Flaming Hot

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Flaming Hot
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Klastczny, Owocowe
RTP (zwrot dla gracza) 95.53
Bębny 5
Linie wygrywające 40
Min. zakład 40
Maks. zakład 2400
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Flaming Hot to typowa gra owocowa od producenta EGT. Firma została założona w 2002 roku i od tego czasu rozwinęła swoją działalność, aż na 75 krajów na 4 kontynentach.

Flaming Hot jest klasyczną grą slotową, w której znajdziemy symbole WILD i SCATTER. Jest idealna do wejścia w świat gier slotowych, zachwyci także miłośników klasyki.

Chcesz spróbować swoich sił w Flaming Hot, ale boisz się ryzykować własne pieniądze? Na naszej stronie zagrasz całkowicie za darmo, bez zakładania konta i rejestracji. Dzięki temu w bezpieczny sposób poćwiczysz grę. Z kolei, jeżeli chcesz zagrać za prawdziwe pieniądze, koniecznie sprawdź naszą listę zaufanych kasyn online.

Podstawowe cechy Flaming hot

Najważniejsze cechy gry:

 • Dostawca oprogramowania: EGT
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 40
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 40
 • Maksymalny zakład: 2400
 • Procent zwrotu RTP: 95.53%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje Flaming Hot:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: 4 rodzaje (poziomy) Jackpota
 • Wersja mobilna: tak

 

Jak zagrać w Flaming Hot

Grafika Flaming Hot jest typowa, dla tego typu gier. Prosta, bez zbędnych dodatkowych udziwnień czy wrzutek video. I jest to działanie celowe – Flaming Hot nawiązuje bowiem do najbardziej klasycznych, naziemnych slotów.

W tej wersji nie mamy jednego przycisku spin. W pewnym sensie gra ułatwia kręcenie bębnami za odpowiednią kwotę. Na samym środku mamy 5 przycisków, na których znajdują się różne kwoty. Ich wysokość zależy od levelu, jaki wybierzemy.

Przycisk z levelem znajduje się z lewej strony, tuż obok najniższej kwoty – ma on kolor niebieski, zatytułowany jest CREDIT. Bo jego naciśnięciu rozwija się nam 2 możliwości zmiany poziomu. W sumie możemy wybrać poziom 1, 2 i 3.

Najniższa kwota na poziomie 1 wynosi 40, a najwyższa 800. Z kolei na poziomie 3, najniższa kwota to 120, a najwyższa 2400.

Całkowicie po prawej stronie znajduje się duże pole, w którym wyświetla się nasza ostatnia wygrana (last win). Po każdej wygranej poniżej 1400, w tym samym polu pojawi się mały przycisk GAMBLE. Przycisk ten przenosi nas do nowego zakładu, w którym obstawiamy ostatnią wygraną kwotę. Naszym zadaniem jest odgadnąć, jaki kolor będzie miła wylosowana karta. Jeżeli się nam to uda, nasza ostatnia wygrana jest podwajana. Jednak, jeżeli przegramy – cała ostatnia wygrana przepada.

Z lewej strony w Flaming Hot, tuż za przyciskiem CREDIT, znajduje się mniejszy, pomarańczowy przycisk ze strzałkami. Oznacza on grę automatyczną. Jednak nie możemy tutaj nic ustawić – gra zaczyna się z automatu toczyć na ostatnim postawionym zakładzie i kończy się, gdy nie będziemy mieli już funduszy a zakład.

Dlatego uruchamiając grę automatyczną, nie możemy tracić jej z oczu. Zwróćmy uwagę, na jak wysokim zakładzie jest uruchamiana, a także kontrolujmy, kiedy należy ją przerwać. Grę przerywamy w identyczny sposób, jak została uruchomiona – poprzez naciśnięcie pomarańczowego przycisku.

Tuż za przyciskiem gry automatycznej, znajduje się niebieski przycisk „i” – oznacza on sekcję informacji. Znajdziemy tam wszystkie dane o poszczególnych symbolach, zasady gry GAMBLE, zasady 4-poziomowego Jackpota, a także wyrysowane linie wygrywające. Zawsze, przed rozpoczęciem nowej gry, w którą wcześniej nie graliśmy, powinniśmy się zapoznać z tymi informacjami.

Dasze przyciski to: zielony przycisk powiększenia okna gry oraz włączenie/wyłączenie dźwięku.

Nad tymi przyciskami, widnieje kolejne większe pole, w którym wyświetlany jest nasz obecny depozyt. W grze demo jest to depozyt fikcyjny – jednak nawet tutaj, jeżeli się skończy, gra zostaje przerwana. Dlatego miejmy na niego oko.

Tuż nad nim, napisany bardzo małymi literkami, znajduje się przycisk HELP. Tam znajdziemy wszystkie niezbędne i dodatkowe informacje – jeżeli po zapoznaniu się z danymi znajdującymi się pod przyciskiem „i”, nadal mamy jakieś wątpliwości, to przycisk HELP powinien nam je rozjaśnić.

W automacie do gry Flaming Hot znajdziemy takie symbole jak (od najniższej wartości do najwyższej):

 1. Wiśnie, pomarańcze, jabłka i winogrona;
 2. Banany i arbuzy
 3. BAR
 4. Czerwoną 7
 5. Symbol Scatter

W grze Flaming Hot występuje także symbol WILD, pojawia się na 2, 3 i 4 bębnie. Może on zastąpić każdy symbol, oprócz symboli Scatter.

Dodaj opinię

Ocena