Irish Reels

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Irish Reels
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.1%
Bębny 3
Linie wygrywające 5
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Irish Reels od Evoplay

Irish Reels to gra slotowa w popularnych kasynach w Polsce utrzymana w klimacie zielonego krasnala z Irlandzkich legend o krasnalu pilnującego garnka złota na końcu tęczy. Nie brakuje tu więc złotej podkowy, czterolistnej koniczyny i wszystkiego co można spotkać wśród świętujących w dzień Świętego Patryka.

Irish Reels automat do gry to klasyk slotowych automatów, czyli dziewięć symboli, umiejscowionych w trzy bębnowej maszynie z trzema rzędami. Producent gry to Evoplay mający na swoim koncie dziesiątki znanych tytułów. Te studio udostępnia Irish Reels bez rejestracji, dla każdego chętnego do zagrania w darmową wersję Irish Reels demo, w którym zasada rozgrywki jest tożsama z prawdziwą, za wyjątkiem tego że nie możemy zabrać ze sobą wygranej.

Podstawowe cechy Irish Reels

Po przywitaniu się z wszechobecną zielenią i spoglądającym na nas radośnie rudowłosym irlandzkim krasnalem, przechodzimy do rozgrywki w klasycznym wydaniu trzy bębnowym. Wygrywają trzy symbole, tak daleko jeśli ułożone są w linii poziomej, lub po jednego z dwóch skosów. W grę zagramy niezależnie od tego czy korzystamy z komputera, czy z komórki, dzięki temu że występuje na większość platform jako Irish Reels online.

Wśród funkcji znajdziemy Autoplay z możliwością wysterowania jego parametrami. Symbol krasnoluda to jednocześnie wild symbol, jak również wyzwalacz darmowych spinów w których występują także dodatkowe mnożniki wygranej. Stawka z jaką możemy grać zaczyna się od 0.1, a sterować możemy nią aż do poziomu 500. RTP czyli “statystyczny zwrot do gracza” w tej grze to 96.06%.

Tabela wypłat

Choć zagramy w Irish Reels bez depozytu to niekiedy na wygraną chwilę trzeba poczekać – zdarzają się passy kilkunastu spinów bez najmniejszej wygranej, z kolei jeżeli już się trafi – to zazwyczaj dość konkretna, bo mnożniki są dość wysokie jak na klasycznego darmowego slota:

 •     Garnki złota – 80x
 •     Podkowy – 50x
 •     Czterolistne koniczynki – 15x
 •     Kufle z piwem – 10
 •     Drewniane fajki – 7x
 •     Potrójne BAR – 3x
 •     Podwójne BAR – 2x
 •     Pojedyncze BAR – 1x.

Dodatkowo sam krasnolud poza tym, że jest wild symbolem to jeżeli trafimy trzy krasnale w wygrywającej linii, nie dość że występują jako wygrana 100x to jeszcze uruchamia nam darmowe spiny.

Jak zagrać w Irish Reels?

Możemy zagrać w Irish Reels za darmo dzięki wspomnianej wcześniej opcji demo, do uruchomienia gry w tym trybie nie jest niezbędne żadne specjalne hasło – zagramy w Irish Reels bez logowania. Po wciśnięciu przycisku play i zaprzyjaźnieniu się z rudobrodym krasnalem, trafiamy do dość intuicyjnego menu rozgrywki, z przyciskami umiejscowionymi w dolnej części ekranu.

Rozpoczynając od prawej – mamy włączenie gry w trybie pełnoekranowym, obok którego znajdziemy zaawansowane opcje z ustawieniem m.in. głośności dźwięku, czy wartości przy której jeżeli mamy uruchomioną automatyczną rozgrywkę i to kiedy ma się ona zatrzymać. Idąc dalej trafimy na podręczny przycisk sterujący globalnie włączeniem i wyłączeniem dźwięku, a po jego lewej skrócenie animacji rozgrywki.

W centralnym miejscu jest oczywiście przycisk do uruchamiania kolejnych spinów. Jeżeli nie chcemy za każdym razem klikać – wystarczy go dłużej przytrzymać do wybrania ile razy automat zagra bez naszej pomocy. Tuż przy przycisku od spinów przyciskami plus i minus sterować możemy stawką, za jaką gramy, a obok niej mamy wysokość naszego aktualnego balansu.

Ostatni przycisk po lewej, to informacje w których znajdziemy piktogramy z wygranymi, ale także i dokładny opis rozgrywki, który zdecydowanie warto przeczytać jeżeli będziemy chcieli grać w Irish Reels na prawdziwe pieniądze.

Bonusy i promocje w Irish Reels

Irish Reels gra oferuje bonus pod postacią wszechobecnego irlandzkiego krasnala – jeżeli trafimy trzy symbole krasnoluda na tarczy, to uruchamiają się dodatkowe spiny, a dokładniej siedem spinów (szczęśliwa Irlandzka cyfra). Podczas kręcenia tych spinów, za każdym kolejnym mamy coraz to wyższy mnożnik wygranej:

 •     Pierwszy darmowy spin = 2x
 •     Drugi darmowy spin = 3x
 •     Trzeci darmowy spin = 4x
 •     Czwarty darmowy spin = 5x
 •     Piąty darmowy spin = 6x
 •     Szósty darmowy spin = 7x
 •     Siódmy darmowy spin = 8x.

Sam krasnal działa pojedynczo jako wild symbol, natomiast trafienie trzech krasnali w linii daje nam wygraną w wysokości 100x, najwyższa wygrana przy trafieniu 3 krasnali w linii podczas ostatniego darmowego spina oznaczać więc może wygraną w nawet wysokości 800x.

Wypróbuj Irish Reels za darmo

Irish Reels automat to Irlandzki klimat na każdym milimetrze, od muzyki i efektów dźwiękowych, przez wszechobecną zieleń po wesołego krasnoluda, który skrywa dla nas garnek ze złotem. Gra warta sprawdzenia, tym bardziej że można ją przetestować zupełnie za darmo w celu oceny czy Irlandzki klimat sprzyja osiąganiu przez nas wysokich wygranych.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena