Fruits Land

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Fruits Land
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.20%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Dziś chcielibyśmy Ci zaprezentować jedną z nowszych produkcji znanej i cenionej firmy tworzącej maszyny slotowe, jaką jest Fruits Land automat. Jest to bardzo klasyczna gra owocowa odwołująca się do dawnych slotów tego typu, ale wykonana w nowoczesny sposób z wykorzystaniem popularnych obecnie technologii.

Cechy automatu do gry Fruits Land

Jak wspomnieliśmy powyżej, Fruits Land bez logowania to typowa gra owocowa. Ma ona 5 bębnów i trzy rzędy symboli, którymi są różnego rodzaju owoce – pomarańcze, maliny, cytryny, kiwi, wiśnie i tak dalej. Ta maszyna slotowa ma 3 rzędy symboli oraz 9 aktywnych linii wygranych. Cechuje się wysoką zmiennością, ponadto jej współczynnik zwrotu dla gracza (Return to Player – RTP) wynosi 94,20%, co może nie jest zbyt wysoką wartością, ale jak na gry owocowe całkiem przyzwoitą.

Ponadto mamy tutaj funkcję gry automatycznej, a także szeroki zestaw funkcji specjalnych, rzadko spotykanych w grach owocowych. Na przykład Fruits Land online oferuje wildy, scattery (określane tutaj jako Bonus) oraz specjalną grę bonusową, w której wskazujesz wybrany przez siebie owoc, a następnie wypełniasz nim kolejne poziomy.

Minimalny zakład na jedno zakręcenie bębnami wynosi tutaj 0,10 EUR, a maksymalny zakład to niezwykle wysoka kwota, bo aż 500 EUR. Oznacza to, że we Fruits Land na prawdziwe pieniądze mogą grać zarówno ci, którzy wolą się pobawić, jak również gracze o pokaźnym portfelu, celujący w najwyższe wygrane i gigantyczne sumy nagród.

Wygrane we Fruits Land

Firma Evoplay znana jest z tego, że preferuje tradycyjne przedstawianie tabeli wypłat z wykorzystaniem monet. Wartości w takiej tabeli podawane są w formie mnożnika dla zakładu podstawowego, co oznacza, że tabela jest stała dla każdej wysokości stawki na grę.

A jak przedstawia się tabela wygranych dla Fruits Land bez rejestracji?

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
BONUS (scatter) X 5 X 20 X 100
Melon X 1 X 40 X 100 X 400
Śliwka X 1 X 20 X 50 X 200
Jabłko X 2,5 X 12,5 X 50
Pomarańcza X 1 X 10 X 15
Limonka X 0,5 X 7,5 X 10
Kiwi X 0,5 X 5 X 7,5
Maliny X 0,3 X 0,5 X 2,5 X 5
Wiśnie X 0,2 X 0,3 X 1 X 5

Jak łatwo się domyślić, najwyższa pojedyncza wygrana we Fruits Land za darmo lub na prawdziwe pieniądze wynosi 200 000 euro. Ale pamiętaj o tym, że są jeszcze gry bonusowe i kombinacje padające w dużych ilościach w jednym spinie!

Fruits Land – podstawowe zasady

Fruits Land automat do gry jest jedną z najprostszych maszyn slotowych na rynku, co oznacza, że żaden gracz, nawet zupełnie początkujący, nie powinien mieć żadnych problemów z jej obsługą. Wystarczy tylko wybrać wysokość zakładu korzystając z przycisków plus i minus, a następnie kliknąć w białe koło z czarnymi strzałkami. Wtedy gra się rozpocznie, a bębny zaczną się kręcić.

Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących znaczenia poszczególnych symboli, wysokości wygranej dla danej kombinacji lub innych problemów, masz do dyspozycji podręcznik użytkownika. Warto do niego zaglądać w miarę regularnie, żeby odświeżać sobie wiedzę na temat zasad tej gry.

Bonusy Fruits Land

Fruits Land demo to bardzo prosta gra slotowa, nie oznacza to jednak, że nie dysponuje żadnym funkcjami dodatkowymi i opcjami specjalnymi. A co takiego ciekawego możemy w niej znaleźć? Oto krótkie zestawienie:

  • Symbol BONUS pełni rolę scattera. Wprawdzie nie nagradza on gracza darmowymi spinami, bo takiej opcji we Fruits Land nie ma, ale zamiast tego zapewnia on wygraną za 3, 4 lub 5 symboli w dowolnym miejscu okna gry – symbole te nie muszą znaleźć się na aktywnej linii wygranych. Ponadto trzy symbole BONUS aktywują grę bonusową.
  • Wild to zielononiebieska gwiazda z pomarańczowym napisem WILD. Zastępuje on każdy inny symbol poza BONUS-em. Wildy występują tylko na bębnach o numerach 2, 3 oraz 4.
  • Gra bonusowa zmienia układ widoczny na ekranie, bo okno gry się rozszerza mieszcząc teraz 5 bębnów i 6 rzędów symboli. Na początku gracz musi wskazać dowolny wybrany przez siebie symbol na pierwszej linii. Jeśli symbol ten ukryje się pod strzałką w górę, gracz awansuje na kolejny poziom, czyli przejdzie na drugą linię symboli. Cały proces powtarza się 5 razy. Jeśli w międzyczasie gracz trafi na symbol COLLECT, gra bonusowa zakończy się, a uzyskane do tej pory wygrane przelane zostaną na konto gracza.

Wypróbuj Fruits Land za darmo

Fruits Land to ukłon firmy Evoplay skierowany w stronę fanów klasycznych gier owocowych. Jest to bowiem znakomita owocówka ale wykorzystująca garściami nowoczesne rozwiązania i funkcje dodatkowe. Rzadko w końcu zdarza się owocówka z grą bonusową, prawda? Jeśli więc lubisz owocówki, koniecznie musisz zagrać we Fruits Land!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena