Hot 777 Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Hot 777 Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Wazdan
RTP (zwrot dla gracza) 96.19%
Bębny 3
Linie wygrywające 3
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Hot 777 to gra wzorowana na klasycznych owocówkach wyprodukowana przez producenta Wazdan. W tle zobaczymy nawiązania do dzikiego zachodu i bardzo upalny dzień, co sprytnie nawiązuje do nazwy gry.

Hot 777 ma 3 bębny i 5 linii wygrywających. To, co wyróżnia Hot 777 to ciekawy system zdobywania darmowych spinów. Gra posiada także symbol SCATTER i grę GAMBLE.

Aby zagrać w darmową wersję Hot 777 wystarczy zostać na naszej stronie! Oferujemy wersje demo Hot 777, którą można bezpiecznie przetestować, bez potrzeby logowania się, czy rejestracji. Dla tych, którzy chcą znaleźć dobre kasyno i zagrać na prawdziwe pieniądze, polecamy nasza listę zaufanych kasyn online.

Podstawowe cechy Hot 777

Najważniejsze informacje o grze Hot 777:

 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 5
 • Liczba bębnów: 3
 • Minimalny zakład: 10
 • Maksymalny zakład: 9 000
 • Procent zwrotu RTP: 96,19%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje gry:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak (nieaktywne w wersji demo)
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w 777 Hot Online?

Hot 777 jest grą klasyczną, z bardzo staranną grafiką. Zdobywanie dodatkowych rund bonusowych okraczone jest urozmaicającym całość zabiegiem, przez co gra wizualnie staje się jeszcze atrakcyjniejsza.

W grze oprócz 3 bębnów mamy także wyżarzone obrazki monet i siódemek. Gdy trafiamy na nie w na liniach wygrywających, obrazki stają się kolorowe. Po całym wypełnieniu obrazków, uruchamiają się darmowe spiny. Ale co ważne – jeżeli zależy nam na darmowych spinach, należy uważać ze zmianami wysokości zakładów. Co prawda gra pamięta, ile monet zebraliśmy na zakładzie o wartości 10, to nie są one brane pod uwagę w zakładzie o innej wartości. A to oznacza, że jeżeli chcemy uzbierać darmowe spiny, należy grać ciągle na ten samej wartości zakładów lub rzadko ją zmieniać.

Aby rozpocząć grę Hot 777 slot naciskamy na środkowy przycisk SPIN, oznaczony dwoma zawracającymi strzałkami. Po jego Prawej stronie znajduje się przycisk MAX BET, który za jednym zamachem podwyższa wartość naszego zakładu do maksimum: 9 000. Po ponownym naciśnięciu MAX BET zakład z powrotem zmniejsza się do ostatniego ustawionego przez nas zakładu.

Obok MAXBET, znajduje się BALANCE, informujące nas o obecnym stanie naszego depozytu. Gdy wygrywamy powiększa się, z każdym kolejnym przegramy zakładem maleje. Za BALANCE mamy okienko WIN, gdzie pojawia się informacja o ostatniej wygranej. Ostatnim przyciskiem z prawej strony jest podobizna żółwia. Po jego naciśnięciu zmienia się w królika – to przycisk regulujący tempo w automat do gry.

Po lewej stronie od przyciski SPIN, znajduje się przycisk gry automatycznej (w wersji demo jest nieaktywny). Tuż za nim mamy okienko z CASH BET – informuje ono jakiej wysokości jest nasz zakład całkowity (czyli COIN VALUE x ILOŚĆ LINII). Następnie Mamy COIN VALUE, co oznacza wartość monety na jedna linię zakładu (wartość monety zawsze będzie mniejsza od wartości zakładu). Ostatnim okienkiem jest informacja o ilości linii, na które stawiamy zakład – jest to informacja sztywna, ilości linii nie da się zmieniać.

W Hot 777 slot poniżej, na wąskim czarnym pasku mamy podaną bieżącą godzinę. Tuż obok zegara znajduje się Koło Zębate, symbolizujące ustawienia gry. Możemy tam ustawiać poziom trudności, czy wielkość ekranu. Następnie mamy głośnik, gdzie osobno możemy regulować głośność muzyki i dźwięków w grze.

Przycisk „?” przenosi nad do dokładnego opisu zasad gry oraz poszczególnych przycisków. Z kolei „i” informuje nas o wartościach danych symboli. Koniecznie zapoznajmy się z jednym i drugim, przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

W grze Hot 777 mamy symbole:

 • Trzech różnych 7, z czego złota i ognista są symbolami SCATTER.
 • Złotej monety z 7, również będąca symbolem SCATTER.
 • Owoce: śliwkę, winogrono, gruszkę, pomarańczę, wiśnie i cytrynę.
 • Dzwonek.

Symbole SCATTER pełnią różne funkcje. Złota moneta wymaga zebrania 9 złotych monet na planszy obok bębnów. Jeżeli się nam to uda, zyskujemy 15 darmowych spinów. Podczas darmowych spinów wygrana wynosi x3, a darmowe spiny mogą być wygrywane także w tej rundzie.

Symbol złotej siódemki wymaga 7 siódemek i daje nam aż 30 darmowych spinów. Zwiększają one wygrane x3. Tutaj także darmowe spiny mogą być wygrywane podczas tej rundy bonusowej.

Symbol płonącej siódemki uruchamia 45 darmowych spinów. Tutaj również wygrana liczona jest x3 i podczas darmowej rundy można wygrywać kolejne darmowe spiny.

Oprócz tego, mamy także po każdej wygranej grę GAMBLE, w której obstawiamy kolor karty krupiera.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Wazdan
Typ automatu klasyczny
Liczba linii 5
Liczba bębnów 3
Min. stawka na linię 2
Maks. stawka na linię 1 800
Min. rozmiar monet 10
Maks. rozmiar monet 9 000
Jackpot brak
Procent zwrotu 96,19%
Rundy bonusowe Tak
Wild symbol Nie
Scatter symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak (nieaktywna w wersji demo)
Darmowe spiny Tak

Dodaj opinię

Ocena