Fruit Blast

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Fruit Blast
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu Wideo Slot
Bębny 5
Linie wygrywające 10
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Fruit Blast od Novomatic

Owocki to nieśmiertelny temat eksplorowany w każdy możliwy sposób przez producentów gier automatowych. Choć z pozoru każda kolejna gra wykorzystująca ten motyw niewiele się różni od poprzednich, to twórcy gry za każdym razem próbują zachęcić graczy do właśnie swojej najnowszej wizji tej gry. Wyjątkiem nie jest spółka Novomatic, czyli znany wszystkim graczom austriacki deweloper, który na rynku jest od ok. 40 lat. Fruit Blast to klasyczny owocowy 5-bębnowy slot z 10 liniami wygrywającymi. Grę odnajdziemy na portalach wielu kasyn internetowych, w których możemy spróbować zagrać w Fruit Blast za darmo albo za prawdziwe pieniądze. Tradycyjnie już Novomatic nie zaniedbał graczy, którzy lubią grać w swoje ulubione gry poza domem lub kasynem, mianowicie gra jest dostępna w ramach aplikacji na urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety. Ponadto, ta strona internetowa oferuje możliwość zagrania w Fruit Blast zupełnie za darmo. W konsekwencji początkujący gracze, zanim zaryzykują zaangażowanie swoich prawdziwych pieniędzy mogą wcześniej wypróbować grę za darmo, dzięki czemu nauczą się jej zasad. Lista sprawdzonych kasyn, oferujących Fruit Blast, także znajduje się na tej stronie internetowej.

Podstawowe cechy Fruit Blast

Na bębnach Fruit Blast zobaczymy klasyczne symbole, znane nam z innych gier tego typu. Są to wisienki, pomarańczki, śliwki, arbuzy, winogrona, symbole BAR, dzwonki, siódemki oraz symbol jokera. Gdy graczowi uda się ułożyć kombinacje 3, 4 albo 5 identycznych symboli w linii wygrywającej, od lewej do prawej, wygrywa kwotę, stanowiącą iloczyn postawionej stawki oraz mnożnika przypisanego danej kombinacji. Minimalny zakład wynosi 0,1, natomiast maksymalny 100. Najważniejszym symbolem w grze jest postać jokera. Pełni on funkcję nie tylko tzw. dzikiej karty (wild symbol), ale także symbolu scatter. Pierwsza z nich polega na tym, że może zastąpić jakikolwiek inny symbol, w celem ułożenia wygrywającej kombinacji. Druga funkcja umożliwia otrzymanie przez gracza 10 darmowych spinów. W grze nie zabraknie także gry bonusowej w ryzyko (opcja gamble). Decydując się w grę w ryzyko, gracz po trafieniu zwycięskiego układu, przenosi się na ekran, na której widnieją dwie karty. Jeżeli gracz prawidłowo odgadnie ukrytą kartę (czarna albo czerwona) podwoi swoją wygraną. Niestety jeżeli mu się to nie powiedzie, to straci całą wygraną. W każdym razie opcja gamble zapewnia dodatkowy dreszczyk emocji i za jej sprawą można naprawdę wywindować swoją wygraną na wielki wynik. Dla graczy, którzy w trakcie gry mają zajęte ręce, Novomatic przygotował funkcję autoplay, polegającą na tym, że zamiast wciskania manualnie przycisku, automat może robić to za gracza. Dzięki temu, możemy przykładowo spożywać obiad, a jednocześnie cieszyć się z obracających nieustannie bębnów automatu.

Jak zagrać w Fruit Blast?

Obsługa Fruit Blast, jak przystało na tradycyjną grę z owocami, nie sprawi graczom, nawet tym początkującym większych problemów. Po ustawieniu stawki w prawym dolnym rogu, należy wcisnąć przycisk spin, aby wprawić w ruch bębny automatu. W lewym dolnym rogu możemy przejrzeć tabelkę wygranych (paytable), aby podejrzeć, które symbole są najbardziej opłacalne, które zapewniają mniejsze wygrane. Zgodnie z tabelką największą wygraną zapewniają jokery oraz siódemki. Natomiast najmniejsze zapewniają wisienki, śliwki oraz pomarańczki. Współczynnik wygranej zawsze zależy od wartości postawionego zakładu, rodzaju trafionego układu i współczynnika wygranej (mnożnika) dla tego układu.

Początkujących graczy należy zachęcić do szczegółowego zapoznania się z zasadami gry, a przede wszystkim działaniem poszczególnych bonusów. W lewym dolnym rogu także możemy wyłączyć dźwięk. Szata graficzna Fruit Blast, jak na nowy produkt od Novomatic, jest świetna. Elementy graficzne są starannie wykonane w wysokiej rozdzielczości. Niebieskie tło jest uspokajające. Wysoka jakość wykonania idąca w parze z wysokimi wygranymi zapewnia grze Fruit Blast szerokie grono miłośników na całym świecie. Fruit Blast nie posiada jackpotu oraz innowacyjnych funkcji dodatkowych, co jednak można uznać także za plus tej gry, gdyż przyciągnie dzięki temu większą ilość konserwatywnych graczy. Fruit Blast zapewni wiele godzin świetnej zabawy, a co najważniejsze ogromnych emocji związanych z wysokimi wygranymi.

Dodaj opinię

Ocena