Robinson

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Robinson
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 92.4%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 75
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Robinson od Evoplay

Robinson Crusoe to słynna postać z powieści Daniela Defoe. Marynarz ten wylądował na bezludnej wyspie, na której to spędził ponad 28 lat swego życia. Do dziś opowieść ta cieszy się dużą popularnością i na jej podstawie stworzono sporo filmów, seriali czy animacji. Nie zdziwił nas zatem fakt, że Robinson online stał się też automatem online do gry. Za jego produkcję odpowiada znane studio Evoplay. Głównym bohaterem tej gry jest oczywiście tytułowy Robinson. Samotnie znajduje się on na wyspie pełnej tropikalnych palm, kokosów. W tle możemy dostrzec zniszczony statek. Ten slot posiada wysokiej jakości grafikę 3D z ładnymi animacjami.

Każdy chętny lub chętna osoba może na naszej stronie znaleźć grę Robinson za darmo. Ta wersja demonstracyjna jest bardzo podobna do tej, którą można znaleźć w kasynach internetowych. Różnica tkwi jednak w tym, że na naszej stronie nie można grać za pieniądze. Te są zastępowane wirtualną walutą, która będzie służyła do zabawy, symulacji. W ten oto sposób nasza gra Robinson bez logowania posłużyć może wielu osobom do treningu czy po prostu czystej rozrywki.

Funkcje i specyfikacje techniczne Robinson

Nasze Robinson demo to gra hazardowa, którą możemy zakwalifikować do kategorii slotów 3D. Odznacza się nie tylko animacjami, lecz i ładną grafiką. Producent postawił tu na częsty zabieg w swych produkcjach, czyli postać Robinsona stojącą obok bębnów. Tych zaś mamy w grze 5 wraz z 3 rzędami symboli. Wprowadzonych zostało tutaj również 9 linii wypłat.

Robinson bez depozytu przy okazji ma całkiem sporo symboli, które pojawiają się na bębnach. Tych standardowych jest aż 9, które uzupełniane są przez scatter, wild, x2 oraz bonus. To jednak nie wszystko, gdyż podczas rozgrywki za darmowe spiny dostępnych jest na bębnach 11 zupełnie innych symboli. Dzięki temu sama gra w Robinson bez rejestracji staje się jeszcze ciekawsza. W grze znajdziemy również: zwiększony mnożnik za wygrane, funkcję auto spin, grę bonusową. Brakuje tu opcji gamble czy progresywnego jackpota. Minimalny zakład w Robinson może zostać postawiony za 0.1 a maksymalny za 75.

Wygrane w Robinson

W przypadku gry Robinson na prawdziwe pieniądze każdy z graczy może liczyć na mniejsze lub większe wygrane. Te oczywiście uzależnione są od stawki jak i wylosowanych układów.

 • symbol beczki: wygrana od x0.5 do x5
 • symbol muszli: wygrana od x0.5 do x10
 • symbol rozgwiazdy: wygrana od x1 do x12.5
 • symbol ananasa: wygrana od x1 do x15
 • symbol wulkanu: wygrana od x1 do x15
 • symbol kokosa: wygrana od x1.5 do x30
 • symbol skały: wygrana od x1.5 do x40
 • symbol mapy: wygrana od x3 do x50
 • symbol ogniska: wygrana od x4 do x100
 • symbol Robinsona: wygrana x1000. Zapewnia także x2 do wygranej
 • symbol rośliny: wygrana od x5 do x50. To scatter, który zapewnia również 10 free spinów
 • symbol wild: wygrana x1000. Jako wild zastępuje standardowe znaki na bębnach
 • symbol bonus: uruchamia grę bonusową.

Gra z 2014 roku posiada nieco niższy współczynnik RTP niż inne produkcje od Evoplay – 92,4%. Jest przy tym dostępna także na urządzenia mobilne.

Robinson – jak grać?

Prezentowany przez nas Robinson automat do gry należy jednak do gier, które są bardzo proste w obsłudze. Choć może się wydawać, że gra jest skomplikowana, to jednak w rzeczywistości posiada raptem kilka przycisków do obsługi. Umieszczone są one w dolnej części automatu. Mamy tu do czynienia ze stałą liczbą linii wypłat, więc musimy jedynie za pomocą + i – wybrać wysokość zakładu od 0.1 do 75. Na środku znajduje się przycisk do uruchomienia bębnów, jak i aktywacji trybu autospin. Po prawej stronie możemy zobaczyć stan swego konta, zaś przycisk “i” służy do sprawdzenia tabeli wypłat oraz zasad gry. Możemy także włączyć tryb z pełnym ekranem, bez dźwięki, większej prędkości bębnów.

Bonusy za grę w Robinson

Nasz Robinson automat do darmowej gry posiada dwie ciekawe opcje bonusowe. Pierwsza z nich aktywowana jest po wylosowaniu co najmniej 3 symboli Bonus na bębnach. Otrzymujemy tu 5 rund losowania totemu. Pod każdym z nich kryje się określona nagroda pieniężna. Drugi bonus tyczy się darmowych spinów. Po ich wykorzystaniu wylosować możemy mnożnik za wygrane x2 lub x3, 20 free spinów.

Robinson slot – nasza opinia

Naszym zdaniem Robinson gra to przykład ciekawego slotu 3D, który zapewni każdemu sporo rozrywki, jak i szans na wygrane. Dostępne są tu darmowe spiny, mnożniki czy też gra bonusowa. Tym bardziej zatem warto skorzystać bezpłatnej gry bez ryzyka!

Dodaj opinię

Ocena