Sindbad

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Sindbad
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 93.1%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.2
Maks. zakład 400
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Sindbad od Evoplay

Sindbad Żeglarz to z pewnością jedna z popularniejszych postaci z Księgi tysiąca i jednej nocy. Ten żeglarz z Bagdadu przeżywał różnego rodzaju przygody, które doczekały się gier, animacji, filmów. Nie dziwi zatem fakt, że także Evoplay zdecydowało się na stworzenie automatu do gry opartego na tej historii. Sindbad automat do gry w stylu 3D od razu zwraca uwagę na siebie wysoką jakością grafiki i orientalną muzyką w tle. Mamy tutaj do czynienia z produkcją, gdzie niezwykle zadbano o styl, oprawę wizualną. Sindbad online idealnie pokazuje, że Evoplay jest dziś jednym z liderów w dziedzinie automatów do gry 3D.

Tak jak w oryginale, także i tutaj głównym bohaterem gry jest Sindbad, który znajduje się na wyspie z jaskinią pełną skarbów. W tle można znaleźć wiele charakterystycznych symboli jak armata, ster, beczki, miecz, palmy, skarby. Wiele osób z pewnością zainteresuje fakt, iż na naszej stronie dostępny jest Sindbad za darmo. Mamy bowiem wersję próbną gry, która ma takie same funkcje i wygrane jak gra w kasynie online. Prawdziwe pieniądze są tu jednak zastępowane przez specjalne żetony do symulacji i zabawy. U nas dostępna jest gra Sindbad bez rejestracji czy pobierania aplikacji. To świetna okazja do sprawdzenia możliwości tej gry i to bez ryzyka dla portfela!

Sindbad slot – główne funkcje

Opisywana przez nas Sindbad gra od Evoplay to slot 3D, który składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Producent umieścił tu również 20 linii wypłat. Prezentowany Sindbad automat ma 10 standardowych symboli, a także dwa symbole wild, scatter, bonus. Podczas rozgrywki bonusowej można zdobyć mnożnik do x4 lub 20 free spinów.

W grze nie ma opcji gamble, progresywnego jackpota. Dostępna jest jednak pomocna funkcja auto spin. Gra Sindbad bez depozytu pozwala na obstawianie stawek od 0.2 do 400. Można oczywiście liczyć także na wersję mobilną na smartfony i tablety. Zaprezentowana w październiku 2015 roku gra posiada RTP na poziomie 93.1%, co według nas jest nieco niską wartością dla graczy.

Sindbad – stół wypłat

Wiele osób oczywiście najbardziej interesuje to, na jakie to wygrane można liczyć w Sindbad grze na prawdziwe pieniądze. Sporządziliśmy zatem pomocną tabelę wypłat.

 • symbol 10: wygrana od 5 do 50
 • symbol J: wygrana od 5 do 100
 • symbol Q: wygrana od 10 do 125
 • symbol K: wygrana od 10 do 150
 • symbol A: wygrana od 10 do 150
 • symbol kotwicy: wygrana od 15 do 300
 • symbol lampy magicznej: wygrana od 15 do 400
 • symbol skrzyni: wygrana od 30 do 500
 • symbol jednookiego cyklopa: wygrana od 40 do 1000
 • symbol Sindbada: wygrana od 50 do 2000
 • symbol wild: zastępuje standardowe znaki na bębnach
 • symbol scatter: wygrana od 5 do 50. 3 takie symbole zapewniają 20 free spinów
 • symbol bonus: 2 takie znaki zapewniają grę bonusową
 • symbol x2: jako wild zastępuje standardowe znaki na bębnach i podwaja wygrane.

Przy okazji wprowadzono w grze opcję respin, a także stacked wild na bębnach 2, 3 i 4. Dzięki grze bonusowej można liczyć na lepszy mnożnik, a także inne ciekawe nagrody.

Jak zagrać w Sindbad?

Nasze Sindbad demo to gra, która jest całkiem prosta w obsłudze. Posiada ona bowiem tylko kilka przycisków funkcyjnych, które należy znać przed rozpoczęciem rozgrywki. Wszystkie one znajdują się w dolnej części slotu. Nas najbardziej interesować będą coin value oraz bet. Obie opcje mają wpływ na końcowy zakład. Coin value, czyli wartość monety można ustawić między 0.01 a 1. Z kolei bet ma wartość od 20 do 400. Łącznie zatem można ustawić wysokość zakładu od 0.2 do 400.

Za pomocą żółtego przycisku SPIN uruchamia się bębny. Max bet pozwala na ustawienie od razu najwyższej stawki, zaś auto spin na automatyczne obracanie bębnami. Można także ustawić tryb pełnego ekranu, grę bez dźwięku, szybszy obrót bębnami. Po lewej stronie znajduje się przycisk i z tabelą wypłat i zasadami gry.

Bonusy za grę w Sindbad

Gra Sindbad bez logowania posiada kilka opcji bonusowych. Gra bonusowa to koło fortuny, w którym to można wygrać określone kwoty, mnożnik do x4. Po wygraniu free spinów i ich wykorzystaniu aktywowana jest dodatkowa gra z 3 kartami, pod którymi kryć się może mnożnik x2, x3 lub kolejne 20 free spinów.

Podsumowanie recenzji

Według nas gra Sindbad to bardzo ciekawy slot 3D z ładną grafiką, dopracowanymi symbolami. Zawiera gry bonusowe, mnożniki za wygraną, free spiny. Zapraszamy zatem już teraz do gry za darmo w Sindbada na naszej stronie!

Dodaj opinię

Ocena