Nuke World

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Nuke World
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 7
Linie wygrywające match 3
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Nuke World od Evoplay

Nasza dzisiejsza recenzja poświęcona jest jednej z bardziej oryginalnych maszyn slotowych wyprodukowanych przez firmę Evoplay. Będzie to slot wideo zatytułowany Nuke World. Cechuje się on znakomitą grafiką, mnóstwem animacji, fantastyczną grywalnością i co najważniejsze – bardzo nietypową koncepcją, bo na ekranie widzimy jednocześnie aż 49 symboli, jako że Nuke World automat do gry ma układ 7×7! Wykorzystuje temat futurystycznych starć superbohaterów symbolizowanych przez zwierzęta.

Zresztą możesz samemu się przekonać, skąd biorą się te entuzjastyczne opinie na temat Nuke World bez depozytu grając w specjalnie przygotowaną przez nas dla Ciebie wersję darmową. Możesz w nią grać ile tylko zechcesz, bez żadnych wymogów i ograniczeń. Nie musisz zakładać konta w naszej witrynie, wpłacać pieniędzy, ani też robić czegokolwiek innego. Po prostu uruchamiasz Nuke World bez logowania i grasz do woli poznając tę grę.

Nuke World – opis gry

Nuke World automat ma niezwykły wręcz układ, bo oferuje 7 bębnów i 7 rzędów symboli. Na ekranie w oknie mamy więc 49 różnych symboli. Co więcej, gra nie ma typowych aktywnych linii wygranych, zamiast tego stosuje rozwiązanie, które firma Evoplay określa jako „Match 3”, czyli wygrywającą kombinacją jest dowolny układ co najmniej pięciu symboli sąsiadujących ze sobą co najmniej jednym z trzech boków.

Poza tym mamy tutaj wildy, darmowe spiny, respiny i wiele innych funkcji specjalnych, które omówimy nieco niżej. Wskaźnik RTP dla tej gry wynosi 96%, co jest doskonałym wynikiem jak na maszyny slotowe o nietypowych rozwiązaniach.

Zakres zakładów jest typowy dla gier Evoplay, jako że możemy tutaj obstawiać różne sumy. Zaczynamy od 10 euro centów, a kończymy na zawrotnej sumie 500 euro!

Wygrane w Nuke World

Tabela wygranych w Nuke World na prawdziwe pieniądze jest bardzo rozbudowana z racji tego, że gra ma osiem różnych symboli, a do wygranych brane są kombinacje liczące sobie minimum pięć elementów. Ale przy 49 symboli na bębnach oznacza to naprawdę mnóstwo możliwości, gra bowiem punktuje kombinacje do 15 i więcej elementów. Poniżej przedstawiamy Ci możliwe wygrane dla trzech najwyżej premiowanych elementów – tabela zawiera mnożniki dla zakładu podstawowego:

Liczba symboli Żółta kula Czerwona kula Zielona kula
5 x 2 x 1,2 x 1
6 x 5 x 3 x 2,5
7 x 10 x 6 x 5
8 x 18 x 10 x 8
9 x 24 x 12,5 x 10
10 x 27 x 16 x 12,5
11 i 12 x 30 x 20 x 15
13 i 14 x 37 x 30 x 20
Powyżej 15 x 50 x 35 x 25

Nuke World – podstawowe zasady

Rozgrywka w Nuke World bez rejestracji może na pierwszy rzut oka wydawać się trudna, ale w rzeczywistości jest bardzo prosta. Wystarczy ustalić wysokość stawki za spin i puścić bębny w ruch klikając w przycisk START. Nic więcej nie musisz robić, poza obserwowaniem wydarzeń na bębnach i zgarnianiem wygranych. Oczywiście zawsze masz pod ręką instrukcję wbudowaną w grę. Kliknij w celu jej przejrzenia przycisk „i” na panelu sterowania. Nuke World demo podpowie Ci wtedy na czym polegają poszczególne zasady i znaczenie symbole, jak również zaprezentuje Ci pełną tabelę wygranych.

Bonusy i promocje w Nuke World

Nuke World gra zawiera także sporą liczbę niezwykle ciekawych rozwiązań specjalnych, które opiszemy nieco dokładniej w tym punkcie:

  • Na początek idzie standardowy wild. Wygląda jak fioletowa czaszka z literą W. Zastępuje inne symbole.
  • Po każdej wygrywającej kombinacji symbole znikają, a na ich miejsce spadają z góry nowe. Można to potraktować jako respin.
  • Po lewej stronie mamy pasek z 15 elementami. Wskaźnik ten zapełnia się symbolami po każdej wygranej kombinacji i obejmuje też kolejne respiny. Resetuje się po zakończeniu danego spinu. Jeśli osiągnie co najmniej 15 symboli, aktywuje się jedna z funkcji o nazwie Bonus Event.
  • W grze występują cztery losowo pojawiające się wydarzenia. Na przykład kapitan Lis wrzuca bombę w środek pola gry, w efekcie czego wybierany jest losowo jeden z symboli, które następnie wybuchają robiąc miejsce dla innych.
  • Kapitan Lis przecina mieczem pole gry po linii przekątnej, a w miejsce zniszczonych symboli pojawiają się wildy.
  • Kapitan Lis niszczy laserem niskopłatne symbole, w ich miejsce wrzuca wildy lub bomby.
  • Kapitan Lis zamienia 6 losowo wybranych symboli na wildy.

Ponadto gracz ma szansę na pojedynek z wielkim bossem, którego pokonanie zapewnia mnóstwo cennych nagród!

Wypróbuj Nuke World za darmo

Nuke World online to wspaniała gra pełna ekscytujących nowości i nietuzinkowych rozwiązań. Możesz się o tym sam przekonać grając w Nuke World za darmo w naszym serwisie. Sam się przekonaj, jak dobry i ciekawy produkt stworzyła firma Evoplay.

Dodaj opinię

Ocena