Amaya

Casinia Casino
Rok założenia
2001
Licencja
Ameryka Pn., Pd., Europa, Azja
Liczba gier
150+
Asortyment gier
Sloty, gry stołowe (poker, ruletka, blackjack), loterie
System
PC, iOS, Android
Języki
24 języki
Gry na żywo
Tak
Bonusy
Darmowe spiny, powitalne bonusy, bonus za pierwszy depozyt, jackpoty

Choć, jak napisano powyżej, jej geneza jest związana z Kanadą, to obecnie ma siedziby na całym świecie, zarówno w Ameryce Północnej i Południowej, jak i w całej Europie.

Pomimo relatywnie krótkiego stażu na rynku na dzisiaj Stars Group posiada ogromną część rynku usług hazardowych, dochód spółki w 2017 roku wyniósł 1,3 biliona $, zaś grupa zatrudnia około 1,800 pracowników.

Amaya – Kasyna

Gry tego producenta występują w wielu kasynach. Dzieje się tak, ze względu na to, że Stars Group posiada wiele koncesji na prowadzenie działalności hazardowej na świecie. Amaya posiada odpowiednie koncesje lub zezwolenia na obszarze około 19 państw oraz współpracuje z rządami na całym w świecie w celu promowania zdroworozsądkowych regulacji prawnych w zakresie hazardu.

Sukces gier Amaya jest związany z bezpieczeństwem oraz ich bezawaryjnym oprogramowaniem, które jest regularnie testowane przez Komitet ds. Zgodności Stars Grup.

W celu zagwarantowania, że pobierane oprogramowania Amaya będzie bezpieczne, spółka zastosowała 2048-bitowy certyfikat podpisu RSA, który został zamówiony dla grupy The Stars przez VeriSign. To publiczny urząd certyfikacji, dzięki któremu można zweryfikować i upewnić się, że plik pochodzi od wydawcy oprogramowania. To chroni klienta przed ewentualną zmianą pomiędzy momentem ściągnięcia oprogramowania, a momentem instalacji na urządzeniu.

Najlepsze gry od Amaya

Amaya Gamin oferuje ogromną liczbę automatów do gier i innych gier. Automaty do gier produkowane zarówno dla punktów stacjonarnych, jak i kasyn internetowych cechują się sporą różnorodnością. Począwszy od klasycznych owocówek, po gry z superbohaterami. Amaya posiada trzy-, cztero- i pięcio- bębnowe automaty, z liniami wygrywającymi w liczbie od jednego do stu.

Wiele z automatów Amaya Gaming oferuje liczne bonusy, takie jak darmowe obroty. Wiele z nich dysponuje także jackpotami. Jednymi z najpopularniejszych gier slotowych są takie gry Spin ‘N Win, Gulliver’s Travels, Arthur’s Quest, Mad Mad Monkey i Pompeii. Amaya Gaming posiada także wyłączne prawa autorskie do wszystkich postaci z DC Comic, w szczególności do Justice League, Batman, Superman, Green Lantern, Hulk, Wonder Woman i Flasha. Dysponują także takimi tytułami jak Call of Duty oraz Konan Barbarzyńca od Paramount i Activision.

Amaya Gaming produkuje także inne produkty dla kasyn internetowych. Mowa o przede wszystkim pokerze, zakładach sportowych i loteriach. Wszyscy gracze pokera z pewnością znają legendarne oprogramowanie PokerStars oraz Full Tilt Poker. Codziennie tysięcy graczy walczy tam w turniejach oraz grach cashowych.

Kasyna oferują także ogromną ofertę związaną z innymi odmianami pokera (stud, pięciokartowy, karaibski), ruletki (europejska, francuska) czy blackjacka. Wszystkie ich produkty deklasują konkurencję dzięki swojej wyjątkowej i wysokiej jakości grafice, ciekawym dźwiękom oraz praktycznym funkcjom.

Amaya współpracuje z wieloma największymi producentami automatów do gry. W konsekwencji wiele z niesamowitych gier slotowych pomimo że ma logo Amaya to zostały wyprodukowane przez inne przedsiębiorstwa. Wynika to z tego, że niektóre gry, np. takie jak gry Let’s go fish’n, Pompeii i Wild Panda są grami producenta Aristocrat, lecz ich wersje przeznaczoną na urządzenia mobilne stworzyła Amaya Gaming.

Historia oraz ciekawostki Amaya Gaming

Rok założenia 2001
Licencje Ameryka Pn., Pd., Europa, Azja
Liczba gier (jeżeli nie będzie wiadoma określona liczba, napisać przybliżono) 150
Asortyment gier Sloty, gry stołowe (poker, ruletka, blackjack), loterie
System PC, iOS, Android
Języki 24 języki
Gry na żywo Tak
Rodzaje bonusów Darmowe spiny, powitalne bonusy, bonus za pierwszy depozyt, jackpoty

Amaya Gaming, wchodząca aktualnie do dużej grupy kapitałowej Stars Group Inc. (wcześniej znana jako Amaya Gaming Group Inc. oraz Rational Group) ma główną siedzibę w Kanadzie, przy 200 Bay StreetSouth Tower, Suite 3205 Toronto.

Zarówno setki graczy, jak i operatorów, mających gry Amaya w swojej ofercie, twierdzi, że produkty Amaya Gaming są absolutnie niezawodne, w zakresie ich bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych oraz uczciwości gry. Amaya otrzymała koncesję m.in. z New Jersey Division of Gaming Enforcement (DGE).

Należące do grupy PokerStars jest znane przez każdego pokerzystę na świecie. Pokerroom prowadzi jedne z najbardziej prestiżowych serii turniejów online na świecie, w szczególności World Championship of Online Poker, Spring Championship of Online Poker czy PokerStars Players No Limit Hold’em Championship. Obsługuje milionową społeczność zarejestrowanych pokerzystów na całym świecie.

Full Tilt prowadzi wyjątkową mini grę The Deal, która jest świetną zabawą, polegającą na wygrywaniu wspaniałych nagród. Nawet jeśli graczom nie uda się trafić ogromnego progresywnego jackpota, to zawsze mogą wygrać nawet do 300$.

Gry mobilne od Amaya

W przypadku tak ogromnej Grupy trudno mówić o jakieś ogólnej tendencji dla aplikacji mobilnych. Trzeba podkreślić, że gracze kluczowych produktów (Full Tilt, PokerStars) mają możliwość ściągnięcia i pobrania aplikacji mobilnych.

Aplikacja PokerStars Mobile umożliwia grę w pokera kiedy i gdzie życzą sobie te gracze. Aplikacja jest przeznaczona na Androida, zaś jej ściągnięcie, zainstalowanie i konfiguracja zajmuje kilka minut. Do wyboru graczy są gry stolikowe zarówno na wirtualne, jak i prawdziwe pieniądze, a także turnieje i inne gry stolikowe.

FulL Tilt Poker także jest dostępny jako aplikacja na urządzenia mobile. Aplikacja jest przeznaczona dla urządzeń z systemem Android (wersja 2.3 lub nowsza), o minimalnej rozdzielczości ekranu wynoszącej 800×480 pikseli. Aby zainstalować aplikację, wystarczy kliknąć w “Pobierz na Android”. W celu rozpoczęcia gry należy zalogować się przy użyciu istniejących danych i hasła lub utworzyć nowe konto, jeśli gracz nie zarejestrował wcześniej konta.

Wszystkie Gry od Amaya