Imhotep Manuscript Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Imhotep Manuscript Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 7
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.09
Maks. zakład 9
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Imhotep Manuscript od producenta Fugaso przenosi nas prosto do starożytnego Egiptu. W otoczeniu ozdobnych pnączy, piramid i faraonów, będziemy stawiać swoje zakłady.  Imhotep Manuscript jest nietypowym automatem do gry, przez ilość bębnów jaką posiada. Ma aż 7 bębnów, z czego każdy podzielony jest zaledwie na 3 rzędy. Jest to rzadko spotykany rozkład w grach slotowych.

Zaintrygowany? Swoich sił możesz spróbować w darmowej grze Imhotep Manuscript, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jest to demo – aby przetestować ten tytuł nie musisz się rejestrować ani wpłacać depozytu!

Jednak, jeżeli chcesz zagrać za prawdziwe pieniądze, sprawdź koniecznie przygotowaną przez nas listę zaufanych kasyn. Tam na pewno znajdziesz dobre i sprawdzone kasyno!

Podstawowe cechy Imhotep Manuscript

Najważniejsze informacje o slocie Imhotep Manuscript:

 • Dostawca oprogramowania: Fugaso
 • Typ slotu: (klasyczny, wideo slot, 3D slot itd.)
 • Liczba linii: 9
 • Liczba bębnów: 7
 • Minimalny zakład: 0.09
 • Maksymalny zakład: 90
 • Procent zwrotu RTP: 96%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje automatu Imhotep Manuscript:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Imhotep Manuscript

Automat do gry Imhotep Manuscript przyciąga wzrok. Nietrudno zauważyć jego wyjątkowość – zaskakująca ilość bębnów, zestawiona z zaledwie trzema rzędami fascynuje. Jednak, wbrew pozorom, gra ma bardzo łatwe zasady prostą nawigację i każdy, nawet początkujący gracz, szybko się odnajdzie.

Przycisk SPIN, znajduje się na samym środku, otoczony przez ozdobne, egipskie mozaiki, które rozbłyskują feerią barw, za każdym razem, gdy zostanie wciśnięty.

Po jego prawej stronie znajduje się przycisk MAX BET, który odpowiada za ustawienie maksymalnej wysokości zakładu. Przy czym, zmienia on wysokość levelu na 10, nie wpływa na wartość pojedynczej monety.

Wartość pojedynczej monety znajdziemy całkowicie w prawym ekranie gry. Tam możemy strzałkami manipulować od 0.01 do 1, aż uzyskamy satysfakcjonujący nas wynik.

Powyżej tych przycisków znajduje się sekcja COINS. Informuje ona o wysokości posiadanego przez nas depozytu – podczas gry demo, depozyt jest fikcyjny. Jednak, jeżeli pojawi się w nim 0, gra demo zostanie przerwana.

Po lewej stronie od przycisku SPIN, znajduje się przycisk AUTO GRY. Pozwala on na ustawienie gry automatycznej, która nie wymaga od nas ciągłego klikania. W Imhotep Manuscript możemy ustawić warunki, pod jakimi gra automatyczna ma się skończyć. Ile spinów ma się odbyć, przy jakiej wysokości wygranej ma się zatrzymać, czy ile maksymalnie gra może sama przegrać. Dzięki temu, nawet nie zwracając uwagi na to co się dzieje – mamy wszystko pod kontrolą.

Następny przycisk to LEVEL. Możemy tu zmieniać wysokość levelu od 1 do 10 – wpływa on na ogólną wysokość linii, na które się zakładamy. W podstawie, zakładamy się na wszystkie 9 linii. Jednak np. na levelu 2, zakładamy się już na 18, czyli każda z 9 występujących w grze linii zostaje założona razy 2. I tak dalej, aż do levelu 10.

Nad tymi przyciskami widnieje sekcja BET, czyli informacja o tym, na ile linii obecnie się zakładamy.

Po lewej stronie w Imhotep Manuscript znajdziemy przycisk „i”. Jest to przycisk przenoszący nas do zasad gry. Przed każdą nową, nieznaną nam rozgrywką powinniśmy najpierw zajrzeć właśnie tam. Znajdziemy tam wytłumaczone wszystkie symbole, gry dodatkowe czy darmowe spiny. Ponieważ każda gra ma inne zasady, jest to niezwykle ważne.

Ale gdzie sprawdzić faktyczną wysokość zakładu? Widnieje ona na samym dole, na małym czarnym prostokącie. Znajdziemy tam BALANCE (czyli znów nasz obecny depozyt), BET – to tutaj widnieje kwota, za którą się zakładamy, oraz WIN, czyli nasza ostatnia wygrana.

W grze znajdują się symbole (od najniższego): 10, J, Q, K, A, piramida, faraon, kapłan, skarabeusz oraz księga.

Skarabeusz jest symbolem WILD, zastępuje więc wszystkie symbole poza SCATTER. Symbolem SCATTER jest księga. Jeżeli uda się nam wylosować min. 3 symbole SCATTER, wygrywamy darmowe spiny. Możemy zdobyć aż 25 darmowych obrotów.

Oprócz tego, w grze Imhotep Manuscript występują także symbole MULTIPLE WILD. Zwiększają one zakład o cyfrę, jaka się na nich znajduje. W grze podstawowej występują: x1, x2 i x3, natomiast podczas darmowych spinów uaktywniają się: x4, x5 i x6.

Dodaj opinię

Ocena