Magic Hot Online Za Darmo

Magic Hot Online Za Darmo

Magic Hot

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Wazdan
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 3
Linie wygrywające 3
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Nie
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Nie
Darmowe spiny Nie
Scatter Symbol Nie
Progresywny Tak

Magic Hot klasyka owocówek od Wazdana

Magic Hot to klasyczny slot od producenta Wazdan. Nie posiada żadnych dodatkowych funkcji, czy specjalnych symboli. Jest więc doskonały na pierwsze spotkanie z automatami do gry – ułatwi późniejsze wejście w świat bardziej skomplikowanych slotów. Jest także doskonały dla graczy, którzy cenią prostotę i wolą sloty które mocno wzorują się na automatach naziemnych.

Magic Hot to typowa gra hazardowa owocówka, z 3 bębnami i 5 liniami wygrywającymi. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Magic Hot bez żadnego ryzyka, koniecznie zagraj na naszej stronie. Nie wymagamy rejestracji, gra dostępna jest dla każdego gracza za darmo. Ci, którzy szukają kasyn godnych zaufania, z pewnością ucieszy wiadomość, że mamy rzetelną listę kasyn online. Koniecznie ją sprawdźcie!

Podstawowe cechy Magic Hot

Najważniejsze informacje o grze Magic Hot:

 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 5
 • Liczba bębnów: 3
 • Minimalny zakład: 10
 • Maksymalny zakład: 10,000
 • Procent zwrotu RTP: 96,35%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: nie

Najważniejsze funkcje Magic Hot:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak (nieaktywne w wersji demo)
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Magic Hot?

Magic Hot to klasyczna owocówka. Pomimo prostej grafiki, jest ona dopracowana i sprawia przyjemność podczas gry.

Aby rozpocząć rozgrywkę, należy przycisnąć przycisk środkowy SPIN, który oznaczony jest dwoma zawracającymi strzałkami. Po jego prawej stronie znajduje się przycisk MAX BET. Po jego naciśnięciu, zakład natychmiast zostanie podniesiony do maksimum: 10,000. Dlatego używajmy go rzadko i z rozsądkiem – może on przynieść wysokie wygrane, ale równie szybko może sprawić, że wszystko przegramy. Ponowne naciśnięcie MAX BET anuluje wysoki zakład i przywraca go do poprzednich ustawień.

Następnie mamy okienko BALANCE, które informuje nas o wysokość naszego depozytu w Magic Hot. Po każdej wygranej zwiększa swoją wartość, jednak każdy kolejny przegrany zakład zmniejsza ilość pieniędzy. Koniecznie sprawdzajmy nasz stan konta, aby w porę się wycofać z gry, bez ponoszenia strat.

Tuż obok znajduje się okienko WIN, tam wyświetla się nasza bieżąca wygrana. Na samym końcu mamy przycisk, który reguluje szybkość gry – czyli czas obrotu bębnów. Żółw oznacza wolne tempo, a królik szybkie. Jest to bardzo pomocne, gdy nie mamy za dużo czasu, a chcemy zagrać sobie kilka rund.

Po lewej stronie od przycisku SPIN znajduje się przycisk auto gry (trójkąt charakterystyczny dla odtwarzacza filmów). W wersji demo jest on jednak niedostępny.

Zaraz za nim znajduje się CASH BET. W tym okienku pokazuje się faktyczna wartość zakładu. Obok CASH BET widnieje COIN VALUE. Czym one się od siebie różnią? COIN VALUE oznacza wartość zakładu na jedną linię – finalna wartość zakładu jest więc mnożona przez ilość linii, jaką obstawiamy, co daje nam wynik widoczny w CASH BET.

Ilość postawionych linii wyświetla się w okienku ostatnim – widnieje tam wartość 5 i w Magic Hot nie można jej zmienić.

Na samym dole, mamy wyświetlony zegar, koło zębate (czyli dodatkowe ustawienia gry, jak wielkość ekranu czy poziom trudności) oraz ustawienia dźwięku (osobno możemy regulować głośność muzyki, a osobno dźwięk automatu).

Najważniejsze dwie ikonki z tej serii znajdują się na końcu. To „?” oraz „i”. Znajdziemy tam dokładne informacje o zasadach gry, występujących symbolach, czy opis nawigacji. Z tymi informacjami należy się koniecznie zapoznać.

W Magic Hot znajdziemy takie symbole jak: wiśnie, maliny, truskawki, śliwki, gruszki, dzwonki, arbuzy, gwiazdki, szczęśliwe siódemki przy grze z bonusem bez depozytu.

Żaden z tych symboli nie jest symbolem Scatter lub WILD. Gra Magic Hot nie posiada również darmowych spinów. Jednak po wylosowaniu linii wygrywającej uruchamia się możliwość gry GAMBLE, w której zgadujemy kolor karty krupiera. Każde poprawne odgadnięcie koloru zwiększa zakład x2. Jednak, jeżeli nie trafimy z odpowiedzią, pieniądze z ostatniego wygranego spinu przepadają.

Zwycięskie symbole w Magic Hot

Aby wygrać, podążaj za symbolami i odbierz darmowe spiny, których w Magic Hot mamy 9. Jeśli któryś z nich pojawi się na linii wygrywającej w liczbie trzech, oznacza to wygraną, czyli mnożenie zakładu o daną wartość. Przedstawiamy wartości symboli w tabeli poniżej od najbardziej wartościowego.

Symbol Wartość wygranej
Siódemka x20
Gwiazda x10
Arbuz x4
Dzwonek, gruszka x2
Śliwka, malina, wiśnia x0,6

Tabelę wygranych znajdziesz pod znakiem “?” w menu slota.

Dodatkowe bonusy i funkcje w Magic Hot

Ponieważ maszyna slotowa hot spot Magic Hot to prawdziwy klasyk, nie dopatrzymy się w tej wersji żadnych dodatkowych super opcji. Gra jest bardzo prosta, a więc wygrana pada w momencie wylosowania trzech takich samych symboli. Jeśli wygrasz, to wówczas masz przed sobą opcję “Gamble”, gdzie obstawiasz kolor karty. Gdy trafisz z kolorem, twoja wygrana się dubluje. W przeciwnym razie tracisz kasę z wygranej z ostatniego zwycięskiego obrotu.

Dodaj opinię

Ocena