Necromancer

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Necromancer
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 40
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Necromancer od Evoplay

Necromancer automat do gry choć wyszedł na rynek dopiero 17 lipca 2018 rok, to już jest bardzo często spotykany w ofercie kasyn internetowych. Gra przeniesie gracza wprost to tajemniczej piwnicy mrocznego nekromanty, gdzie będzie świadkiem budzącego grozę rytuały wskrzeszania potworów. Gra urzeka od pierwszych chwil najwyższej jakości grafiką (full HTML5 3D) oraz mroczną muzyką. Gra dysponuje także funkcją full VR.

W Necromancer gra się świetnie dzięki ciekawej fabule, dynamicznym animacjom oraz zastosowaniu innowacyjnej technologii 3D. Nie ulega wątpliwości, że Necromancer automat stanowi awangardę nowoczesnych maszyn do gry, które stawiają na efekty, wysokiej jakości grafikę oraz ciekawą mechanikę gry. W Necromancer demo możesz spróbować zagrać na naszej stronie internetowej. Przećwiczenie swoich umiejętności w Necromancer za darmo, pomoże uniknięcia nieporozumień i braku zrozumienia reguł gry, gdy spróbujesz Necromancer na prawdziwe pieniądze w online kasynach. Ponadto dużym plusem jest to, że zagrasz w Necromancer bez rejestracji oraz zagrasz w Necromancer bez logowania.

Necromancer Slot – Główne Funkcje

W grze Necromancer nie można mówić o bębnach maszyny w ścisłym znaczeniu tego słowa. Jednakże gra wykorzystuje w pełni układ 5×4 (5 kolumn i 4 rzędy), na którym pojawiają się figury przedstawiające umarlaków, które z kolei mogą ustawiać się w liniach wygrywających i zapewniać wysokie nagrody. W grze jest 40 stałych linii wygrywających, na których pojawi się 9 regularnych symboli, a także dwa symbole specjalne – symbol wild i symbol scatter. Gra dysponuje wieloma bonusami oraz funkcjami specjalnymi.

Szata graficzna jest bogata w animacje, które dodatkowo dynamizują rozgrywkę. Na planszy przed nekromantą zobaczymy takie postacie jak różnego rodzaju szkielety, mumie czy duchy. Symbol scatter przedstawia skrzynię ze skarbami, natomiast symbol wild przedstawia popularną na Halloween dynie. Współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 96%, co w porównaniu do innych maszyn, jest średnim wskaźnikiem.

Necromancer – Tabela Wypłat

Necromancer online zapewnia wysokie wygrane. Tytułem przykładu trafiając 5 symboli w linii wygrywających król kościejów, przy np. stawce 10, wygramy 300 (10 x 30). Tabela wygranych znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu, gdzie możemy zapoznać się z nią klikając w ikonkę z literką “i”. Tabela wypłat prezentuje się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Zielony potwór 0,1 0,3 1
Fioletowy duszek 0,1 0,3 1
Pomarańczowa mumia 0,1 0,5 1,2
Kościotrup 0,1 0,7 1,5
Kościej z rogami 0,2 1 3
Zielony kościej 0,2 1,2 5
Fioletowy kościej 0,3 1,5 6
Kościej z kiścieniem 0,5 2,5 10
Król kościejów 0,7 7 30

Necromancer – jak Grać?

Przed rozpoczęciem gry w Necromancer zaleca się zapoznać szczegółowo z zasadami gry. Obsługa Necromancer nie powinna sprawić większych trudności, najbardziej nawet początkującym graczom. Wpierw należy ustawić wartość stawki. Można to zrobić za pomocą przycisków “plus” i “minus”, znajdujących się na lewo od przycisku spin. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna zaś 500.

Aby rozpocząć mroczny rytuał nekromanty i przyzwać umarłych należy przycisnąć Spin. Na marginesie dłuższe przytrzymanie przycisku Spin uruchamia funkcję automatycznego odtwarzania, gracz może wybrać ilość rozegranych rund, bez konieczności wciskania przycisku Spin. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy w trakcie gry nie lubią nieustannego klikania.

Bonusy za Grę w Necromancer

Bonusy oraz funkcje specjalne w grach slotowych to najciekawszy element. To one generują dreszczyk emocji oraz wyzwalają zastrzyk adrenaliny. W Necromancer poza dwoma rodzajami symboli specjalnych, gracze także mogą uruchomić darmowe spiny oraz respina.

Symbol wild, przedstawiający dynię popularną na święto duchów Halloween, zastępuje każdy inny symbol, za wyjątkiem symbolu scatter. Wild pojawia się tylko w 2 i 4 kolumnie. Niewątpliwie symbol wild znacząco ułatwia ułożenie zwycięskiego układu. Drugi symbol specjalny to symbol scatter. Pojawia się tylko w 2, 3 oraz 4 kolumnie. Trafienie 3 symboli scatter uruchamia 5 darmowych symboli.

Ostatnim bonusem, o którym należy nadmienić jest funkcja respin. Gdy gracz trafi zwycięski układ, nekromanta klonuje symbol, z którego się składał i stara się przywołać w kolejnej, darmowej rundzie reprezentantów tego symbolu w większym gronie. Pomaga to trafić lepsze układy, a tym samym zwiększyć wygrane. Duża liczba funkcji specjalnych to świetna wiadomość dla graczy, którzy cenią sobie dynamikę rozgrywki oraz wielkie emocje.

Podsumowanie Recenzji

Gry Evoplay słyną z dobrej grafiki i muzyki, lecz Necromancer bije inne gry w tym aspekcie na głowę. Umarli oraz Nekromanta wyglądają wspaniale. Analogicznie mroczne podziemia, w których się znajdują. Dynamikę rozgrywki zapewnia także poruszająca się kamera, co jest rzadkością w grach slotowych. Z czystym sercem Necromancer od Evoplay można polecić wszystkim, a w szczególnie miłośnikom Halloween. Już teraz możesz wypróbować Necromancer slot bez depozytu na naszej stronie internetowej.

Dodaj opinię

Ocena