The Slavs

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
The Slavs
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

The Slavs od EvoPlay

Często wśród gier hazardowych pojawiają się produkcje związane z historią. Dzięki nim można poznać dawne dzieje, postaci, obiekty. Dlatego też zainteresowała nas gra The Slavs online. Mamy tu bowiem nie tylko do czynienia z grą historyczną, lecz także dotyczącą naszej historii. The Slavs automat opowiada bowiem historię Słowian. Można dzięki temu na bębnach spotkać takie symbole jak: posągi dawnych bogów, władcę, wojownika, drwala, kapłana, dziewczynę i barda. Ponadto samo tło dla bębnów stanowi tu osada słowiańska, która może się kojarzyć z Biskupinem. To świetna okazja do poczucia tu iście słowiańskiego klimatu! Gra została stworzona na początku 2018 roku przez studio EvoPlay.

W naszej bazie gier znajduje się oczywiście The Slavs za darmo. Oznacza to, że każda zainteresowana osoba może skorzystać u nas z bezpłatnej gry. Udostępniamy grę The Slavs bez rejestracji czy depozytu. Nie trzeba zatem zakładać u nas konta czy też wpłacać pieniędzy. Gra odbywa się bez żadnego ryzyka z wykorzystaniem specjalnych żetonów online do zabawy lub treningu.

Cechy automatu do gry The Slavs

W przypadku The Slavs bez depozytu mamy do czynienia z wideo automatem. Gra ta posiada ładną warstwę graficzną i dźwiękową, lecz pozbawiona jest większych animacji. The Slavs gra posiada klasyczny układ 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Mamy tu również do czynienia z 20 liniami wypłat, które są niezmienne.

Na bębnach zetkniemy się z 11 standardowymi symbolami oraz 4 specjalnymi: Golden mace, Wild, Scatter oraz Walking Wild. Na graczy czekają tu także darmowe spiny, mnożnik za wygrane x3. Brak tu jednak gry bonusowej, jackpota czy gamble. Zakłady w grze The Slavs można obstawiać od 0.1 do aż 500, co daje spore pole do zarządzania budżetem. Gra posiada współczynnik RTP na całkiem dobrym poziomie 96%. Można również zagrać w nią na urządzeniach mobilnych.

The Slavs – stół wypłat

U nas gra dostępna jest w wersji darmowej, jednak podczas zabawy można wygrać tyle samo wirtualnych żetonów, co euro lub złotówek w kasynie. Możliwe jest to dzięki utrafieniu co najmniej 3 identycznych symboli na bębnach. Oto tabela wypłat w grze:

 • symbol 10: wygrana od x0.2 do x1.8
 • symbol B: wygrana od x0.2 do x2
 • symbol D: wygrana od x0.3 do x2.5
 • symbol K: wygrana od x0.3 do x3
 • symbol T: wygrana od x0.3 do x3.5
 • symbol dziewczyny: wygrana od x1 do x7
 • symbol barda: wygrana od x1 do x7.5
 • symbol wojownika: wygrana od x1 do x8
 • symbol drwala: wygrana od x1.2 do x9
 • symbol kapłana: wygrana od x1.5 do x10
 • symbol wodza: wygrana od x1.8 do x12
 • symbol posągu: jako wild zastępuje powyższe znaki na bębnach 1, 2, 4 i 5
 • symbol tarczy: co najmniej 3 takie znaki zapewniają 10 darmowych spinów
 • symbol maczugi: pojawia się na 3. bębnie, zastępuje inne znaki z wyjątkiem scatter, wraz z x3 mnożnikiem za wygrane.

W przypadku gry The Slavs na prawdziwe pieniądze na graczy czekają w kasynie online wygrane.

The Slavs – podstawowe zasady

Z pewnością istotne dla wielu osób jest to, że The Slavs automat do gry to całkiem nowa gra hazardowa z ładną grafiką i klimatyczną melodią w tle. Jeszcze bardziej ważne jest to, że ta gra nie powinna nikomu sprawić problemów w obsłudze. Jak wiele innych dzieł EvoPlay składa się tylko z kilku przycisków do obsługi, które umieszczone zostały w dolnej części maszyny. Bet z opcją + i – pozwala na wybór wysokości stawki między 0.1 a 500. Balance z kolei informuje nas o aktualnym stanie konta. Środkowy przycisk służy do aktywacji walców jak i załączenia funkcji autospin. Pod ikoną “i” można szukać tabeli wypłat oraz zasad samej gry. Zainteresowane osoby mogą również zmieniać opcję dźwięku czy obrazu.

Bonusy za grę w The Slavs

W grze The Slavs bez logowania nie spotkamy się z grą bonusową. Producent zapewnił tu graczom jedynie 10 darmowych spinów do zdobycia oraz dodatkowy symbol wild z mnożnikiem x3.

The Slavs slot – nasza opinia

Z pewnością na rynku jest mało gier dotyczących Polski czy Słowian. Dlatego już z tego powodu The Slavs demo zasługuje na naszą i graczy uwagę. Jest to całkiem prosta gra, gdzie można wygrać do 18 tysięcy kredytów. Polecamy zatem wypróbowanie jej za darmo na naszej stronie.

Dodaj opinię

Ocena