Evoplay

Rok założenia
2003
Licencja
Curacao
Liczba gier
60+
Asortyment gier
Automaty Wideo, Gry instant, Gry stołowe. VR
System
IOS, Android, Windows
Języki
EN, PL, DE +
Gry na żywo
Nie
Bonusy
Tak

Jeśli szukasz płynnych automatów do gier na wszystkich urządzeniach, które zapewnią ci zupełnie nowe wrażenia i naprawdę zainteresują Cię, sprawdź gry Evoplay.

Evoplay to producent gier, który został założony w 2017 roku w celu zrewolucjonizowania doświadczeń użytkowników iGaming poprzez innowacyjną rozgrywkę. Na ICE 2018 firma zaprezentowała pierwszy w branży automat do gier 3D / VR, a teraz może pochwalić się ponad 60 automatami, grami stołowymi i grami instant. Z centrum rozwoju w Kijowie na Ukrainie i biurem na Malcie, firma ma ugruntowaną sieć partnerską w Azji, krajach WNP i Europie. Posiada licencję Curacao.

Firma Evoplay uważa, że popularność produktu zależy od wielu czynników: projektu, wdrożenia, promocji i wsparcia. Każdy produkt powinien zawsze opierać się na skutecznym rozwiązaniu aktualnych problemów lub potrzeb konsumenta.

Sukces gry zależy bezpośrednio nie tylko od innowacyjnych technologii zastosowanych przy tworzeniu produktu, ale przede wszystkim od kreatywnego podejścia do rozwoju pomysłu i stworzenia makiety dla przyszłej gry. Niezwykle ważne jest osiągnięcie równowagi w samej grze i niepoświęcanie kreatywnego podejścia ze względu na nowoczesne technologie. Właśnie dlatego Evoplay uważa, że produkt do gry jest zawsze nieskończoną liczbą pomysłów i odważnych rozwiązań, a także nowoczesnych metod tworzenia wysokiej jakości gier online.

Popularne gry od Evoplay

Firma nalicza w swojej ofercie ponad 70 gier online dla kasyn internetowych. Poniżej opiszemy je bardziej szczegółowo.

BATTLE TANKS
Jesteś w opuszczonym mieście, w którym wszystko zostało zniszczone przez brutalną wojnę. Nie masz gdzie się ukryć i musisz wydostać się tak szybko, jak to możliwe. Jednak wróg jest twardy; obserwuje każdy twój ruch, a ty musisz walczyć o swoje wyjście. Gra Battle Tanks to prawdziwa walka na śmierć i życie, w której każdy może zostać liderem czołgów. Niesamowita animacja, emocjonująca muzyka w tle, trzy najpotężniejsze czołgi i ty, odważny wojownik. Tylko nieustraszeni gracze mają siłę, aby wygrać tę walkę.

DOLPHINS TREASURE
Głębia Skarbów Delfinów podobny do gigantycznego świata Disneya, w którym ryby, koniki morskie, kraby i ostrygi mogą sprawić, że staniesz się prawdziwym Posejdonem hazardu, a najsłodszy Delfin zachwyci nawet najbardziej ponurych graczy. Automaty te przypadną do gustu każdemu dzięki nienagannej grafice i przyjemnej muzyce. Symbole Scatter i Wild pomogą dłużej utrzymać się na powierzchni. A jeśli zdobędziesz szacunek żabnicy, runda bonusowa otworzy swoje wrota. Najważniejsze, aby wierzyć w sukces, a resztę zadecydują Dolphin i Lady Luck.

MYSTERY PLANET
Jak dowiedzieć się, co jest poza horyzontem? Jakie tajemnice są ukryte w tak ogromnej przestrzeni? Jak wygląda życie w innych nieznanych galaktykach? Mystery Planet nie tylko otwiera przed Tobą świat pozaziemski, ale także zabiera Cię w podróż przez najbardziej spektakularne zakątki tego tajemniczego miejsca. Znakomita grafika, łatwy w obsłudze interfejs i nadprzyrodzona atmosfera zapewnią niezapomniane chwile spędzania czasu wolnego w grach hazardowych.

NAUGHTY GIRLS CABARET
Nie przegap tego jasnego, pięknego, namiętnego i ekscytującego slotu! Dziś w kabarecie wystąpią cztery urocze i gorące aktorki. Taniec sprawi, że mężczyźni stracą zmysły i poczucie czasu. Każdy ruch będzie tak pełen pasji i emocji, że te dziewczyny dosłownie sprawią, że dasz im wszystko! Naughty Girls Cabaret to gra, której nie można zapomnieć. W końcu nikt nie chce zapomnieć o najwspanialszych wspomnieniach. Więc nie odmawiaj sobie przyjemności i ciesz się nią!

Evoplay – renomowany producent gier hazardowych

Evoplay stara się dla swoich użytkowników wkładać dużo pomysłowości i wysiłku w każdy tytuł. Każda gra hazardowa prezentuje się super zabawnymi filmami, mnóstwem unikalnych funkcji rozgrywki i grafiki, które rzadko kto może powtórzyć w tej branży. Przekonaj się osobiście w jakości gier od Evoplay!

Wszystkie Gry od Evoplay