Rich Reels

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Rich Reels
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Rich Reels automat do gry to dość klasyczny darmowy slot, ukierunkowany na klimaty dawnych neonowych maszyn, które można było spotkać w kasynach. Możemy zagrać w Rich Reels bez depozytu, ponieważ producent udostępnia możliwość zagrania w pełnoprawną wersję demo, która uzmysłowić ma nam jak mogłaby wyglądać prawdziwa rozgrywka gdybyśmy zdecydowali się zagrać w Rich Reels na prawdziwe pieniądze. Gra wyprodukowana jest przez Evoplay, które wydało już kilkadziesiąt unikatowych tytułów slotowych, od rozpoczęcia działalności w 2017 roku.

Rich Reels slot – główne funkcje

Od samego włączenia Rich Reels online widzimy klasyczny układ: trzy bębny, trzy rzędy. Wygrana przedstawiana w obrazowej linii, której nietrudno się nauczyć, ponieważ mamy pięć prostych wariantów wygranej – wygramy gdy ten sam symbol trafimy w jednym z trzech rzędów poziomo, lub w jednym z dwóch skosów. W grę zagramy zarówno online na komputerze, jak również w wersji mobilnej na smartfonach z Androidem oraz na iPhone’ach.

RTP wynosi 96.04%, a wśród ciekawszych funkcji znajdziemy tu dwa różne wild symbole oraz bonusowe koło fortuny, w którym wygramy darmowe spiny lub mnożnik wygranej. Minimalna stawka za jaką gramy to 0.1 a podnieść ją możemy aż do poziomu 500. Dla zmęczonych ciągłym uruchamianiem kolejnych spinów znajdzie się tu także opcja Autoplay z kilkoma ustawieniami.

Wygrane w Rich Reels

Rich Reels automat w polskich kasynach online daje nam wygraną w różnych mnożnikach postawionej przez nas stawki, w dziesięciu różnych kombinacjach symboli:

 1. Trzy gwiazdy – 250x
 2. Trzy korony – 100x
 3. Trzy dzwonki – 25x
 4. Trzy cytryny – 15x
 5. Trzy wiśnie – 5x
 6. Trzy potrójne BAR – 1x
 7. Trzy podwójne BAR – 0.7x
 8. Trzy pojedyncze BAR – 0.5x
 9. Trzy różne BAR – 0.2x
 10. Dwa pojedyncze BAR + inny symbol – 0.1x.

Kombinacji wygranych nie brakuje, a dzięki temu że wygrywamy zarówno jeżeli takie same symbole trafimy w poziomie, jak również po skosach, oznacza to pięćdziesiąt różnych możliwości wygranej. Ilość szczęśliwych zakończeń dodatkowo podbijają dwa wild symbole:

 • Korona służy jako typowy wild symbol, zastępujący każdy inny znak.
 • Gwiazda natomiast nie dość że jest wild symbolem, to dodatkowo funkcjonuje jako mnożnik wygranej x2.

Rich Reels – podstawowe zasady

Mimo tego, że w Rich Reels gra się dość intuicyjnie, rozgrywkę zawsze warto rozpocząć od podstawowego zapoznania się z zasadami gry. W lewym dolnym rogu ekranu znajdziemy przycisk “i” który listuje nam wszystkie zasady podzielone w sekcjach, a także dodatkowy przycisk przekierowujący nas do ustawień. Znajdziemy tu zarówno graficzne przedstawienie wygranych, jak również dokładniejszy opis. Tuż obok przycisku z informacjami znajduje się nasze aktualne saldo rachunku, a po jego prawej stronie możemy sterować wysokością stawki, za jaką gramy.

W centralnym punkcie dolnej belki znajduje się przycisk do uruchamiania kolejnych spinów, którego dłuższe przytrzymanie pokazuje na ekranie opcje autoplay, które to będą grały za nas określoną liczbę razy. Prawy dolny róg zapełniony został ustawieniami, kolejno przyspieszenie rozrywki osiągane przez skrócenie animacji, następna opcja to wyłączenie dźwięku. Trzeci przycisk to dodatkowe ustawienia takie jak głośność czy zasady działania autospinu. Ostatni po prawej stronie to włącznik rozgrywki w pełnym ekranie.

Poza typowymi symbolami, granie nieco ułatwiają nam dwa różne w typy wild symboli a także przy odrobinie szczęścia dzięki symbolowi “spin” możemy uruchomić dodatkowy bonus.

Bonusy za grę w Rich Reels

Trzy symbole “spin” uruchamiają bonus pod postacią koła fortuny. Koło startuje automatycznie, a w nim możemy wygrać darmowe spiny i nagrody pieniężne. Wszystko zależy od tego, jak tocząca się kołem fortuna się dla nas zatrzyma – na tarczy rozproszone są mnożniki i spiny, tam gdzie będzie wskazywała strzałka po zastopowaniu tarczy, taka będzie nasza nagroda.

Na tarczy znajdziemy nawet bonus x50 czy 20 darmowych spinów, więc przy odrobinie szczęścia i utrapieniu wysokiego mnożnika przy odpowiednim układzie symboli, bonus może być bardzo dobrym umileniem rozgrywki.

Podsumowanie recenzji

Podsumowując, warto wypróbować Rich Reels demo aby sprawdzić w praktyce na czym polega rozgrywka, która nie należy do skomplikowanych. Aby uruchomić wersję demo nie ma nawet potrzeby podawania adresu email, ponieważ zagramy w Rich Reels bez rejestracji. Sytuację ułatwia także fakt, że nie trzeba się logować do żadnego specjalnego konta, ponieważ producent udostępnia Rich Reels bez logowania.

Automat daje wrażenia podobne do tych, jakie dostarczały fizyczne maszyny z kręcącymi się bębnami, a większość zakręceń oznacza mniejszą lub większą wygraną, dającą odpowiednią dawkę satysfakcji. Warto więc zagrać w Rich Reels za darmo, żeby zapoznać się z zasadami, które są identyczne jak podczas docelowej rozgrywki, w której mamy możliwość osiągnięcia konkretnych wygranych.

Dodaj opinię

Ocena