Golden Sevens Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Golden Sevens Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Klasyczny
RTP (zwrot dla gracza) 95.1%
Bębny 5
Linie wygrywające 3
Min. zakład 1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Golden Sevens od producenta Green Tube, to prosta, klasyczna gra slotowa. Z pewnością urzeknie wszystkich fanów kanonicznych gier naziemnych, od których wywodzą się wszystkie automaty online.

Golden Sevens wizualnie nie wychodzi poza klasykę, jednak przy zaledwie 5 bębnach, ma aż 20 linii wygrywających oraz Jackpota!

Aby zagrać za darmo w Golden Sevens wystarczy uruchomić grę na naszej stronie internetowej. Nie wymagamy rejestracji ani wpłat depozytów. Znajdziesz u nas grę demo, którą możesz przetestować lub grać po prostu dla czystej rozrywki.

Jednak, jeżeli poszukujesz gry na prawdziwe pieniądze, musisz udać się do kasyna. Na naszej stronie znajdziesz specjalnie przygotowaną listę bezpiecznych i polecanych kasyn online. Skorzystaj z niej!

Podstawowe cechy Golden Sevens 

Najważniejsze informacje o Golden Sevens:

 • Dostawca oprogramowania: Green Tube
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 20
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 1
 • Maksymalny zakład: 2000
 • Procent zwrotu RTP: 95.1%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: nie

Najważniejsze funkcje slotu Golden Sevens:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: tak/nie
 • Jackpot: 6323522.03
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Golden Sevens

Gra w Golden Sevens nie powinna nikomu sprawić problemu. Większość ekranu zajmują bębny, w których widoczne są symbole. Aby wprawić je w ruch, musimy nacisnąć przycisk START, który znajduje się w prawym dolnym rogu.

Tuż nad nim mamy okienko LAST WIN, które informuje nas o wysokości ostatniej wygranej. Obok przycisku START znajduje się przycisk GAMBLE. Podczas gry jest on nieaktywny – aż do momentu wygrania zakładu. Wtedy się podświetla i możemy zdecydować czy zostawić wygraną, czy postawić ją w zakładzie podczas Gry Ryzyko.

Jeżeli zdecydujemy się wcisnąć przycisk GAMBLE, naszym zakładem w grze zostanie ostatnia wygrana. A my musimy odgadnąć, jaki kolor karty zostanie wyświetlony: czerwony czy czarny. Za każdą poprawną odpowiedź, nasza wygrana jest podwajana. Jednak, jeżeli przegramy, tracimy wszystkie postawione pieniądze (razem z wygranymi w wcześniejszych dobrych odgadnięciach Gry Ryzyko) i wracamy do gry głównej.

Następnie mamy trzy bardzo ważne przyciski:

 • BET – informuje nas o całkowitym postawionym zakładzie. To tutaj mamy faktyczną wysokość postawionej kwoty.
 • BET/LINE – informuje nas, jaką kwotę stawiamy na jedną linię wygrywającą. Kwota ta jest mnożona przez ilość linii, o które się zakładamy, dając wynik znajdujący się w BET.
 • LINE – mamy tutaj podana ilość linii, o które obecnie się zakładamy. Ogólnie w grze jest 20 linii wygrywających, ale możemy zakładać się tylko 1, o 5, czy 16. To zależy tylko od nas samych. Ilość linii mnożona jest przez wartość BET/LINE, dając końcowy wynik znajdujący się w BET.

Następnie mamy przycisk PAYTABLE. Jest to przycisk, pod którym znajdziemy wszystkie informacje na temat gry. Wymienione są tam symbole i ich wartości. Zawsze zapoznaj się informacjami, które się tam znajdują.

Nad nimi, znajduje się podłużne okienko, w którym pokazują się bieżące informacje. Mamy więc tam wiadomość, że aby zagrać, musimy postawić zakład, przy każdym obrocie automat życzy nam powodzenia, a podczas wygranych, to tam najpierw wyświetla się informacja o wysokości wygranego zakładu.

Na samym końcu mamy przycisk AUTOPLAY, czyli gry automatycznej. Z jednej strony jest on wygodny, ponieważ nie wymaga ciągłego wciskania START. Jednak jako gracz nie mamy kontroli nad tym co się dzieje – Golden Sevens nie daje możliwości ustawienia, kiedy gra powinna zostać przerwana. Jeżeli nie wyłączymy jej w odpowiednim momencie, gra zakończy się dopiero, gdy nasze konto zostanie puste, a mu wszystko przegramy.  Podczas gry automatycznej, nie mamy także możliwości zagrania w Grę Ryzyko.

W grze Golden Sevens znajdują się symbole (od najniższego): śliwka, jabłko, cytryna, pomarańcza, arbuz, wiśnia, dzwonek, czerwona 7.

Golden Sevens posiada także Jackpota. Co trzeba zrobić, aby go trafić? Szczęśliwiec musi wylosować na każdym polu, na wszystkich 5 bębnach same czerwone 7.

Dodaj opinię

Ocena