Dungeon: Immortal Evil

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Dungeon: Immortal Evil
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.2%
Bębny 5
Linie wygrywające Brak
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Dungeon: Immortal Evil od Evoplay

Studio Evoplay wypuściło pod koniec lutego 2020 ciekawą propozycję dla graczy, dostępną zarówno na telefonie jak i komputerze. Jest to Dungeon: Immortal Evil online, w technologii Full HTML5 3D, wideoslotowa i niecodzienna, dynamiczna rozgrywka dla pragnących powiewu świeżości w świecie automatów do gier online.

Mechanika gry polega na zakręceniu spinu, który powoduje ruch wojownika i walkę pomiędzy potworami, a naszym bohaterem. Rozgrywka trochę może przypominać gry RPG w nowoczesnych odsłonach – widok za plecami bohatera, niejako rozgrywka turowa itd.

Spróbować swoich sił można na naszej stronie z kasynami online, bez ponoszenia żadnych kosztów. Po wypróbowaniu kilku opcji i przeanalizowaniu mechaniki, możemy się zarejestrować i zagrać w Dungeon: Immortal Evil na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne Dungeon: Immortal Evil

Dungeon: Immortal Evil bez rejestracji zawiera w sobie nieco inny zestaw cech, niż w klasycznym automacie wideo. Co to znaczy? Gra ma 5 bębnów z 1 rzędem symboli. RTP mieści się w przedziale 94-96,2%. Dostępna jest wersja mobilna i komputerowa.

W wersji demo minimalny zakład to 0,1, a maksymalny 100. Nie ma tutaj typowych darmowych spinów, za to są tzw. Random Events, dzięki którym możemy zdobyć lepszy sprzęt. Dungeon: Immortal Evil automat do gry nie posiada również wild i scatter symbol. Jedne potwory mają lepszy mnożnik, inny niższy.

Wygrane w Dungeon: Immortal Evil

Tabela wygranych w grze również przedstawia się nieco inaczej niż w klasycznych wideoslotach.

Evil- zło Oko złego x 5000 Czaszka z klejnotem i rogami x 1000 Łupki złota x200 Rogi z żółtym klejnotem x50 Szpony x20
Gargulec Niebieskie łupki x 150 Wisior z niebieskim klejnotem i skrzydłami x50 Złota statuetka gargulca x15 Pojedynczy róg x5 Pojedyncze skrzydło x3
Pająk Szmaragdowe łupki x100 Złoty pająk ze szmaragdowym klejnotem x30 Złota pajęczyna x10 Szmaragdowy eliksir x3 Pojedyncza pajęcza noga x2
Kapłan Złote łupki x75 Medalion ze złotym klejnotem x20 Worek ze złotem x5 Zwój x2 Świeca x1
Sukkub Fioletowy łupek x50 Naszyjnik z fioletowym klejnotem i skrzydłami x15 Bańki x3
Inferno Rubinowy łupek x30 Pierścień z rubinem x10 Plecak ze złotymi monetami x2
Szkielet Turkus x20 Turkusowy pierścień x5 3 złote monety x1
Imp Szafir x10 Pierścień z szafirem x3 Sakiewka ze złotem x0,5

Każda obwódka przedmiotu oznacza inną częstotliwość, z jaką dany przedmiot wypada z potwora, to z kolei przekłada się na mnożniki:

  • biała obwódka – często wypadająca nagroda
  • niebieska obwódka – nieczęsto wypadająca nagroda
  • żółta obwódka – rzadka nagroda
  • fioletowa obwódka – epicka nagroda
  • pomarańczowa obwódka – legendarna nagroda.

Jak zagrać w Dungeon: Immortal Evil?

Grafika jest tutaj na naprawdę wysokim poziomie. Zaskakuje cała interakcja bohatera z potworami, nie jest to tylko klikanie z przesuwającymi się cyframi, tylko realnie prowadzony pojedynek między naszym wojownikiem a stworzeniami ze śnieżnego świata – taki krajobraz kreuje nam deweloper.

W Dungeon: Immortal Evil za darmo, znaleźć można klasy postaci, które często przewijają się w rozgrywkach z gatunku RPG, takie jak:

  • sukkuby,
  • impy,
  • magowie,
  • szkielety i tym podobne.

Żeby zdobyć punkty w Dungeon: Immortal Evil automat, musimy wygrać z odpowiednim przeciwnikiem. Do tego, mogą nam wypaść różne przedmioty, w zależności od ich rzadkości (czyli rzadkie, podstawowe, itp.), co przekłada się na wyższy mnożnik. Kilka przycisków na głównym ekranie pomoże nam w nawigacji.

Przycisk spinu w kształcie dwóch skrzyżowanych toporów – po długim wciśnięciu możemy ustawić automatyczną grę i doprecyzować, ile spinów taka gra ma trwać. Po lewej od toporów widzimy ustawienie naszego zakładu, którym możemy sterować poprzez przyciski plusa i minusa.

Kolejno po lewej widzimy nasz balans pieniężny, który maleje w zależności od ustawionego zakładu, oraz wzrasta w przypadku wygranej w Dungeon: Immortal Evil bez logowania. Ostatnia ikonka po lewej to “i”. Znajduje się tam szereg informacji dla gracza, dlatego bardzo ważne jest sprawdzenie, co się kryje pod tą ikonką właśnie. Między innymi Paytable, zasady gry i ustawienia Dungeon: Immortal Evil demo.

W lewym górnym roku, oprócz nazwy gry widać znak zapytania. Po kliknięciu w niego, od razu przechodzimy do zakładki zasad gry. W kółku widzimy postać gracza. Klikając na to kółko, wyświetlą się nam statystyki zdrowia wojownika, jego aktualny zestaw uzbrojenia i pancerza, oraz możliwość zobaczenia, jak te przedmioty będą wyglądały po uzyskaniu wyższego levelu.

Ciekawą cechą Dungeon: Immortal Evil bez depozytu jest również to, że nie ma znaczenia, ile potworów stanie nam na drodze – może nie wypaść z nich nic. W następnej sali jednak jeden mały imp daje nam fajną nagrodę – co napędza adrenalinę. W prawym górnym rogu pokazuje się nam aktualna godzina, a pod nią wyświetla się ikonka Bestiariusza. Tam możemy znaleźć nazwę każdego potwora oraz co może z niego wypaść.

Bonusy za grę w Dungeon: Immortal Evil

Żeby odblokować bonusy, gracz musi przejść przez określoną ilość komnat, żeby na końcu zmierzyć się z bossem. Nagrody wypadają w trybie losowym, a gdy zawodnik wygra na każdym poziomie, ukaże nam się skrzynia z różnymi rodzajami broni, pancerza lub eliksiru zdrowia.

Wypróbuj Dungeon: Immortal Evil za darmo

Podsumowując, gra jest nietypowym przedstawicielem gatunku wideo slot 3D. Dużo bardziej przypomina gry RPG, niż automat do gry, w zasadzie tylko zakłady i klikanie spinów naprowadza nas na to, że jednak jest to automat do gry. Bardzo ciekawe wprowadzenie, nadające klimat rozgrywce, jak również pojedynki z potworami, to to, co oferuje Dungeon: Immortal Evil gra – emocje gwarantowane!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena