w środkowej części panelu sterowania. Dostaniesz wtedy dwie karty – znajdą się one w strefie pod etykietą PLAYER -, tak samo dwie karty otrzyma krupier. Cała reszta przebiegnie automatycznie. Gra Mini Baccarat za darmo lub gra na prawdziwe pieniądze dołoży karty w razie potrzeby, zgodnie z ze standardowym zestawem reguł bakarata, a następnie oceni łączną punktację gracza i krupiera. Jeśli postawiłeś zakład na wygraną jednej ze stron i trafiłeś, to otrzymasz wygraną zgodnie z tabelą, a jeśli pomyliłeś się, Twoje żetony przepadną. Naturalnie w przypadku remisu postawienie na remis oznacza wygraną w dużo wyższym stosunku – jak opisano na stole do gry, będzie to wartość 8 do 1.

I to wszystko, nic więcej nie musisz robić. Gra wykona wszystko za Ciebie, nawet wygrane także sama Ci wypłaci. Zaraz po tym możesz powtórzyć rozgrywkę. Użyj opcji REBET, by powtórzyć poprzedni schemat obstawiania lub kliknij w CLEAR TABLE, by rozmieścić żetony w nowy sposób.

Mini Baccarat – darmowa gra

Mini Baccarat internetowy automat do grania w bakarata online jest najlepszym dowodem na to, że firma Play’n GO zalicza się do ścisłej czołówki producentów gier hazardowych. Mamy tutaj bowiem produkt typowy dla portfolio tej firmy. Ma elegancką oprawę wizualną, prosty interfejs i obsługę, z którą poradzi sobie nawet zupełny nowicjusz grający w bakarata pierwszy raz w życiu.

Warto podkreślić także pełną kompatybilność z szeroką gamą urządzeń dostępnych na rynku. Oznacza to, że możesz grać w Mini Baccarat casino na swoim komputerze, telefonie lub tablecie i nie martwić się o to, czy gra się uruchomi – bo jeśli tylko dysponujesz przeglądarką z obsługą standardu HTML5, to możesz bez przeszkód grać w tę grę.

FAQ

Czy na waszej stronie WWW można zagrać w Mini Baccarat za darmo?

Oczywiście, że tak. Dla wszystkich miłośników tej gry przygotowaliśmy specjalną wersję Mini Baccarat bez depozytu, która pozwoli Ci zagrać zupełnie za darmo, bez logowania się i bez wykonywania innych czynności. To świetny trening przed graniem na prawdziwe pieniądze!

Czy w grze Mini Baccarat znajdę jakieś opcje bonusowe?

Nie, to jest bardzo prosta gra online trzymająca się bardzo ściśle podstawowych reguł bakarata i z tego też powodu nie zawiera żadnych opcji dodatkowych. Ale to akurat dobra nowina, bo bakarat sam w sobie jest niezwykle wciągający i nie potrzebuje dodatkowych rozwiązań!

Czy da się wygrać spore pieniądze grając w Mini Baccarat?

Mini Baccarat online nie jest tytułem, który pozwoli Ci się błyskawicznie wzbogacić, jako że wygrane w tej grze mogą wynieść maksymalnie 8 do 1. Ale nie znaczy to, że nie jest to emocjonująca rozgrywka!

Czy muszę coś zrobić specjalnego przed zagraniem w Mini Baccarat na telefonie?

Mini Baccarat gra jest dziełem firmy Play’n GO, czyli można założyć, że wszystko będzie się w niej odbywało automatycznie, a sam tytuł będzie kompatybilny z szeroką gamą urządzeń. I tak jest faktycznie, jako że gra działa w przeglądarce internetowej i wszystkie niezbędne przygotowania do uruchomienia gry odbywają się automatycznie, bez udziału gracza.

Dodaj opinię

Ocena