Genesis Gaming

Rok założenia
2008
Licencja
US, UK
Liczba gier
150+
Asortyment gier
Sloty, wideo poker, gry stołowe
System
PC, iOS, Android
Języki
Angielski
Gry na żywo
Tak
Bonusy
Darmowe spiny, powitalne bonusy, bonus za pierwszy depozyt, jackpoty (w szczególności jackpot progresywny)

Posiadanie w asortymencie kasyna maszyn firmy Genesis Gaming jest ciepło spotykane pośród graczy, gdyż te cieszą się wzrastającą popularnością. Geneza spółki sięga 2008 roku, więc można uznać, że producent nie ma zbyt dużego doświadczenia na rynku gier hazardowych.

Niemniej od pierwszego momentu powstania producentowi udało się zbudować świetną reputację dzięki najwyższej jakości, interesującej szacie graficznej, niesamowitym ścieżkom dźwiękowym oraz wielu, ekscytującym bonusom. Innymi słowy, w grach Genesis Gaming każdy znajdzie coś dla siebie.

Siedzibą producenta jest Las Vegas w stanie Nevada. Jednakże zasięgiem działalności firmy jest nie tylko hazardowa stolica USA, ale obszar całych Stanów Zjednoczonych. Młody, aktywny zespół świetnie rozumie panujące trendy, dlatego firma zyskuje coraz większą popularność pośród konkurencyjnych producentów.

Genesis Gaming zdobyła w 2016 roku spektakularną nagrodę w jednej z kategorii branżowych w konkursie Global Gaming Award 2016. Genesis Gaming współpracuje także z wieloma podmiotami w branży, takimi jak Microgaming, co tylko podkreśla profesjonalizm i wiarygodność Genesis Gaming.

Genesis Gaming – Kasyna

Jak wynika z powyższego gry Genesis Gaming pojawiają się w wielu liczących się kasynach internetowych. Dzieje się tak dlatego, że Genesis Gaming przygotowuje gry, które są szczególnie dostosowane do wymagań graczy.

Większość gier tego producenta została opracowana przy użyciu powszechnie znanej i stosowanej platformy Quickfire Microgaming, starannie zaprojektowanej przy użyciu najnowszych wersji Flasha i HTML5. W konsekwencji gry Genesis Gaming działają sprawnie na wielu urządzeniach, w szczególności na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Warto zauważyć, że niektóre tytuły Genesis Gaming są również dostępne w różnych sieciach społecznościowych, w tym na Facebooku. Należy w tym miejscu podkreślić, że przedstawiona powyżej lista kasyn internetowych odnosi się wyłącznie do kasyn sprawdzonych, zarówno pod kątem rzetelności, jak i bezpieczeństwa.

Najlepsze gry od Genesis Gaming

Od 10 lat funkcjonowania na rynku gier hazardowych Genesis Gaming zdołał wyprodukować ogromną kolekcję gier, we wszystkich rodzajach i kategoriach. Projektanci i inżynierowie z Genesis Gaming nie boją się podjąć żadnego tematu. Dlatego Genesis wypuszcza zarówno dość proste automaty slotowe, jak i skomplikowane, wielobębnowe gry i wieloma liniami wygrywającymi.

Większość gier Genesis Gaming oferuje swoim graczom bonusowe rundy i specjalne funkcje, w tym szczególnie popularny bonus Free Spins. Ponadto niektóre gry wykorzystują fantastyczną technologię MultiWay Xtra, dzięki której gracze mogą uzyskać jeszcze więcej darmowych spinów.

Jedną z wyróżniających się gier ze stajni Genesis Gaming jest Machine Gun Unicorn. Ten zabawny tytuł opiera się na odwiecznej walce dobra ze złem. W grze obraca się pięć bębnów, zaś układy formują się na dziesięciu liniach wygrywających. Fabuła gry opiera się na najeździe hordy zombie na krainę kucyków. Mieszkańcy muszą pokonać nieumarłych wrogów, a specjalny tytułowy karabin okaże się bardzo przydatny.

Z innych gier na wspomnienie zasługuje Robyn, który zabierze graczy w niezwykłą wirtualną podróż wypełnioną magicznymi wygranymi, kilkoma mistycznymi stworzeniami i wspaniałymi szansami na wygraną. Natomiast Clash of Queens to kolejna inspirowana przygodami Alice gra z niesamowitymi bonusami, które po uruchomieniu przynoszą wspaniałe nagrody pieniężne. Na wspomnienie zasługuje także Roller Derby oraz Fortune Turtle z 243 liniami wygrywającymi oraz kaskadowymi bębnami.

Historia oraz ciekawostki Genesis Gaming

Rok założenia 2008
Licencje US, UK
Liczba gier 150
Asortyment gier Sloty, wideo poker, gry stołowe
System PC, iOS, Android
Języki EN
Gry na żywo Tak
Rodzaje bonusów Darmowe spiny, powitalne bonusy, bonus za pierwszy depozyt, jackpoty (w szczególności jackpot progresywny)

Powstały w 2008 roku Genesis Gaming nie funkcjonuje tak długo na rynku, jak konkurencja, ale dzięki temu mógł poświęcić się od samego początku na rozwój technologiczny. Przedsiębiorstwo zostało pierwotnie założone w centrum kasynowego świata – Las Vegas w stanie Nevada. Po jakimś czasie rozrosła się i na dzisiaj obejmuje łącznie sześć biur na całym świecie, w tym zaznaczyło swoją obecność w Azji, gdzie ma oddziały w Hongkongu, Taipei i Manili. Obecnie zatrudniają ponad 200 ludzi w wielu miejscach na świecie.

Zarządzane przez CEO Kevina Lee przedsiębiorstwo stale się rozwija i współpracuje ze strategicznymi kasynami na całym świecie. Genesis Gaming uzyskało koncesję Komisji Hazardowej w Wielkiej Brytanii w 2015 r., co doprowadziło do ogromnego rozpowszechnienia jej gier na rynku brytyjskim. Na dzisiaj możesz zobaczyć dziesiątki tytułów automatów do gry w wielu kasynach o najwyższym ratingu. Podsumowując, choć Genesis Gaming nie jest to przełomowe jeśli chodzi o funkcje gier, to oprogramowanie będzie z pewnością odpowiadać umiarkowanym graczom, którzy poszukują różnorodnych rozwiązań.

Gry mobilne od  Genesis Gaming

Genesis Gaming dotrzymuje kroku konkurencji pod względem rozwoju technologicznego, dlatego stawiam orzechy przeciwko dolarom, że automaty Genesis Gaming są w większości dostępne na urządzeniach mobilnych.

Optymalizacja oprogramowania mobilnego nie jest wyjątkowo zaawansowana i raczej wykorzystuje uproszczone podejście do rodzajów gier, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać potencjał telefonu komórkowego lub tabletu. Grafika i dźwięki pozostają niezmienione; typowe przyciski i ustawienia poleceń obracania są jednak przełączane w innym miejscu niż zwykle – po prawej, a nie pod bębnami, co ułatwia klikanie i obracanie.