The Slavs

The Slavs

The Slavs

Zagraj na pieniądze

18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org

Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe Nie
Wild Symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Mnożnik Tak
Darmowe spiny Tak
Scatter Symbol Tak
Progresywny Tak

The Slavs od EvoPlay

Często wśród gier hazardowych pojawiają się produkcje związane z historią. Dzięki nim można poznać dawne dzieje, postaci, obiekty. Dlatego też zainteresowała nas gra The Slavs online. Mamy tu bowiem nie tylko do czynienia z grą historyczną, lecz także dotyczącą naszej historii. The Slavs automat opowiada bowiem historię Słowian. Można dzięki temu na bębnach spotkać takie symbole jak: posągi dawnych bogów, władcę, wojownika, drwala, kapłana, dziewczynę i barda. Ponadto samo tło dla bębnów stanowi tu osada słowiańska, która może się kojarzyć z Biskupinem. To świetna okazja do poczucia tu iście słowiańskiego klimatu! Gra została stworzona na początku 2018 roku przez studio EvoPlay.

W naszej bazie gier znajduje się oczywiście The Slavs za darmo. Oznacza to, że każda zainteresowana osoba może skorzystać u nas z bezpłatnej gry. Udostępniamy grę The Slavs bez rejestracji czy depozytu. Nie trzeba zatem zakładać u nas konta czy też wpłacać pieniędzy. Gra odbywa się bez żadnego ryzyka z wykorzystaniem specjalnych żetonów online do zabawy lub treningu.

Cechy automatu do gry The Slavs

W przypadku The Slavs bez depozytu mamy do czynienia z wideo automatem. Gra ta posiada ładną warstwę graficzną i dźwiękową, lecz pozbawiona jest większych animacji. The Slavs gra posiada klasyczny układ 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Mamy tu również do czynienia z 20 liniami wypłat, które są niezmienne.

Na bębnach zetkniemy się z 11 standardowymi symbolami oraz 4 specjalnymi: Golden mace, Wild, Scatter oraz Walking Wild. Na graczy czekają tu także darmowe spiny, mnożnik za wygrane x3. Brak tu jednak gry bonusowej, jackpota czy gamble. Zakłady w grze The Slavs można obstawiać od 0.1 do aż 500, co daje spore pole do zarządzania budżetem. Gra posiada współczynnik RTP na całkiem dobrym poziomie 96%. Można również zagrać w nią na urządzeniach mobilnych.

The Slavs – stół wypłat

U nas gra dostępna jest w wersji darmowej, jednak podczas zabawy można wygrać tyle samo wirtualnych żetonów, co euro lub złotówek w kasynie. Możliwe jest to dzięki utrafieniu co najmniej 3 identycznych symboli na bębnach. Oto tabela wypłat w grze:

 • symbol 10: wygrana od x0.2 do x1.8
 • symbol B: wygrana od x0.2 do x2
 • symbol D: wygrana od x0.3 do x2.5
 • symbol K: wygrana od x0.3 do x3
 • symbol T: wygrana od x0.3 do x3.5
 • symbol dziewczyny: wygrana od x1 do x7
 • symbol barda: wygrana od x1 do x7.5
 • symbol wojownika: wygrana od x1 do x8
 • symbol drwala: wygrana od x1.2 do x9
 • symbol kapłana: wygrana od x1.5 do x10
 • symbol wodza: wygrana od x1.8 do x12
 • symbol posągu: jako wild zastępuje powyższe znaki na bębnach 1, 2, 4 i 5
 • symbol tarczy: co najmniej 3 takie znaki zapewniają 10 darmowych spinów
 • symbol maczugi: pojawia się na 3. bębnie, zastępuje inne znaki z wyjątkiem scatter, wraz z x3 mnożnikiem za wygrane.

W przypadku gry The Slavs na prawdziwe pieniądze na graczy czekają w kasynie online wygrane.

The Slavs – podstawowe zasady

Z pewnością istotne dla wielu osób jest to, że The Slavs automat do gry to całkiem nowa gra hazardowa z ładną grafiką i klimatyczną melodią w tle. Jeszcze bardziej ważne jest to, że ta gra nie powinna nikomu sprawić problemów w obsłudze. Jak wiele innych dzieł EvoPlay składa się tylko z kilku przycisków do obsługi, które umieszczone zostały w dolnej części maszyny. Bet z opcją + i – pozwala na wybór wysokości stawki między 0.1 a 500. Balance z kolei informuje nas o aktualnym stanie konta. Środkowy przycisk służy do aktywacji walców jak i załączenia funkcji autospin. Pod ikoną “i” można szukać tabeli wypłat oraz zasad samej gry. Zainteresowane osoby mogą również zmieniać opcję dźwięku czy obrazu.

Bonusy za grę w The Slavs

W grze The Slavs bez logowania nie spotkamy się z grą bonusową. Producent zapewnił tu graczom jedynie 10 darmowych spinów do zdobycia oraz dodatkowy symbol wild z mnożnikiem x3.

The Slavs slot – nasza opinia

Z pewnością na rynku jest mało gier dotyczących Polski czy Słowian. Dlatego już z tego powodu The Slavs demo zasługuje na naszą i graczy uwagę. Jest to całkiem prosta gra, gdzie można wygrać do 18 tysięcy kredytów. Polecamy zatem wypróbowanie jej za darmo na naszej stronie.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena