Legend of Kaan

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Legend of Kaan
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.3%
Bębny 1 spiralny
Linie wygrywające poziomo, na ukos
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Legend of Kaan od Evoplay

Tym razem deweloper Evoplay zabiera nas w podróż do serca dżungli, w swojej nowej propozycji pod nazwą Legend of Kaan automat darmowy online. Wypuszczona do szerokiej publiki w styczniu 2020 roku, gra polega na zbijaniu symboli poprzez spin. Jest to chyba najbardziej opłacalna gra, jaką widzieliśmy.

Praktycznie każdy spin daje jakąś wygraną, co sprawia, że basen, w którym zamieszczone są symbole jako kolorowe kafelki, rozszerza się i wpuszcza większą ilość kafelek, co automatycznie jeszcze bardziej zwiększa nasze szanse na wysokie wygrane. Jeśli chcemy rozpocząć grę bez konieczności podawania swoich danych, wystarczy wejść na naszą stronę, wyszukać grę w wyszukiwarce i cieszyć się Legend of Kaan za darmo.

Podstawowe cechy Legend of Kaan

Ten wideo slot w technologii HTML5, w jakości Full HD, dostępna na Windows, iOS oraz Android. RTP na poziomie 96,3%, ma linie zarówno poziomo, jak i na ukos. Wild symbol zastępuje każdy symbol. Jeden z symboli, który bierze udział w zwycięskiej kombinacji z pięcioma lub większą ilością symboli zostaje zamieniony przez Wild.

W Legend of Kaan bez depozytu, jeśli ten symbol nie znajduje się w zwycięskiej kombinacji, zostaje na planszy do następnego Respinu. Tutaj bęben traktuje się jako jeden spiralny, z łącznie 91 symbolami. Tak jak w większości gier Evoplay, minimalna stawka w Legend of Kaan na prawdziwe pieniądze to 0,1, a maksymalna 500.

Legend of Kaan – stół wypłat

11+ 10 9 8 7 6 5 4
Zielony kafel x200 x150 x100 x75 x50 x10 x5 x1
Żółty kafel x100 x75 x50 x35 x25 x5 x2.5 x0.5
Niebieski kafel x75 x50 x30 x20 x15 x3 x1.5 x0.3
Różowy kafel x50 x30 x20 x15 x10 x2 x1 x0.2

Jak zagrać w Legend of Kaan?

Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, zanim przystąpimy do rozgrywki w Legend of Kaan bez rejestracji, to zapoznać się z zasadami gry, żeby mieć pewność, na jakiej zasadzie gra przelicza wygrane, jakie są symbole wild i tak dalej. Żeby wygrać, należy trafić na minimum 4 takie same symbole w poziomie lub ukosie, co poszerza nasze pole i zwiększa szanse na dodatkowe spiny.

Lekka animacja, kolory odpowiednie do klimatu dżungli, przyjemne dla oka. RTP na poziomie 96% stawia dość wysokie szanse na wygraną. Naszym zdaniem, Legend of Kaan automat do gry to inne podejście do terminu wideo slot, w dodatku z opłacalną rozgrywką. Obsługa tej gry jest bardzo prosta, jeśli mieliśmy już do czynienia z innymi grami z Evoplay, to można zauważyć taką samą obsługę gry. Czyli na środku przycisk do spinu i ustawienia automatycznej rozgrywki, po lewej wysokość zakładu, którą możemy dowolnie zmniejszyć lub zwiększyć.

Następnie nasz balans, czyli ilość kredytu, który pozostał nam do dyspozycji w grze Legend of Kaan na prawdziwe pieniądze. Przycisk “i” – dzięki któremu możemy przejść do ustawień, regulaminu oraz innych. Po prawej od przycisku spinu mamy aktualną wygraną, kolejne ikony to skróty do regulaminu, przyspieszenia rozgrywki, ustawienia głośności muzyki, jak również ustawienia i maksymalizację okna gry do pełnego ekranu.

Bonusy Legend of Kaan

W grze możemy natrafić na kilka ciekawych bonusów. Jeden z nich to dar od węża (Serpent Gift), który poszerza nam pole bębna o 10 miejsc i aktywuje respin. Darmowe spiny pojawią się w momencie, gdy w Legend of Kaan demo maksymalnie poszerzymy pole bębna, dezaktywując blokery. Zniszczenie blokerów całkowicie aktywuje 5 darmowych spinów oraz 1 ekstra spin.

W Legend of Kaan bez logowania występuje także Wild Totem. Sprawia on, że po usunięciu blokerów, podczas rundy free spinów, możemy dodatkowo napełnić ten totem, co daje nam dodatkowe 3 extra wild symbole. Napełnić totem można poprzez kombinacje 12 żółtych i różowych kafli. Podczas rozgrywki Legend of Kaan gra, zebrane wild symbole pojawią się na bębnie na początku nowego spinu. Dodatkowe spiny możemy doładować również, poprzez 12 zielonych lub niebieskich kafli energii.

Wypróbuj Legend of Kaan za darmo

Przenieść się do dżungli za pomocą gry i rozwiązać tajemnicę Kaana, za pomocą gry? Dlaczego nie? Legend of Kaan automat pozwala nam na odkrywanie zagadki dżungli, dzięki niestandardowemu bębnowi może zapewnić wysokie wygrane, za pomocą jednego przycisku.

Dodaj opinię

Ocena