Monster Lab

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Monster Lab
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.3%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 300
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Monster Lab od Evoplay

Szaleni naukowcy towarzyszą nam już od wielu lat, gdzie za początek popularnego nurtu możemy uznać doktora Frankensteina. Także i w przypadku gry Monster Lab online od studia Evoplay mamy do czynienia z szalonym naukowcem. Zajmuje się on bowiem krzyżowaniem zwierząt, w wyniku czego stworzył takie kreatury jak: toksyczny ślimak, słoń z rogami, dziwna rozgwiazda, pół żaba pół ryba. Wszystkie one występują na bębnach tego slotu 3D. Ważne jest to, że Monster Lab automat darmowy posiada główną postać naukowca, który sam nie jest człowiekiem, tylko dziwnym stworem przypominającym podwodne zwierze. Dzięki temu całość nabiera dosyć ciekawego i pokręconego klimatu. Tym bardziej że znajdujemy się we wnętrzu tajemniczego laboratorium pełnego wskaźników i maszyn.

Funkcje i specyfikacje techniczne Monster Lab

Monster Lab bez depozytu jest grą 3D, która od samego początku sprawia bardzo dobre wrażenie wizualne. Zwłaszcza ciekawa jest konstrukcja bębnów, które nie są typowymi walcami, lecz tubami wodnymi niczym w laboratorium. Gra obok wysokiej jakości grafiki, poszczególnych elementów ma również ładne animacje. Sama konstrukcja jest tu dosyć standardowa, gdyż Monster Lab gra ma 5 bębnów z 3 rzędami. Gracze obstawiają zakłady na 20 stałych linii wypłat.

Ta gra z 2014 roku zawiera przy tym sporo różnych symboli. Przede wszystkim są to wspomniane potworki, które stanowią krzyżówkę gatunków. Obok standardowych symboli dostępny jest także scatter z 15 – 25 spinami, wild oraz bonus. Nie ma tu jednak jackpota, co zwiększałoby wygrane. Mnożnik za układy aktywowany może zostać tylko podczas gry darmowymi spinami. Zakłady dostępne są tu w przedziale 0.1 – 300 kredytów. RTP tego automatu wynosi 94.3%. Gra dostosowana jest także do urządzeń mobilnych.

Tabela wypłat Monster Lab

Nie ukrywamy, że pewnie wiele osób interesuje to, jakie nagrody można zdobyć w Monster Lab na prawdziwe pieniądze. Poprzez wylosowanie co najmniej 3 identycznych symboli, możliwe jest zgarnięcie mniejszych lub wyższych stawek. Oto tabela wypłat:

  • symbol węża: wygrana od x0.2 do x2.5
  • symbol słonia: wygrana od x0.3 do x2.5
  • symbol ptaka: wygrana od x0.5 do x5
  • symbol rozgwiazdy: wygrana od x0.5 do x7.5
  • symbol ryby: wygrana od x1 do x15
  • symbol nosorożca: wygrana od x1.5 do x25
  • symbol ślimaka: wygrana od x2 do x50
  • symbol molekuły: wygrana od x5 do x50. Zapewnia także 15, 20 lub 25 free spinów
  • symbol wild: zastępuje standardowe znaki na bębnach 1, 3 i 5
  • symbol byka: 3 takie znaki uruchamiają grę bonusową.

Monster Lab – jak grać?

Produkcja od Evoplay Monster Lab bez rejestracji jest typowym przedstawicielem slotów 3D z animacjami i ładną grafiką. Nie wpływa to jednak na obsługę maszyny, gdyż jest ona wręcz banalnie prosta. Przy ustawieniu stałych linii wypłat zadaniem gracza jest wybrać jedynie gotową stawkę za zakład od 0.1 do 300. Odbywa się to za pomocą przycisków + i – na dole slotu. Środkowy duży przycisk służy do obracania bębnami i automatycznej gry. Można przy tym ustawić rozgrywkę w trybie pełnoekranowym oraz bez dźwięków. Dzięki ikonie „i” można sprawdzić tabelę wypłat i inne informacje o grze.

Bonusy za grę w Monster Lab

W przypadku Monster Lab demo wprowadzone zostały dwie opcje bonusowe dla gracza. Pierwsza dotyczy symbolu byka. Jeśli na bębnach wylosujemy minimum 3 takie symbole, to aktywowana jest gra bonusowa. Dostajemy wtedy od 3 do 5 szans na zdobycie kredytów. Należy wrzucić potworka do pojemnika z zieloną cieczą i czekać na reakcję. Extra Bonus z kolei aktywowany jest po grze za darmowe spiny. Wybieramy wtedy zakrytą kartę, pod którą czeka mnożnik razy 2 lub 3 bądź kolejne 20 free spinów.

Monster Lab slot – nasza opinia

Naszym zdaniem Monster Lab automat do gry to produkcja o ciekawej tematyce. Nie wyróżnia się co prawda niczym szczególnym, jednak gwarantuje graczom darmowe spiny, grę bonusową oraz określone wygrane. Zapraszamy w związku z tym do samodzielnego przetestowania tej gry u nas za darmo.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena