Reign of Dragons

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Reign of Dragons
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.8%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Reign of Dragons od Evoplay

Firma Evoplay regularnie wypuszcza na rynek coraz to nowsze i lepsze gry slotowe. Jedną z ostatnich propozycji tego producenta jest Reign of Dragons automat do gry. Tematyka tej gry zahacza lekko o anime, jako że mamy tutaj do czynienia z fantastyczną krainą opanowaną przez smoki, które pełnią w tej grze rolę główną. Całość jest efektownie animowana, cechuje się wspaniałą grafiką i ogólnie stanowi doskonały przykład tego, jak powinny wyglądać współczesne maszyny slotowe – Reign of Dragons gra pojawiła się na rynku we wrześniu zeszłego roku.

Podstawowe cechy Reign of Dragons

Reign of Dragons bez logowania dysponuje licznymi interesującymi cechami. Ma układ 5×3, a więc trzy bębny i 15 symboli w oknie gry. Do tego dochodzi jeszcze 20 aktywnych linii wygranych. Jeśli natomiast chodzi o funkcje specjalne, to gra ta oferuje na przykład darmowe spiny, wildy, scattery, symbole o specjalnym znaczeniu w postaci wizerunków dziewczyn, tryb synchronizacji bębnów i różnego rodzaju wildy specjalne.

Minimalny zakład na jedno zakręcenie bębnami wynosi 10 euro centów, maksymalny to 500 euro, co z pewnością zadowoli graczy polujących na najwyższe wygrane i spore kwoty. A nie będzie to zbyt trudne, jako że Reign of Dragons bez rejestracji cechuje się wskaźnikiem RTP wynoszącym 95,8% i niską zmiennością.

Wygrane w Reign of Dragons

Zobaczmy zatem, co można wygrać w Reign of Dragons online przy założeniu trafienia standardowej kombinacji bez żadnych funkcji specjalnych. Wartości w tabeli to po prostu mnożniki do zakładu, jaki postawiłeś na spin.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Fioletowy smok x 2 x 10 x 25
Czerwony smok x 1,2 x 6 x 20
Pomarańczowy smok x 1 x 5 x 15
Niebieski smok x 0,8 x 3,5 x 10
Zielony smok x 0,7 x 3 x 9
Czerwone jajo x 0,5 x 1,2 x 3,5
Brązowe jajo x 0,3 x 0,1 x 3
Niebieskie jajo x 0,2 x 0,8 x 2,5
Zielone jajo x 0,2 x 0,7 x 2

Reign of Dragons – jak grać?

Granie w Reign of Dragons automat jest naprawdę proste, połapią się w tym nawet zupełnie niedoświadczeni gracze. Ustawiasz wysokość zakładów, a następnie klikasz przycisk PLAY. I to wszystko, bez żadnej filozofii.

Wszystkie niezbędne informacje na temat gry znajdziesz na panelu sterowania, między innymi swoje saldo, wysokość zakładu i bieżącą wygraną. Istotnym elementem na panelu jest także ikona z literą „i”, która pozwala otworzyć samouczek wyjaśniający wszystkie zasady i znaczenie poszczególnych symboli.

Bonusy Reign of Dragons

Pora teraz skupić się na tym, co ciekawego znajdziemy na bębnach w grze Reign of Dragons za darmo lub na prawdziwe pieniądze – a możesz nam wierzyć, podczas gry dzieje się naprawdę sporo!

Reign of Dragons demo zawiera aż cztery różne scattery reprezentowane przez dziewczyny w czerwonych, niebieskich, złotych i zielonych szatach. Jeśli podczas gry wystąpią dwa takie symbole, gracz otrzymuje 5 darmowych spinów.

  • Scatter czerwony pojawia się tylko na 1 bębnie. Pozwala na zastąpienie 3 niskopłatnych symboli wildami.
  • Scatter niebieski występuje z kolei na 5 bębnie. Powoduje on, że trzy środkowe bębny zostają zsynchronizowane po każdym spinie. A to oznacza, że zawierają te same kombinacje trzech symboli.
  • Złoty scatter także pojawia się tylko na pierwszym bębnie. W efekcie na bębnach pojawiają się dwa złote smoki w losowych miejscach, które pełnią rolę wildów.
  • Scatter zielony występuje na piątym bębnie. Wszystkie zielone symbole zamieniają się w sticky wildy i pozostają na miejscu do zakończenia całej rundy darmowych spinów.

Fioletowy smok oprócz bycia najwyżej płatnym symbolem, pełni także rolę wilda zastępując inne symbole na bębnach.

Zagraj w Reign of Dragons automat do gry – wypróbuj fortunę

Jak zapewne sam zdążyłeś się zorientować, Reign of Dragons to maszyna slotowa, która naprawdę wciąga. Ma wspaniałą oprawę graficzną, wiele atrakcyjnych animacji, a sama rozgrywka jest bardzo emocjonująca, jako że na bębnach nieustannie coś się dzieje. Pojawiają się wildy, sypią się wygrane… aż chce się grać!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena