Candy Dreams

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Candy Dreams
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.29%
Bębny 3
Linie wygrywające 7
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Candy Dreams od Evoplay

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych mobilnych gier na świecie. Produkcja z różnymi słodyczami do ułożenia w grupy do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Nie dziwi zatem fakt, że firma Evoplay zdecydowała się nawiązać do mobilnego hitu. Znajdujący się u nas Candy Dreams online automat do gry ewidentnie inspirowany jest mobilną grą. Przede wszystkim aż kipi on od słodyczy. Zarówno symbole na bębnach jak i tło gry to różne słodkości, które kojarzą się z cukierniami, sklepami ze słodyczami.

Podstawowe cechy Candy Dreams

Candy Dreams online to wideo automat, który swą premierę miał w styczniu 2018 roku. Gra ta odznacza się całkiem ładną grafiką, jednak bez typowych animacji, do których przyzwyczaiły nas produkcje Evoplay. Twórcy postawili jednak na oryginalny układ bębnów, gdzie mamy do czynienia z systemem 7 na 7 z 49 polami. Nie ma tu także typowych linii wypłat, gdyż wygrane rozliczane są od układu co najmniej 5 takich samych słodyczy w kolumnie, grupie.

W grze obecnych jest 9 standardowych symboli o różnej wartości, jak i symbol specjalny wild. Podczas rozgrywki możliwe jest wylosowanie gry bonusowej z opcją zwiększenia wygranych x8 czy x20! Evoplay zrezygnowało jednak z darmowych spinów, gamble czy też progresywnego jackpota. Zakłady można obstawiać między 0.1 a 500, co daje spore pole do wyboru stawki, budżetu. RTP w Candy Dreams demo wynosi 94.29%. Gra dostosowana została także do urządzeń mobilnych.

Tabela wypłat Candy Dreams

W przypadku Candy Dreams na prawdziwe pieniądze w kasynie online gracz może liczyć na określone wygrane dzięki wylosowanym układom symboli. W grze tej wygrane rozpoczynają się od 5 identycznych znaków:

 • fioletowy cukierek: wygrana od x0.2 do x10
 • niebieski cukierek: wygrana od x0.3 do x20
 • czerwony cukierek: wygrana od x0.4 do x30
 • fioletowo-różowy cukierek: wygrana od x0.5 do x40
 • zielony cukierek: wygrana od x0.8 do x50
 • żółty cukierek: wygrana od x1 do x80
 • błękitny cukierek: wygrana od x1.5 do x100
 • pomarańczowy cukierek: wygrana od x2.5 do x250
 • różowy cukierek: wygrana od x5 do x500
 • wild: zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach.

Candy Dreams – podstawowe zasady

Candy Dreams bez logowania mimo nietypowego układu bębnów jest grą hazardową, która posiada jasne i zrozumiałe dla gracza zasady. Ten wideo automat posiada kilka istotnych przycisków do obsługi, które znajdują się w jego dolnej części. Za pomocą + i – w Bet można obstawiać wysokość zakładu między 0.1 a 500. Środkowy i największy przycisk służy do aktywacji bębnów jak i włączenia opcji automatycznego obstawiania zakładów. Możemy również wyłączyć dźwięki w grze, przyspieszyć bębny jak i załączyć tryb pełnego ekranu. Po lewej stronie znajduje się balance – stan naszego konta oraz “i” z informacjami o zasadach gry, tabeli wypłat.

Bonusy za grę w Candy Dreams

Candy Dreams automat zawiera dla graczy specjalną opcję bonusową. Tak zwana sweet patern to miejsce, które musimy zapełnić przez kilka wygranych jedno po drugim. Jeśli się nam to uda, to uruchamiane jest wtedy specjalne koło fortuny. Jeśli nim zakręcimy, to możemy wylosować następujące wygrane:

 • random wilds: od 5 do 9 symboli zostanie zastąpionych przez wild
 • wild groups: 5 par symboli zamienionych zostanie w wild
 • winning combo: 6 bliskich sobie symboli zamienia się w wild
 • x8: wygrane zostają pomnożone przez 8
 • x20: wygrane zostają pomnożone przez 20
 • popping symbols: dwa rodzaje symboli zostają zamienione przez inne.

Wypróbuj Candy Dreams za darmo

Candy Dreams bez depozytu to niewątpliwie bardzo ciekawa maszyna hazardowa. Producent zdecydował się tu na nietypowy układ 7 na 7 oraz cukierkowy styl. Gracze mogą liczyć na grę bonusową z ciekawymi nagrodami do zdobycia. Ponadto najwyższa wygrana w grze to 250000 żetonów! Warto wobec tego sprawdzić darmową wersję gry na naszej stronie.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena