Konami

Rok założenia
1969
Licencja
Japońska
Liczba gier
500+
Asortyment gier
Sloty
System
PC, IOS, Android i td.
Języki
Angielski, Japoński
Gry na żywo
Na żywo wyłącznie w kasynach naziemnych
Bonusy
Darmowe spiny, powitalne bonusy, bonus za pierwszy depozyt i td.

Siedziba Konami znajduje się w Tokio. Obecnie firma zatrudnia ponad 10,000 osób. Powinieneś wiedzieć, czym dokładnie zajmuje się Konami. Ich priorytetem jest sport. Dlatego inwestują oni w miejsca do wykonywania sportu (na przykład ścianki wspinaczkowe) oraz organizują zajęcia, szczególnie dla dzieci. Konami interesują wszystkie przedsięwzięcia związane z produkcją gier do kasyn, na telefon oraz wielu innych.

Musisz jednak wiedzieć, że to nie tylko to. Firma zajmuje się nawet produkcją naziemnych jednorękich bandytów, w które można pograć w prawdziwym kasynie. Produkowanie innych maszyn do gier jest dla grupy wielką pasją. Może Cię zdziwić, że firma zajmuję się również tworzeniem kart do gier, anime, zabawki dla dzieci oraz wiele innych przedmiotów, które wszystkim kojarzą się z ogólnie pojętą rozrywką.

Konami Kasyna

Można się spodziewać, że działające od wielu lat towarzyszenie połączy się z innymi firmami. Ze względu na to, że kasyna online to praktyka, która powstała o wiele później niż powstała firma, to logiczne jest, że Konami nie miało jeszcze szansy się wykazać. Jednak w okresie około 20 lat instytucji udało się połączyć z około 17 kasynami online, które zdecydowały przyjąć gry Konami na swoją platformę. Większość z nich zebrałą bardzo pozytywne opinie od wielu graczy i są wysoko cenione w rankingach.

Na przedstawionej liście znajdziesz kasyna, które mają Konami przynajmniej jako jednego dostawcę w kasynie. W niektórych z nich są one specjalnie oznaczone, więc jeżeli chcesz dokładnie sprawdzić wyłącznie sloty tej firmy, to możesz włączyć specjalne filtry, które pozwolą Ci do nich dotrzeć.

Niektóre gry w kasynach online mają oznaczenie dostawcy w którymś z rogów lub po prostu po najechaniu na daną pozycję myszką, wyświetli się jej nazwa oraz dostawca, od którego pochodzi. Uzbrojony w taką wiedzę możesz bez problemu znaleźć w przytoczonych przez nas kasynach produkty Konami. Jeżeli w danym kasynie nie ma jednak za dużo informacji na temat dostawców, to nie martw się, poniżej będziemy również mówić o grach tej firmy, więc poznasz kilka najpopularniejszych tytułów.

Najlepsze gry od Konami

Nie jest łatwo mówić o grach pochodzących od Konami. Ich liczba jest bardzo duża i nie jest możliwe sprawdzenie ich wszystkich. Można jednak powiedzieć, że łączy ich jedno: prawie wszystkie są slotami. Jeżeli chodzi o gry hazardowe online, to Konami stawia wyłącznie na jednorękich bandytów.

Firma ma dużo doświadczenia w tworzeniu gier tego typu, ponieważ przed zabraniem się za rynek online, Konami stworzyło bardzo wiele naziemnych slotów, które są codziennie odwiedzane przez osoby w kasynach naziemnych.

Konami jest twórcą jednych z najbardziej rozpoznawalnych automatów hot spot na całym świecie. Jednym z najpopularniejszych jest z pewnością “Dungeon and Dragons”. Nie mniej popularna jest słynna seria z bohaterem filmu “Rocky”. Sloty mają zazwyczaj ciekawą fabułę, która wciąga.

Konami zwykle skupia się na tym, aby tworzyć gry ciekawe, z fabułą, z przemycaniem wątku kulturowego i historycznego. Dużą rolę w jednorękich bandytach odkrywają również zwierzęta. Gry są zawsze bardzo dobrze dopracowane i łatwo się je obsługuje.

Wiele z nich dla niektórych graczy może wyglądać dość prosto i mało ekstrawagancko. Konami jednak zdecydowało się na tradycyjne rozwiązania, lecz nie oznacza to, że nie idzie z duchem czasu. Gry tej firmy polecamy głównie początkującym, którzy chcą poznać różne możliwości jednorękich bandytów. Ze względu na proste zasady gry i ładny interfejs szybko się dowiesz, co Cię czeka również w przypadku innych producentów gier hazardowych.

Przyjrzyj się tytułom, które tutaj zebraliśmy dla Ciebie. Wszystkie te gry powstały dzięki pracownikom Konami. Wszystkie one zostały dokładnie sprawdzone przez hazardowe instytucje, które pilnują tego, aby gry były uczciwe i zupełnie legalne. Wszystkie testy zostały przez gry osiągnięte z wynikiem pozytywnym.

Wśród tytułów z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Sprawdź kilka z nich, a zobaczysz, że będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony jakością, uczciwością oraz innymi aspektami, które sprawiają, że gry Konami są cenione.

Historia oraz ciekawostki Konami

Rok założenia 1969
Licencja japońska
Liczba gier ok. 500
Asortyment gier Sloty
System PC, IOS, Android i td.
Języki Angielski, japoński
Gry na żywo Na żywo wyłącznie w kasynach naziemnych
Rodzaje bonusów Darmowe spiny, powitalne bonusy, bonus za pierwszy depozyt i td.

Historia Konami jest dość długa. Wszystko zaczęło się w 1969 roku od naprawiania szaf grających. Jak można się domyślić, firma zaczęła szybko rozszerzać swoją działalność. Od szaf grających pracownicy przeszli do obszernie pojętej strefy rozrywki. To właśnie rozrywka była inspiracją oraz mottem ich działalności.

Dlatego Konami rozpoczęła budować prawdziwe, naziemne sloty. Jednorękich bandytów tej firmy można spotkać na całym świecie, nie tylko w Japonii. Znane są one z precyzji wykonania oraz bardzo prawdopodobnych wygranych i wypłacania dużej ilości jackpotów.

W ciągu lat firma była otwarta na nowości i nowe znajomości. Założyła spółki z innymi firmami interesującymi się podobną tematyką, szczególnie tematyką hazardu. Spółki Konami mają miejsce na całym świecie, szczególnie w Australii oraz Ameryce Północnej. Sloty tej firmy można znaleźć w wielu kasynach, na obu tych kontynentach.

Konami od zawsze zajmowało się nowoczesną technologią i dążyło do tego, aby zawsze ulepszać siebie i swoje wynalazki. Dlatego w pewnym momencie sloty w kasynach naziemnych nie były wystarczające i firma postanowiła rozpocząć swoją działalność w dziale online.

Także tutaj odniosła sukces, ponieważ wiele osób z chęcią sięga po sloty tej firmy. Jak na razie, Konami skupiło się wyłącznie na jednorękich bandytach, i to w ich tworzeniu są ekspertami. Jednak firma już ma pomysły na gry stołowe i na ich ulepszanie. Dlatego już niedługo możemy się spodziewać gier stołowych i karcianych, jak ruletka, poker, czy bakarat. Na to jednak musimy jeszcze poczekać.

Musimy jednak pamiętać, że Konami stworzyło jedne z najlepszych gier w historii. Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej, to z pewnością znasz taki tytuł, jak Pro Evolution Soccer, czyli jeden z najsłynniejszych symulatorów gry w piłkę nożną. Fani bardziej skomplikowanej fabuły z pewnością znasz serię popularnych gier Metal Gear.

Konami ma wielu pracowników i tym samym wiele pomysłów. Tak duża ilość branż, jakimi Konami się zajmuje świadczy o otwartości oraz braku strachu podczas sprawdzania nowych technologii. Widać to po nowościach sprawdzanych przez tę firmę. Co jakiś czas możemy się spodziewać nowego pomysłu, który jest realizowany.

Nie jest to firma, która spoczywa na laurach i ogranicza się do zastoju. Właśnie dlatego Konami jest szanowana nie tylko na rynku hazardowym, ale również rynku z grami, rynku sportowym i innymi. Możemy się spodziewać wielu innych, ciekawych pomysłów oraz ulepszeń, które być może zmienią świat hazardu. Pracownicy tej firmy nie boją się innowacyjności oraz są bardzo kreatywni. Radzimy więc obserwowanie Konami i bycie na bieżąco z jej osiągnięciami, ponieważ wiemy, że pomimo już wielu sukcesów oraz długiego stażu, że o firmie wciąż będzie głośno.

Gry mobilne od Konami

Konami to firma z tradycjami, lecz nie boi się przeć do przodu. Dlatego wiele gier stworzonych przez tę firmę jest dostępna również na komórkach. Nie spodziewaj się jednak, że wszystkie gry znajdziesz na urządzeniach mobilnych.

Konami jednak wciąż się rozwija, więc dane pozycje są dodawane na bieżąco. Korzystanie z dodanych już gier jest łatwe. Wystarczy posiadać urządzenie z systemem iOS lub Android. Wielu użytkowników zaznacza, że gry stworzone przez tę firmę nie zacinają się i nie są zbyt wymagające. Jeżeli masz starszy telefon, to nie martw się, są duże szanse, że będziesz mógł w spokoju zagrać w jednorękiego bandytę przygotowanego przez Konami.

Gry Konami są cenione za prosty interfejs, który ułatwia korzystanie z nich nawet na telefonach komórkowych różnych firm. Nie ma żadnych przeszkód, abyś mógł zalogować się na którymś z kasyn i wypróbował grę Konami na tablecie. Procedura jest bardzo podobna. Konami zakłada, że w przyszłości będzie więcej gier dostępnych na urządzenia mobilne, więc jeżeli jesteś fanem takiej rozrywki, to masz na co czekać.