Zorro online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Zorro online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Klasyczny
RTP (zwrot dla gracza) 95.5%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0.01
Maks. zakład 62.5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Zorro automat – recenzja

Historię o Zorro najprawdopodobniej zna każdy starszy gracz automatów do gier. To jeden z pierwszych znanych na całym świecie bohaterów, który walczył z niesprawiedliwością świata i pomagał uciśnionym. Postać ma już ponad 100 lat i nadal cieszy się sporą popularnością. W tym miejscu można dostrzec podobieństwo z Zorro automat, który został wyprodukowany w 2015 roku przez firmę Aristocrat. Maszyna być może nie jest świeża, ale zapewnia ciekawą i emocjonującą rozgrywkę.

Pomimo tego, że gra wygląda na łatwą, ma kilka opcji bonusowych, dzięki którym wyróżnia się na tle konkurencji. Na szczęście wszystko można przetestować w Zorro online za darmo. Wystarczy uruchomić grę na naszej stronie internetowej i wszystko sprawdzić. Kiedy gracz jest już pewien co do wszystkich możliwości automatu, może wybrać jedno z proponowanych kasyn internetowych i spróbować swoich sił w rozgrywce na poważnie.

Bonusy i promocje w Zorro 

Trzeba to powiedzieć od razu – gra nie zapewnia dobrego pierwszego wrażenia i wiele osób może ją zlekceważyć. Jednak jej prawdziwa siła tkwi w rozgrywce, do której zaimplementowano tyle zawartości, że można by nimi obdzielić co najmniej dwie dodatkowe gry. Na bębnach Zorro online pojawiają się także standardowe symbole bonusowe.

Zorro Bonus Specjalny przycisk, który uruchamia dodatkowe możliwości rozgrywki. Zaznaczenie go powoduje nieznaczne zwiększenie wartości zakładu. Po wybraniu tej opcji, w miejscu symboli A, K, Q lub J pojawiają się Z, O i R. Każda literka ma dopasowane bębny, aby można było z nich ułożyć napis ZORRO. Po trafieniu rundy bonusowej uruchamia się jedna z kilku specjalnych opcji z darmowymi spinami za rejestracje i nie tylko.
Wild Symbol głównego bohatera przyjmuje postać każdego symbolu, ułatwiając formowanie się kombinacji wygrywających.
Scatter Czarny koń Zorro jest Scatterem i wypłaca wygrane bez względu na to, czy znajduje się na liniach, czy nie.

Zorro slot – darmowe spiny

Włączając rundę bonusową w Zorro gra wylosuje jedną z wielu opcji, podczas których można trafić znaczące wygrane.

  • Tornadolosowa wygrana wynosząca do 500x zakład spinu uruchamiającego bonus.
  • GoldCoinsgracz wybiera monety i odkrywa mnożniki wygranych, które zwiększą jego ogólną wygraną.
  • Wild Z 3 darmowe spiny, podczas których na ekranie losowo pojawiają się symbole Z (Wild).
  • Barrels gracz może wybrać, ile darmowych spinów otrzyma. Im większa liczba, tym mniejsze mnożniki wygranych.
  • Magic Door zadaniem gracza jest odkrycie swojej postaci poprzez wybranie odpowiednich drzwi. Następnie otrzymuje 5 darmowych spinów. Kiedy wybrana postać pojawi się na bębnach, można ją odkryć i odebrać nawet do 1000x więcej niż nominalny zakład na jedną linię.

Możliwości bonusowe w Zorro automat do gry są ogromne, a ich odkrywanie sprawia ogromną frajdę nawet po wielu godzinach zabawy.

Podstawowe cechy Zorro 

Za produkcję slotu odpowiada nieco słabiej znane w branży studio Aristocrat, które ma na swoim koncie już ponad 50 gier. Firmę można porównać do tego slotu. Jest niepozorna, ale przy bliższym poznaniu pokazuje, na co naprawdę ją stać. Automat do gier to standardowy wideo slot z pięcioma bębnami i 3 rzędami symboli. Wygrane formują się na maksymalnie 25 liniach wygrywających. Użytkownik w każdej chwili może przejść do opcji gry i dostosować ich liczbę. Minimalny i maksymalny zakład mogą wynieść kolejno 0,01 i 5.

Zasady automatu Zorro

Twórcy zdecydowali się na stworzenie bardzo minimalistycznego interfejsu użytkownika, który od razu nasuwa spostrzeżenie, że celowano w urządzenia mobilne. U góry ekranu znajduje się pasek, gdzie wyświetla się saldo konta, koszt pojedynczego rozkręcenia bębnów oraz wygrana. Z prawej strony znajdują się 3 ikony. Pierwsza odpowiada za przejście do opcji maszyny, druga włącza tryb Bonus, a trzecia uruchamia losowanie symboli na bębnach.

Miejscem, w które powinien zajrzeć każdy, kto włączy tę grę pierwszy raz, jest tabela wypłat. Zęby ją włączyć, należy przejść do opcji gry i kliknąć zakładkę „i”. To w tym miejscu można sprawdzić potencjalną wygraną za każdy symbol. Dodatkowo szczegółowo opisano działanie każdego z bonusów i udostępniono przebieg każdej linii wygrywającej. Zapoznając się z tą zakładką, można mieć pewność, że gra nie zaskoczy już niczym nieprzewidywalnym.

Największą bolączką maszyny jest jej oprawa wizualna, która niestety odstaje od dzisiejszych standardów. Sama jakość grafik stoi na bardzo wysokim poziomie i może się podobać. Problem tkwi w braku dodatkowych animacji. To sprawia, że gra wydaje się nieco archaiczna. Jeśli jednak ktoś przymknie na to oko, to otrzyma najwyższej jakości automat do gier, który zapewni mu wiele godzin rozrywki.

Tabela wypłat Zorro

Podczas losowania na bębnach może pojawić się do 11 różnych symboli. Wygrane otrzymuje się za kombinacje składające się z 3, 4 lub 5 symboli. Jedynym wyjątkiem jest Wild, który zapewnia wygraną już przy dwóch ikonach na linii. Wygrane w tabeli zostały przedstawione jako mnożnik zakładu na pojedynczą linię:

Symbol 3x 4x 5x
10 10 40 150
J
Q 25 50 250
K
A 40 100 300
worek z pieniędzmi 400
beczka 500
kapitan Monastario 50 1000
Juliana 250 2000
Tornado 5 20 50
Zorro 100 500 5000

Zorro na telefonie 

Gra jest zgodna z wszelkimi aktualnymi standardami iGamingu i można w nią grać na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową i dostępem do Internetu. Dlatego nie ma znaczenia, czy ktoś chce grać w domu na komputerze, czy w podróży na telefonie lub tablecie – po prostu uruchamia stronę z grą i włącza ją. Cała reszta dostosuje się automatycznie dzięki technologii HTML5 i to bez wymogu pobierania dodatkowego oprogramowania i bez depozytu.

Podobne automaty

Automat do gier oprócz funkcji bonusowych nie prezentuje oryginalnej rozgrywki. Dlatego bardzo łatwo jest znaleźć więcej produkcji, które będą oferować podobną zabawę i zaprezentują historię znaną z popkultury. Do takich produkcji należą:

  • Captain America,
  • Judge Dredd,
  • Dark Knight Rises.

Wszystkie gry można sprawdzić tak samo, jak Zorro za darmo i przekonać się, czy zaserwowana przez twórców rozgrywka nam odpowiada.

Nasza opinia o grze Zorro 

Zorro to prosta i bardzo przyjemna maszyna do gier, która zaskakuje przy każdym uruchomieniu funkcji bonusowej. Poza tym to standardowy wideo slot, który został skonstruowany zgodny z panującym kanonem. Dlatego, jeśli ktoś obraca się w tematyce automatów do gier, to bez większego problemu będzie w stanie w kilka chwil opanować wszystkie mechanizmy. Mimo wszystko, zanim uruchomi się grę na pieniądze, zawsze zalecamy najpierw wypróbować Zorro demo, żeby przekonać się, jak to wszystko prezentuje się w praktyce.

FAQ

Czy gra Zorro jest dostępna w wersji demonstracyjnej?

Tak. Gra jest dostępna między innymi na naszej stronie internetowej.

Czy slot Zorro umożliwia uruchomienie bonusu z darmowymi spinami?

Głównym mechanizmem maszyny jest funkcja bonusowa, która między innymi umożliwia włączenie rundy darmowych spinów.

Chcę grać na prawdziwe pieniądze. Czy gra Zorro mi to umożliwi?

Wystarczy wybrać jedno z polecanych na naszej stronie kasyn internetowych i można grać w Zorro na pieniądze.

Czy będę musiał pobierać aplikację do grania w Zorro?

Slot został zaprojektowany zgodnie z HTML5, więc nie wymaga żadnych dodatkowych programów.

Dodaj opinię

Ocena