Rise of Horus

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Rise of Horus
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.1%
Bębny 5
Linie wygrywające 243
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Rise of Horus od Evoplay

Gry wyprodukowane przez Evoplay mają bardzo różnorodną fabułę. Deweloper swoim zainteresowaniem objął także starożytny Egipt, czego pokłosiem jest właśnie Rise of Horus automat do gry. Premiera automatu miała miejsce niedawno, gdyż 12 marca 2020 roku, a gra już jest szeroko dostępna w kasynach internetowych. Fabuła gry skupia się na egipskim bogu nieba Horusie, opiekunie starożytnego Egiptu, który przez starożytnych Egipcjan czczony był pod postacią człowieka z głową sokoła. To właśnie w świątyni poświęconej temu bogowi, graczom przyjdzie zmagać się z losem, gdzie na bębnach maszyny zobaczymy egipskie hieroglify. Świątynia niewątpliwie sprawia pozytywne wrażenie. We wnętrzu jej panuje atmosfera tajemniczości i oczekiwania, dominują kolory piaskowe. W grę można zagrać zarówno na naszej stronie internetowej, na której udostępniamy zupełnie za darmo wersję demo. Należy podkreślić, że grając w grę na naszej stronie internetowej możesz wypróbować Rise of Horus bez rejestracji, dzięki czemu nabędziesz wprawy przed zagraniem w Rise of Horus gry na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Rise of Horus

Rise of Horus automat do gry to 5-bębnowy slot z 243 liniami wygrywającymi w trakcie zwykłej rundy, 16.807 liniami wygrywającymi w trakcie respinu oraz 11 symbolami. Jak w każdym automacie zadaniem graczy jest trafienie kombinacji, która będzie biegła ciągiem od lewej do prawej. Na bębnach maszyny zobaczymy symbole nierozerwalnie związane ze światem wierzeń starożytnych Egipcjan. Są to hieroglify przedstawiające zwierzęta (nisko płatne symbole) oraz posągowe przedstawienia bogów. Wskaźnik zwrotu dla tej gry wynosi  (RTP) wynosi 96,1%, co należy uznać za wskaźnik powyżej przeciętnej.

Wygrane w Rise of Horus

Przed rozpoczęciem należy zaznajomić się każdorazowo z tabelą wypłat. Oczywiście kwota wygranej stanowi iloczyn wniesionej stawki i mnożnika przypisanego dla danej kombinacji zgodnie z tabelą Rise of Horus online. Mnożniki te kształtują się:

Symbol x3 x4 x5
Ptak 0,1 0,3 1,2
Sokół 0,1 0,5 1,5
Szakal 0,2 0,7 2
Lew 0,3 1 2,5
Kobra 0,5 1,5 3
Kot 0,8 2,5 6
Kobra 1 3,5 8
Lew 1,5 5 15
Horus 2 7 20

Jeżeli zatem postawimy przykładowo 50, to gdy trafimy 5 szakali, to wygramy 100 (50 x 2).

Jak zagrać w Rise of Horus?

Obsługa Rise of Horus może sprawić na początku pewne problemy, ze względu na skomplikowaną mechanikę gry. Początkowe czynności nie różnią się wiele, podobnie jak innych gier od Evoplay, otóż na początku należy wnieść zakład. Minimalna wartość zakładu wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Następnie należy wprawić bębny automatu w ruch za pomocą przycisku spin. Dłuższe przytrzymanie przycisku spin uruchomi automatyczne odtwarzanie. W lewym, dolnym rogu pod ikonką ’I” możemy znaleźć menu. Tutaj gracze mogą zapoznać się przebiegiem linii wygrywających, tablicę wypłat, zasadami bonusów, a także regulować dźwięk czy prędkość obrotów bębnów.

Bonusy w grze

Niewątpliwie bonusy są istotnym elementem gier slotowych i to właśnie na nie zwracają najczęściej uwagę graczę. W Rise of Horus funkcjonują dwa symbole specjalne – Wild oraz Scatter.

  • Symbol Wild, przedstawiający oko Horusa, zastępuje każdy inny symbol, z wyjątkiem symbolu Scatter. On pojawia się tylko 2, 3 i 4 rolce.
  • Symbol Scatter z kolei, przedstawia związanego ze światem zmarłych starożytnego Egiptu skorpiona. Gdy Scatter pojawi się na 3 rolce uruchomione zostaną respiny, w trakcie których bębny zwiększą ilość do 5 rzędów. W trakcie respina 2 oraz 4 rząd stanie się Glowing Reel, co zwiększy szansę na wygraną.
  • Dodatkowym bonusem w Rise of Horus jest dar Horusa. Ma on miejsce po zakończeniu rundy, w trakcie, które nie udało się trafić żadnego symbolu. Polega na bonusowej rundzie, w trakcie której symbol Wild może zastępować do 3 nisko płatnych symboli na 2, 3 i 4 rolce.

Mechanika bonusów Rise of Horus jest ciekawa i z pewnością przysporzy graczom dodatkowych emocji.

Rise of Horus – nasza opinia

Rise of Horus to doskonały wybór dla wszystkich miłośników starożytnego Egiptu. Mroczne wnętrza świątyni, przepełnione tajemniczością symbole oraz ścieżka dźwiękowa, która wprowadza intrygującą atmosferę, przepełnioną magią i starożytnymi wierzeniami. Gra spełni oczekiwania zarówno początkujących graczy, jak i tych zaawansowanych. W slot można zagrać za darmo na naszej stronie internetowej.

Dodaj opinię

Ocena