Aeronauts

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Aeronauts
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 93.9%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Aeronauts od Evoplay

Dostępny na naszym portalu Aeronauts automat za darmo do gry to bardzo interesująca gra od studia Evoplay. Od kilku lat tworzy ono zaawansowane sloty 3D i właśnie Aeronauts gra należy do tej kategorii. Mamy tutaj bowiem do czynienia ze światem w przestworzach. Niczym z filmów fantasy czy science fiction spotykamy się tutaj z miastami w chmurach oraz statkami morskimi połączonymi z balonami. Naszym głównym bohaterem w grze jest pewien inżynier z wielkim kluczem, który dba o każdą śrubkę na pokładzie. Same bębny umieszczone zostały tu niczym na pokładzie wielkiego statku powietrznego.

Jeśli zainteresowała was ta gra, to informujemy, że można u nas zagrać w Aeronauts za darmo! Dostępna bowiem jest u nas wersja demonstracyjna gry, która jest taka sama jak w kasynach online. Nie da się jednak u nas zagrać za prawdziwe pieniądze, więc graczom muszą jedynie wystarczyć dostarczane przez system wirtualne żetony. Z ich pomocą można jednak lepiej poznać Aeronauts demo, mechanikę rozgrywki, możliwe wygrane. Gra udostępniana jest bez konta, depozytu czy pobierania samego oprogramowania – można zagrać w nią w przeglądarce.

Aeronauts – opis gry

Znajdująca się u nas gra Aeronauts bez rejestracji należy do kategorii slotów 3D. Oznacza to, że nie tylko posiada bardzo ładną grafikę, lecz i ciekawe animacje. Dowodem na to jest choćby wspomniany pilot, który cały czas rusza się obok bębnów z symbolami. Tych zaś w grze jest dokładnie 5 z 3 rzędami. Producent zadbał także o to, aby Aeronauts online posiadało 20 linii wypłat, które są tutaj stałe.

Na samych bębnach zetkniemy się z 7 standardowymi i tematycznymi symbolami oraz 5 symbolami specjalnymi: Scatter, Wild, x2, Bonus oraz Extra. Można zatem liczyć tutaj na 20 darmowych spinów, x2 mnożnik za wygrane czy grę bonusową z dodatkowymi nagrodami. Minimalny zakład w grze Aeronauts wynosi 0.1 a maksymalny 500. RTP tej produkcji wynosi 93.9%, zaś sama gra dostępna jest także na urządzeniach mobilnych.

Wygrane w Aeronauts

Gra Aeronauts na prawdziwe pieniądze jest okazją do wygrania w kasynach sporej ilości kredytów. W naszej wersji są to wirtualne żetony. Aby jednak je zdobyć, należy wylosować na bębnach co najmniej 3 takie same symbole. Oto tabela wypłat w Aeronauts.

 • kierunkowskaz: wygrana od x0.2 do x2.5
 • latający rower: wygrana od x0.3 do x5
 • balon: wygrana od x0.5 do x7.5. Jako extra symbol przy 5 takich znakach zapewnia dodatkową wygraną
 • kompas: wygrana od x0.8 do x15
 • armata: wygrana od x1.5 do x25
 • rakieta: wygrana od x2 do x50
 • poduszkowiec: wygrana od x2.5 do x100
 • sterowiec: wygrana od x5 do x50. Jest to scatter z opcją na 20 free spinów
 • śmigło wild: zastępuje standardowe znaki na bębnach
 • x2: jako drugi wild zastępuje standardowe symbole i podwaja wygrane
 • dawny helikopter: 3 takie znaki zapewniają grę bonusową.

Aeronauts – jak grać?

Postanowiliśmy także nieco podpowiedzieć, jak grać w Aeronauts bez logowania na naszej stronie. Otóż ten slot 3D mimo wyjątkowej oprawy graficznej jest całkiem prosty w obsłudze. Firma Evoplay wszystkie przyciski funkcyjne umieściła w dolnej części slotu. Dla graczy najważniejszy będzie przycisk bet oraz koło znajdujące się na samym środku. Pierwszy pozwala na wybór stawki za zakład od 0.1 do 500, drugi zaś to przycisk uruchamiający bębny. Dzięki niemu można także ustawić autospin, kiedy to gra automatycznie za nas będzie dokonywała obrotu walcami. W dolnym prawym rogu jest panel ustawień obrazu i dźwięku, zaś po lewej stronie znajduje się stan konta oraz “i”. Ten drugi otwiera przed nami tabelę wypłat oraz wszystkie zasady gry.

Bonusy i promocje w Aeronauts

W grze Aeronauts bez depozytu Evoplay przygotowało dla graczy dwie opcje bonusowe. Pierwsza aktywowana jest przez wylosowanie na bębnach 3 identycznych znaków Bonus. Zadaniem gracza jest wybranie jednego z symboli w rzędzie. Jeśli ma on strzałkę w górę, to pniemy się do kolejnego rzędu. Wraz z każdym poziomem wzrasta wysokość kredytów do wygrania. Drugi bonus to dodatkowa opcja po 20 free spinach. Można wtedy wylosować kolejne 20 spinów lub mnożnik x2, x3.

Zagraj w Aeronauts automat do gry – wypróbuj fortunę

Naszym zdaniem Aeronauts automat od Evoplay to gra, którą możemy z czystym sercem polecić graczom. Ma nie tylko ładną grafikę, lecz i zapewnia całkiem spore wygrane, darmowe obroty oraz grę bonusową. Na naszej stronie wersja demonstracyjna pozwoli na bezpłatną zabawę bez zobowiązań.

Dodaj opinię

Ocena