Red Cliff

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Red Cliff
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Red Cliff od Evoplay

Evoplay to deweloper oprogramowania pod gry hazardowe, z którego produktami gracze mają kontakt już od 2017 r. Producent odszedł od schematycznych automatów owocowych i eksploruje wiele popularnych tematów fabularnych. Wiele uwagi poświęca także dalekowschodniej tematyce, w szczególności Chinom. W trend ten wpisuje się także wydany 12 marca 2017 roku Red Cliff automat do gry.

Red Cliff gra opiera się na jednej z najbardziej znanych powieści chińskich, opowiadającej o losach wojny domowej, w wyniku której do władzy doszła dynastia Jin. W tle ekranu widać decydujące starcie w konflikcie, scenę batalistyczną przedstawiające lądowanie wojsk na plażach. W Red Cliff demo można zagrać na naszej stronie internetowej. Co ważne oferuje wersję gry Red Cliff za darmo, dzięki czemu możesz wypróbować grę, zanim spróbujesz zagrać w Red Cliff na prawdziwe pieniądze.

Cechy Automatu do Gry Red Cliff

Red Cliff automat to 5-bębnowy slot z 25 stałymi liniami wygrywającymi, 10 regularnymi symbolami oraz 2 symbolami specjalnymi (wild i scatter). Poza dynamiczną rozgrywką, gwarantowaną przez wydarzenia losowe oraz symbole specjalne, gra ma także świetną ścieżkę dźwiękową, która idealnie komponuje się z klimatem batalistycznym.

Mechanika gry raczej nie odbiera od tradycyjnych rozwiązań, na uwagę zasługują jednakże 3 rodzaje wydarzeń losowych, które ułatwiają ułożenie zwycięskiej kombinacji. Na bębnach maszyny widnieją symbole związane z fabułą gry. Są to przedmioty chińskiej proweniencji, bohaterowie powieści Trzy Królestwa, symbol scatter z kolei przedstawia formację bojową – ściana tarcz, zaś symbol scatter przedstawia chiński miecz. Ułożenie na linii wygrywającej kombinacji uruchamia animację przewidzianą dla każdego symbolu. Współczynnik zwrotu dla tej gry (return to player – RTP) wynosi 94%. Wskaźnik na tym poziomie należy uznać za lekko poniżej przeciętnej w porównaniu do innych gier slotowych dostępnych w ofercie kasyn internetowych.

Red Cliff – Tabela Wypłat

Z tabelę wypłat Red Cliff online gracz może się zaznajomić, klikając w ikonkę przedstawiającą literę “i”, znajdującą się w lewym, dolnym rogu ekranu. Kwota wygranych tradycyjnie stanowi iloczyn wartości wniesionej stawki oraz mnożnika przewidzianego dla danej kombinacji. Wygrane kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Filiżanka 0,1 0,4 4
Ptak 0,1 0,4 4
Lampion 0,2 0,5 5
Instrument 0,2 0,5 5
Kusza 0,4 0,6 6
Waza 0,4 0,6 6
Zielony Wojownik 0,5 0,8 8
Biały Wojownik 0,5 0,8 8
Muzykant 0,1 0,6 3,5 10
Księżniczka 0,1 0,6 3,5 10
Miecz 0,2 1 10 40
Ściana tarcz 2 5 12 100

Z powyższego wynika, że gdy np. trafimy 4 symbole miecza, przy zakładzie wynoszącym 10, wygramy 100 (10 x 10).

Red Cliff – jak Grać?

Obsługa Red Cliff nie powinna sprawić graczom większych problemów. Warto jednak zapoznać się z rozbudowanymi zasadami działania bonusów oraz mechaniką, kryjącą się za wydarzeniami losowymi. Przed wciśnięciem przycisku Spin, który wprawia w ruch bębny maszyny, należy uiścić stawkę. Wysokość stawki reguluje się za pomocą przycisków “plus” i “minus”. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna zaś 100. Przytrzymanie przez dłuższy czas przycisku Spin, uruchomi funkcję automatycznego odtwarzania. W lewym, dolnym rogu gracze mogą rozwinąć menu gry. Tutaj można zapoznać się z zasadami gry oraz zmienić ustawienia gry.

Bonusy za Grę w Red Cliff

Bonusy w Red Cliff są dwojakiego rodzaju. Pierwsza kategoria jest ściśle związana z symbolami specjalnymi – wild i scatter. Trafienie 3 lub więcej symboli scatter, przestawiający formację bitewną – ścianę z tarcz, uruchamia 5 darmowych obrotów. W trakcie bezpłatnych rund gracze mogą ponownie dostać dodatkowe obroty.

Ponadto w trakcie darmowych obrotów trafienie symbolu miecza (wild) umożliwia zwiększenie wygranej do 250x, w zależności od liczby formacji ściany z tarcz, którą się trafi. Symbol miecza (wild) zastępuje każdy inny symbol (za wyjątkiem symbolu scatter), co ułatwia w znaczący sposób ułożenie zwycięskiej kombinacji.

Druga kategoria bonusów związana jest z wydarzeniami losowymi, które mogą wystąpić w trakcie gry:

  • Cleave Hit – trafienie miecza, powoduje zamianę wszystkich symboli w pionie w symbole wild;
  • Savage Blow – miecz trafia ukośnie, zamieniając 3 symbole w symbol wild;
  • Laceration Hi – miecz tnie poziomo, dzięki czemu aż 5 symboli jest zamienianych w symbol wild.

Naturalnie wydarzenia losowe w znaczący sposób ułatwiają ułożenie zwycięskich kombinacji.

Red Cliff – nasza Opinia

Red Cliff świetnie oddaje ducha walki zmagania o władzę w państwie chińskim. Ścieżka dźwiękowa zasługuje na pochwałę, jest energiczna i wywołująca emocje. Dużym plusem jest także duża liczba funkcji specjalnych oraz wydarzenia losowe. W Red Cliff bez depozytu można zagrać na naszej stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy wszystkich miłośników orientalnych przygód. Co ważne zagrasz w Red Cliff bez rejestracji oraz Red Cliff bez logowania!

Dodaj opinię

Ocena