5 Lions Gold

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
5 Lions Gold
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96,5%
Bębny 5
Linie wygrywające 243
Min. zakład 0,18
Maks. zakład 90
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

5 Lions Gold automat – recenzja

5 Lions Gold jest kolejną znakomitą propozycją od studia Pragmatic Play. Osnową fabularną automatu są egzotyczne, orientalne klimaty oraz oczywiście tytułowe Złote Lwy. Automat odznacza się dopracowaną szatą graficzną i klimatyczną oprawą dźwiękową. 5 Lions Gold automat oferuje graczowi pełną lokalizację interfejsu w języku polskim, co będzie stanowić znaczące ułatwienie w rozgrywce.

Nie zmienia to jednak faktu, że struktura rozgrywki w 5 Lions Gold nie należy do łatwych. Ze względu na parametr zmienności oraz specyficzny rozkład funkcji bonusowych, z tym slotem dobrze jest zapoznać się bliżej jeszcze przed przystąpieniem do gry hazardowej na pieniądze. Jak to zrobić? Jedną z opcji w tym zakresie jest dostępna na naszej stronie wersja slotu 5 Lions Gold za darmo, czyli bezpłatny tryb demonstracyjny. Można grać bez logowania i rejestracji, również z poziomu urządzeń mobilnych.

Bonusy i promocje w 5 Lions Gold

5 Lions Gold posiada tryb gry automatycznej oraz szybkiego spinu. Symbolem Wild jest Złoty Lew. Scatter to złoto-czarne Oko. Scatter trafiony na planszy 3 razy otwiera dostęp do gry bonusowej. Slot posiada też 3 warianty jackpotu: Minor, Major oraz Grand. Jackpot w 5 Lions Gold ma specyficzną formę, co dokładniej opisujemy w następnym paragrafie.

5 Lions Gold – darmowe spiny

W 5 Lions Gold runda z darmowymi obrotami może zostać przyznana graczowi na dwa sposoby. Pierwszy z nich to trafienie 3 Scatterów. Wówczas przed przystąpieniem do gry będziemy musieli wybrać jedną z dostępnych możliwości. Może to być od 6 do 25 darmowych spinów. Jednak im większa liczba free spinów w rundzie, tym niższy będzie Mnożnik wygranej (wynosi on od minimalnie ×2 do maksymalnie ×40).

Jest też jeszcze jedna opcja, którą dostawca nazwał Tajemniczą. W tym wypadku nie znamy z góry ani liczby darmowych obrotów, ani rozmiaru Mnożnika. Ta możliwość jest więc zarezerwowana dla odważnych! Ponadto w 5 Lions Gold darmowe spiny gracz otrzyma również, trafiając jeden z jackpotów. Jackpot w wersji Minor to 15 free spinów. Za jackpot Major otrzymamy 150 darmowych zakręceń. Z kolei trafienie jackpotu Grand poczęstuje nas niewiarygodną liczbą 2000 darmowych spinów (słownie: dwóch tysięcy!).

Podstawowe cechy 5 Lions Gold

5 Lions Gold to slot z grafiką 3D, wyprodukowany przez studio deweloperskie Pragmatic Play. Plansza gry posiada standardowe 3 rzędy i 5 bębnów. 5 Lions Gold demo oferuje też aż 243 możliwe układy wygrywające (slot nie korzysta z tradycyjnych linii wypłaty). Minimalne RTP slotu kształtuje się na poziomie 95,94%. Maksymalny pułap parametru Return To Player w 5 Lions Gold to 96,50%. Zakłady na spin można kształtować w przedziale od 0,18 do 90 EUR. Slot posiada trzy warianty jackpotu stałego.

Zasady automatu 5 Lions Gold

5 Lions Gold jest automatem reprezentatywnym dla produkcji sygnowanych marką Pragmatic Play. Gracz otrzymuje tutaj kolorowy i łatwy w nawigacji interfejs, który na dodatek jest w pełni dostępny w języku polskim. Rozpoczęcie rozgrywki powinno być poprzedzone przejrzeniem zasad gry w slocie. Odpowiednia sekcja informacyjna znajduje się pod ikoną oznaczoną literą „i’.

Po lewej stronie ekranu gracz zauważy pionowo ułożone cyfry 243. Oznaczają one liczbę dostępnych w 5 Lions Gold układów wygrywających. Aby dokonać spinu w slocie, musimy wybrać duży przycisk dwóch strzałek. Widoczne po obu stronach tego przycisku ikony plusa i minusa służą do ustawienia wysokości zakładu.

Tabela wypłat 5 Lions Gold

W slocie 5 Lions Gold gra jednoręki bandyta za darmo prezentuje nam dwie podstawowe klasy symboli: niższego rzędu oraz wyższego rzędu. Te pierwsze są oczywiście mniej opłacalne, a drugie generują wygrane w większych rozmiarach. Symbole w 5 Lions Gold nawiązują do tematyki slotu. Ponadto automat posiada także klasyczne cyferki oraz litery.

Symbol trafiony 5 razy na planszy Wygrana dla stawki 9 żetonów
9,10 9
J, Q 13,5
A,K 18
Żółw, Złoty Karp 31,5
Żaba, Feniks 40,5
Smok 63
Złoty Lew Wild
Złoto-czarne Oko Scatter

5 Lions Gold na telefonie

5 Lions Gold to tytuł ze wszech miar nowoczesny. Przejawia się to również w pełnej dostępności gry od Pragmatic Play na urządzenia mobilne. 5 Lions Gold online działa w technologii HTML5. Automat można uruchamiać w karcie przeglądarki telefonu lub tabletu. Gra płynnie dostosuje się do ekranu gracza oraz systemu operacyjnego. Nie jest potrzebny Flash Player.

Podobne automaty

Jeśli chodzi o orientalny klimat oraz grafikę 3D, to slot 5 Lions Gold przypomina nieco inną hitową produkcję, a mianowicie Fruit Zen. Pod względem motywu przewodniego podobnym automatem jest Majestic King. Inna podobna produkcja o 50 Lions.

Nasza opinia o grze 5 Lions Gold

5 Lions Gold to efektowny slot 3D o wysokim RTP, wysokiej zmienności oraz 3 różnych wariantach jackpotu. Jeśli dodamy do tego kilka możliwych wariantów rund z darmowymi zakręceniami, otrzymujemy automat wręcz idealny dla graczy, którzy szukają szansy na duże wygrane, a jednocześnie akceptują większe ryzyko. Mniej doświadczeni użytkownicy powinni najpierw dobrze zastanowić się, czy 5 Lions Gold – automat do gry od studia Pragmatic Play – na pewno jest pozycją dla nich.

Wysoka zmienność slotu sprawia, że wygrane nie są zbyt częste, ale kiedy już się trafiają, nierzadko opiewają na spore sumy. Taki model rozgrywki wymaga jednak odpowiedniego budżetu oraz odporności na stres. Można też najpierw przetestować oferowany na naszej stronie demonstracyjny tryb 5 Lions Gold online za darmo lub na stronie aktualnego kasyna online. Darmowa symulacja powinna pomóc graczowi w ocenie, czy 5 Lions Gold to automat odpowiadający jego oczekiwaniom.

FAQ

Czy mobilna wersja slotu 5 Lions Gold wymaga pobierania czegoś na dysk?

5 Lions Gold jest automatem kompatybilnym z technologią HTML5. Oznacza to, że grę można odtwarzać w oknach przeglądarek mobilnych, bez potrzeby pobierania aplikacji.

Jak można wygrywać realne pieniądze, grając na slocie 5 Lions Gold?

Najpierw warto oczywiście potrenować się w grze demo. Następnie gracz może zarejestrować profil w jednym z kasyn oferujących 5 Lions Gold, wpłacić depozyt i zacząć grę na pieniądze.

Czy w automacie 5 Lions Gold występują darmowe zakręcenia?

Tak. W slocie 5 Lions Gold darmowe spiny są dostępne w naprawdę wielu rozmaitych wariantach. Maksymalnie gracz może wylosować nawet 2 tysiące darmowych spinów.

Czy można grać w 5 Lions Gold na darmowej wersji demo?

Tak. Slot 5 Lions Gold posiada również bezpłatną wersję demonstracyjną. Gracz znajdzie ją na naszej stronie. W tryb demo 5 Lions Gold można grać bez logowania czy rejestracji.

Dodaj opinię

Ocena