Blackjack Lucky Sevens online za darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Blackjack Lucky Sevens online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
RTP (zwrot dla gracza) 99.6%
Min. zakład 1
Maks. zakład 1000
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Blackjack Lucky Sevens

Blackjack Lucky Sevens to przy tym gra zaprojektowana z dbałością o interfejs i atrakcyjną oprawę wizualną. Polecamy, aby samemu sprawdzić tę grę, tym bardziej że wcale nie musi to wiązać się z żadnym ryzykiem finansowym.

U nas można zagrać w Blackjack Lucky Sevens online demo, gdzie rozgrywka przebiega przy użyciu fikcyjnych pieniędzy. W konsekwencji można czerpać frajdę z gry, a przy tym nauczyć się podejmowania trafnych decyzji. Takie doświadczenie przyda się, jeśli później przejdzie się do gry na prawdziwe pieniądze w kasynie polskim.

Specyfikacje techniczne Blackjack Lucky Sevens

Do gry w Blackjack Lucky Sevens używa się klasycznej talii, złożonej z 52 kart. Gracz może w każdej rundzie grać jedną, dwoma lub trzema rękami. W niektórych przypadkach pojawia się tu opcja Split, która finalnie pozwala toczyć rozgrywkę nawet sześcioma rękami. Wśród funkcji dodatkowych pojawia się też:

  • Insurance (ubezpieczenie zakładu),
  • Even Money (pozwalająca zarządzać ryzykiem),
  • Lucky Seven Bonus (mnożnik wygranej).

Na każdą ręką postawić można od jednego do 1000 żetonów. To spory zakres, który spodoba się zwłaszcza graczom, lubującym się w ryzykownej grze. Blackjack Lucky Sevens nie oferuje żadnego trybu autogry ani podpowiedzi dotyczących dobierania kart. Stąd znajomość zasad i doświadczenie gracza odgrywają tu pierwszoplanową rolę.

Jak zagrać w Blackjack Lucky Sevens?

Na ekranie ukazuje klasyczny stół do gry w blackjacka o zielonej barwie. Na dole stołu migają trzy puste pola. To tam stawia się zakłady. Najpierw gracz klika na żeton o wybranym nominalne (żetony znajdują się w prawym dolnym rogu), a następnie wciska właśnie migające pola.

Po postawieniu zakładu na przynajmniej jedno z migających pól aktywny staje się przycisk Deal. Jego kliknięcie prowadzi do rozdania kart. Gracz otrzymuje po dwie odsłonięte karty na każdą rękę. Również do krupiera trafiają dwie karty, a jedna z nich jest zasłonięta. Po otrzymaniu kart gracz zawsze ma do wyboru co najmniej trzy decyzje:

  • Hit prowadzi do dobierania następnej karty.
  • Double oznacza dobranie jednej karty i podwojenie stawki.
  • Stand oznacza, że gracz nie pobiera żadnej kolejnej karty i chce sprawdzić układy z krupierem.

Dla każdej ręki gracz podejmuje odrębne i suwerenne decyzje. Z kolei krupier musi zawsze postępować w zgodzie z ustalonym schematem. Jest on zobligowany do dobierania następnych kart, aż wartość jego układu przekroczy poziom 16 punktów. Poziom punktacji kart jest klasyczny, tak, jak w poniższym zestawieniu.

Karty Punkty
2 – 10 Równe wartości nominalnej. Na przykład karta 5 jest warta 5 punktów.
J – K 10 punktów.
A 1 lub 11 punktów, w zależności od tego, która z tych wartości jest korzystniejsza. Na przykład w parze A + K as jest wart 11 punktów. Z kolei w układzie Q, K, A wartość asa opiewa na jeden punkt.

Optymalna sytuacja ma miejsce wtedy, gdy gracz ma blackjacka, czyli uzyskał 21 punktów z dwóch kart (np. A + Q). Wtedy to wygrana jest liczona w stosunku 3:2. Pojawia się też jeszcze kilka innych sposobów na wygraną, których wartość to 1:1. By wygrać, nigdy nie można stworzyć układu kart przekraczającego wartość 21 punktów (to oznacza automatyczną wygraną). Zwycięstwo pojawia się jednak wtedy, gdy gracz osiągnął większą liczbę punktów od krupiera, jednak nie przekroczyła ona 21 punktów.  Na przykład wygrana liczona jako 1:1 pojawi się wtedy, gdy gracz uzyskał kombinację Q + 9 (19 punktów), a krupier 8 + 9 (17 punktów). Specyfika dodatkowych funkcji w grze jest następująca.

Split Jest dostępny, gdy gracz w pierwszym rozdaniu uzyskał dwie karty o identycznej wartości punktowej (np. J + Q). W takiej sytuacji gracz może podzielić rękę na dwie osobne. Do każdej z nich trafi jedna karta z pierwotnego rozdania. Minusem tej funkcji jest to, że nawet przy uzyskaniu blackjacka (np. dobraniu asa do wcześniej posiadanego waleta) wygrana jest naliczana jako 1:1, a nie 3:2.
Insurance To opcja dostępna, o ile widoczną kartą krupiera jest as (szanse na uzyskanie blackjacka przez krupiera są więc wysokie). Wtedy to można wykupić ubezpieczenie, za które płaci się połowę wartości stawki. Jeśli krupier trafi blackjacka, to uzyskuje się podwójną wartość ubezpieczenia. W innym przypadku ubezpieczenie przepada.
Even Money Jest opcją możliwą do użycia pod dwoma warunkami. Pierwszym z nich jest uzyskanie przez gracza blackjacka. Drugim posiadanie przez krupiera odsłoniętego asa. W tej sytuacji możliwe jest wypłacenie Even Money, liczonego stosunkiem 1:1.
Lucky Seven Bonus Będący specyficzną cechą tej gry. Ta funkcja bonusowa jest aktywowana automatycznie, gdy gracz ma w ręku trzy karty o wartości 7 punktów (np. 2 + 2 + 3). W ramach bonusu pojawia się mnożnik wygranej w wysokości 1,5%.

Podczas gry w Blackjack Lucky Sevens można się posłużyć szeregiem strategii używanych podczas gry w blackjacka w kasynie naziemnym. Skupić trzeba się zwłaszcza na decyzjach związanych z dobieraniem kart. Przykładowo, jeśli ma się układ wart 19 punktów, to dobieranie kolejnej karty jest wysoce ryzykowne (każda inna karta niż 2, sprawi, że układ przekroczy poziom 21 punktów).

Blackjack Lucky Sevens – podsumowanie

Ciekawa i atrakcyjna wizualnie gra, w której RTP jest nieprawdopodobnie wysokie, a rozgrywkę urozmaica kilka specjalnych funkcji. Blackjack Lucky Sevens to gra warta polecenia. Z drugiej jednak strony, nie warto zacząć grać w nią na pieniądze, jeśli nie zna się dobrze zasad blackjacka. Powinno się więc rozpocząć przygodę z Blackjack Lucky Sevens od trybu demo na wirtualne pieniądze. To sposobność do poznania tajników rozgrywki i wypracowania strategii.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena