Elven Princesses

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Elven Princesses
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.41%
Bębny 5
Linie wygrywające 30
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Elven Princesses od Evoplay

Elven Princesses automat do gry to osadzona w świecie fantasy historia elfickich księżniczek. Trzy przepiękne elfickie księżniczki walczą o przetrwanie królestwa elfów, który został zaatakowany przez wcielenie zła – smoka. Każda z tajemniczych elfek dysponuje unikatowymi umiejętnościami. Jedna jest walcząca toporem wojowniczką, druga wyśmienitą łuczniczką, a trzecia niezwykle utalentowaną czarodziejką.

Gra została wydana przez renomowanego w świecie gier hazardowych producenta Evoplay. Gra pojawiła się na rynku niedawno, gdyż dopiero 21 lipca 2017 roku, lecz szybko zagościła w ofercie większości popularnych kasyn online. W wersję Elven Princesses demo można zagrać na naszej stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy. Szczególnie początkującym graczom proponujemy spróbowanie wersji Elven Princesses za darmo, zanim spróbują oni sił w Elven Princesses na prawdziwe pieniądze.

Cechy Automatu do Gry Elven Princesses

Elven Princesses gra to 5-bębnowy slot z 30 stałymi liniami wygrywającymi, 9 regularnymi symbolami (w tym rozciągniętymi na całą kolumnę 3 symbolami elfickich księżniczek), 2 symbolami specjalnymi (scatter i wild) oraz 3 rodzajami wydarzeń losowych (Mage Wilds, Warrior Wilds oraz Archer Wilds). Atmosfera gry przywodzi na myśl klimat z gier RPG albo książek o tematyce fantasy. W tle widnieje ponury smok oraz pole bitwy. Szata graficznie utrzymana jest w mrocznych barwach. Na pochwałę zasługuje muzyka, idealnie komponuje się z tłem – polem bitwy.

Z kolei na bębnach maszyny gracze mogą dostrzec typowe atrybuty elfów, związane ze światem fantasy. Są to pancerz, kołczan oraz łuk, magiczna różdżka, kielich, flaga oraz obusieczny topór. Ponadto trzy symbole rozpościerają się długością na całej rolce – są to tytułowe elfickie księżniczki. Symbole scatter oraz wild przedstawiają magiczną biżuterię – diadem oraz koronę. Standardowym rozwiązaniem przyjętym przez Evoplay jest to, że w przypadku trafienia zwycięskiego układu, uruchamia się animacja przewidziana dla symboli, znajdujących się w linii wygrywającej. Wskaźnik zwrotu (return to player – RTP) wynosi 95,41%, co w porównaniu do innych gier slotowych należy uznać za przeciętny współczynnik.

Wygrane w Elven Princesses

Choć pierwszy rzut oka na tabelę wygranych w Elven Princesses automat stwarza pozory niskich wygranych, to uspokajamy, gdyż wygrane w Elven Princesses online naprawdę mogą osiągać znaczne rozmiary. To za sprawą przede wszystkich darmowych obrotów w trakcie których rosną mnożniki. Tabela wypłat prezentuje się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Różdżka 0,1 0,5 1,2
Łuk i kołczan 0,1 0,7 1,5
Topór 0,1 0,8 2
Kielich 0,2 1 2,5
Flaga 0,2 1,2 3
Pancerz 0,2 1,2 4
Wojowniczka 0,5 2 10
Łuczniczka 0,4 1,8 6
Czarodziejka 0,3 1,5 5

Elven Princesses – jak Grać?

Przed uruchomieniem gry, twórcy zadbali o to, żeby początkujący gracze poznali tajniki gry i przygotowali skrupulatnie animacje dotyczące bonusów i istoty darmowych rund w grze. Po obejrzeniu tego swoistego wprowadzenia, gracz znajdzie się na ekranie głównym gry. Na dole zobaczymy przycisk Spin (przytrzymany dłużej uruchomi funkcję automatycznego odtwarzania), przyciski regulujące wysokość stawki (plus i minus) oraz wejście do menu (ikonka “i”). Po ustawieniu wysokości stawki (od 0,1 do 500), możemy uruchomić bębny maszyny, klikając Spin. Warto zapoznać się w ustawieniach gry z przebiegiem linii wygrywających, zasadami dotyczącymi bonusów itd.

Bonusy i Promocje w Elven Princesses

Poza wykorzystaniem symboli scatter (które zapewniają darmowe obroty) oraz symboli wild (które zastępują każdy inny symbol poza symbolem scatter), w Elven Princesses uruchomimy darmowe obroty, trafiając jednocześnie 3 symbole scatter na ekranie. Gra oferuje 3 różnego rodzaje darmowych obrotów. Różnią się one zasadniczo od tego jakiego rodzaju obroty trafimy:

  • 5 darmowych obrotów Elfickiej Czarodziejki w trakcie których symbole scatter zmieniają się w sticky wild (zostają zablokowane na rolce);
  • 7 darmowych obrotów Elfickiej Łuczniczki, podczas których każde pojawienie się symbolu scatter, powoduje wzrost mnożnika o 1.
  • 9 darmowych obrotów Elfickiej Wojowniczki, w trakcie których każdy dodatkowy scatter dodaje 3 darmowe obroty.

Ponadto w trakcie gry mogą wystąpić losowe wydarzenia, takie jak:

  • Mage Wilds – zaklęcie elfickiej czarodziejki powoduje zamianę 2 do 5 symboli na symbole wild;
  • Warrior Wilds – uderzenie toporem elfickiej wojowniczki zamienia 2 do 3 symboli w symbole wild;
  • Archer Wilds – celne strzały łuczniczki powodują zamianę 2 do 3 symboli w symbole wild.

Wypróbuj Elven Princesses za darmo

Elven Princesses to idealny wybór dla wszystkich miłośników gier fantasy. Fantastyczna atmosfera połączona z klimatyczną muzyką dają świetne efekty. Dzięki rozbudowanym mechanizmom funkcji specjalnym gra zapewnia wiele emocji oraz znaczne wygrane. Wypróbuj Elven Princesses bez depozytu na naszej stronie internetowej już dzisiaj. Zapamiętaj, że zagrasz w Elven Princesses bez rejestracji, dzięki czemu Elven Princesses bez logowania stoi dla Ciebie otworem!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena