Totem Island

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Totem Island
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 93%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 200
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Totem Island od Evoplay

Prezentowany przez nas Totem Island automat do gry to niezwykle interesująca gra hazardowa od studia Evoplay. Firma ta znana jest z kreowania wyjątkowych slotów 3D, które odznaczają się ciekawym stylem oraz najwyższej jakości grafiką. Tak również prezentuje się Totem Island gra, która to przenosi na tajemniczą wyspę. Po czaszkach, kościach jak i kilku totemach możemy zgadywać, iż mamy tu do czynienia z kanibalami. Całość otoczenia bębnów jak i symbole na nich wprowadzają nieco posępny i tajemniczy klimat. Jak w kilku innych produkcjach tego studia, tuż obok bębnów znajduje się animowana postać, którą jest tutaj tubylec z włócznią.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy Totem Island za darmo. Posiadamy bowiem od producenta wersję próbną, która umożliwia grę bez ryzyka, wydawania własnych pieniędzy. Wersja Totem Island bez logowania dostępna jest dla każdego. Nie trzeba u nas zakładać konta, wpłacać pieniędzy czy nawet pobierać gry na komputer czy smartfon. Poprzez darmową grę każda zainteresowana osoba ma okazję do sprawdzenia mechaniki Totem Island, możliwych wygranych, stawek. Warto skorzystać z takiej okazji!

Cechy automatu do gry Totem Island

Totem Island bez rejestracji jest grą typu slot 3D. Oznacza to, że nie tylko charakteryzuje się bardzo ładną grafiką, lecz i ciekawymi animacjami. Ta maszyna hazardowa zbudowana jest z 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 20 linii wypłat. W grze producent umieścił 9 standardowych symboli oraz 3 specjalne: wild, scatter oraz bonus. Dzięki temu gracz może między innymi liczyć na zdobycie 20 free spinów, a podczas gry bonusowej na wyższe nagrody pieniężne. Minimalny zakład w grze wynosi 0.2, zaś najwięcej można postawić 400.

Gra nie posiada takich opcji jak progresywny jackpot, gamble. Można tu jednak liczyć na auto spin czy też max bet. Podczas dodatkowej gry bonusowej można liczyć na mnożnik za wygrane x2 lub x3.

Totem Island – stół wypłat

W przypadku gry w Totem Island na prawdziwe pieniądze graczy najbardziej interesuje to, ile mogą wygrać na tej maszynie hazardowej. Stworzyliśmy w związku z tym tabelę wypłat dla tego automatu.

 • symbol 10: wygrana od 5 do 50
 • symbol J: wygrana od 5 do 75
 • symbol Q: wygrana od 10 do 100
 • symbol K: wygrana od 10 do 150
 • symbol A: wygrana od 15 do 300
 • symbol złej maski: wygrana od 30 do 500
 • symbol wesołej maski: wygrana od 40 do 1000
 • symbol krzyczącej maski: wygrana od 50 do 2000
 • symbol bonus: 3 takie znaki uruchamiają grę bonusową
 • symbol scatter: wygrana od 10 do 50. Pojawia się na 1, 2, 4 i 5. bębnie i zapewnić może 20 free spinów
 • symbol wild: pojawia się na 3. bębnie i zastępuje wszystkie standardowe symbole.

Gra dostępna jest oczywiście również na urządzenia mobilne. Jej wskaźnik RTP wynosi 93%, co nie jest złym wynikiem, choć oczekiwalibyśmy nieco wyższego.

Jak wygrać w Totem Island?

Opisywana przez nas gra Totem Island online jako slot 3D jest całkiem prosta w obsłudze w internetowych kasynach. Gracze mają tu do czynienia jedynie z kilkoma przyciskami do obsługi automatu. Wszystkie one znajdują się na samym dole gry. Dla nas najbardziej istotne są Bet i Coin Value. Za pomocą pierwszego wybieramy ilość monet od 20 do 400, zaś za pomocą drugiego wartość od 0.1 do 1. W ten oto sposób można ustalić wysokość zakładu od 0.2 do 400. Istnieje także opcja ustawienia od razu max bet jak i auto spin, czyli samoczynnego obrotu bębnami. Te zaś można wprawiać w ruch za pomocą żółtego przycisku Spin. Pod ikoną i znajduje się tabela wypłat i zasady gry. Na samym dole można także wyłączyć dźwięki czy przyspieszyć bębny.

Bonusy Totem Island

Jeśli na bębnach w Totem Island demo wylosujemy co najmniej 3 symbole bonus, to uruchamiana jest przed nami gra bonusowa. Mamy tu 9 zakrytych pól. Naszym zadaniem jest wylosowanie 3 symboli wody, wiatru lub ziemi. Kryją się pod nimi mniejsze lub większe nagrody do zgarnięcia. Ponadto po wykorzystaniu 20 darmowych spinów w grze, uruchamiana jest dodatkowa gra bonusowa, w której do zdobycia jest x2 lub x3 za wygrane bądź kolejne 20 free spinów.

Zagraj w Totem Island automat do gry – wypróbuj fortunę

Nie da się ukryć, że Totem Island bez depozytu to gra od razu zwracająca na siebie uwagę ładną grafiką i klimatycznymi dźwiękami. Posiada przy tym sporo symboli standardowych i specjalnych, grę bonusową czy free spiny. Dlatego też naszym zdaniem warto sprawdzić u nas Totem Island automat w wersji darmowej do zabawy lub treningu.

Dodaj opinię

Ocena