Prohibition

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Prohibition
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.5%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Prohibition od Evoplay

Prohibicja w Stanach Zjednoczonych to słynny okres między 1919 a 1933 rokiem, kiedy to produkcja, sprzedaż i spożywanie alkoholu w USA było zakazane. To okres narodzin i świetności wielu elementów mafijnych, choćby z Alem Capone na czele. Nie dziwi nas zatem, że Prohibition automat od Evoplay dotyczy właśnie tego okresu. Ten wideo slot dotyczy właśnie lat 20. i 30. z przemytem i zwalczającą go policją. Na bębnach możemy spotkać tutaj między innymi symbol alkoholu, skrzynek z butelkami, gangstera, cygara. Sam slot zdaje się być osadzony w klubie nocnym, gdzie brylują osoby w wieczorowych kreacjach. Przy samych bębnach w Prohibition online umieszczona została przy tym blondynka w czerwieni, która jest piosenkarką w klubie.

Dzięki naszej stronie internetowej każda zainteresowana osoba może już teraz wypróbować na komputerze czy smartfonie Prohibition za darmo. Dzięki naszej wersji próbnej gry można poczuć się niczym w prawdziwym kasynie online. Nasz system gry przyznaje każdemu graczowi kilka tysięcy wirtualnych kredytów, które mogą być wykorzystywane do treningu czy dobrej zabawy. Proponowana jest przez nas gra Prohibition bez rejestracji czy depozytu.

Funkcje i specyfikacje techniczne Prohibition

Prohibition gra od Evoplay to slot 3D. Posiada całkiem ładną grafikę, gdzie podczas rozgrywki jesteśmy świadkami kilku animacji komputerowych. Wydana w lipcu 2014 gra posiada układ składający się z 5 bębnów oraz 3 rzędów z symbolami. Tych zaś jest w grze jest ponad 10, z czego część stanowią symbole specjalne: scatter, wild, bonus.

Podczas rozgrywki gracze mogą wylosować 20 darmowych spinów, jak i wziąć udział w bonusowej grze z różnymi nagrodami do zdobycia. Prohibition automat do gry nie posiada jednak opcji gamble czy jackpota. Jest jednak dostępny także na urządzenia mobilne. W grze obstawiać można za każdym razem zakład od 0.1 do 500 kredytów. Wskaźnik zwrotu dla gracza RTP wynosi tu 94.5%.

Tabela wypłat Prohibition

Podczas gry w Prohibition na prawdziwe pieniądze gracz ma okazję do zdobycia wybranej ilości kredytów. Ich ilość zależna jest nie tylko od wysokości stawki, lecz i układu symboli, które można wylosować na bębnach. Oto tabela wypłat w Prohibition.

  • symbol cygara: wygrana od x0.2 do x2.5
  • symbol skrzyni: wygrana od x0.3 do x5
  • symbol torebki: wygrana od x0.5 do x7.5. 10 takich symboli w czasie gry aktywuje opcję bonusową
  • symbol kodeksu: wygrana od x0.8 do x15
  • symbol gangstera: wygrana od x1.5 do x25
  • symbol barmana: wygrana od x2 do x50
  • symbol mikrofonu: wygrana od x2.5 do x100
  • symbol alkoholu: wygrana od x5 do x50. To scatter, przy 3 takich symbolach otrzymuje się 20 free spinów
  • symbol wiolonczeli: jest to wild zastępujący standardowe znaki na bębnach
  • symbol radiowozu: co najmniej 3 takie znaki aktywują grę bonusową.

Prohibition – podstawowe zasady

Gra Prohibition bez depozytu jak wiele innych dzieł od Evoplay jest niezwykle prosta w obsłudze. Producent umieścił interesujące nas funkcje i przyciski w dolnej części gry. Nie mamy tutaj do czynienia ze zmienną liczbą linii wypłat, więc naszym zadaniem jest od razu ustawienie wysokości zakładu za pomocą przycisku bet. Możemy wybierać od 0.1 do 500, co daje nam naprawdę duże pole do manewru pod względem stawek. Obok bet znajduje się balance ze stanem naszego konta. Środkowy przycisk z dwiema strzałkami służy do obracania bębnami oraz załączenia opcji autospin. Po lewej odnajdziemy mały przycisk “i”. Jego kliknięcie otwiera nam tabelę wypłat oraz opis zasad gry.

Bonusy za grę w Prohibition

W grze Prohibition bez logowania producent umieścił ciekawe opcje bonusowe. Pierwsza z nich aktywowana jest po wylosowaniu co najmniej 3 symboli radiowozu. Jako policjanci odwiedzamy magazyn i mamy 5 prób do odnalezienia w skrzynkach nielegalnego alkoholu. Kryją się tu oczywiście kredyty do zdobycia. Drugi bonus aktywowany jest przez wylosowanie w czasie gry 10 symboli torebki. Dostajemy wtedy do ręki pistolet i musimy strzelać do butelek, w których ukryte są nagrody. Ostatni bonus związany jest z free spinami. Po ich wykorzystaniu losowana jest nagroda: x2 lub x3 za wygrane ze spinów lub kolejne 20 free spinów.

Podsumowanie recenzji

Już dziś polecamy na naszej stronie Prohibition demo. Jest to gra z ciekawym klimatem gangsterskim, gdzie można wygrać do 50 tysięcy kredytów, 20 free spinów, jak i zagrać w jednej z dwóch opcji bonusowych. Polecamy zatem naszą bezpłatną wersję próbną do treningu lub zabawy.

Dodaj opinię

Ocena