USSR Grocery

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
USSR Grocery
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.10%
Bębny 3-5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0.25
Maks. zakład 250
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

USSR Grocery od Evoplay

Dzisiaj przedstawimy Ci niezwykle oryginalną grę wyprodukowaną przez firmę Evoplay. Nosi ona nazwę USSR Grocery i wykorzystuje temat, którego z pewnością nie widziałeś w żadnej innej grze – nie tylko hazardowej, ale także i zwykłej grze wideo!

Jeśli chciałbyś się sam przekonać, że to coś naprawdę niezwykle oryginalnego, to możesz zagrać w naszym serwisie w wersję bezpłatną – czeka bowiem na Ciebie USSR Grocery za darmo i bez konieczności rejestracji. Możesz grać ile tylko zechcesz, bez żadnych ograniczeń.

Podstawowe cechy USSR Grocery

USSR Grocery online to maszyna slotowa w najlepszhych kasynach online, która przenosi gracza w mroczny okres schyłku komunizmu i pustek na sklepowych półkach. Znajdujemy się bowiem w typowym radzieckim sklepie spożywczym z tamtej epoki. Widzimy tęgą ekspedientkę o nieprzyjemnym wyrazie twarzy, wagę sklepową oraz półki sklepowe, na których stoi bardzo niewiele produktów – puszka mleka kondensowanego, ogórki w słoiku, mortadela, herbata w torebkach, puste butelki itp. Całość utrzymana jest w posępnych barwach i jednoznacznie kojarzy się z ponurą atmosferą schyłkowego komunizmu.

Sama gra jest jednak naprawdę atrakcyjna. Znajdziemy w niej na przykład darmowe spiny, dodatkowe mnożniki wygranych, wildy, scattery (dwa rodzaje) 3 lub 5 bębnów i 25 aktywnych linii wygranych. USSR Grocery automat do gry ma także niezwykle ciekawą funkcję o nazwie Switch Mode. Pozwala ona przełączyć grę z trybu 5-bębnowego do klasycznej gry z 3 bębnami.

W tym drugim trybie o nazwie Deficit Mode nie ma linii wygranych, a punktowane są każde wystąpienia płatnych symboli na bębnach. Dla samej tej ciekawostki warto zagrać w USSR Grocery bez rejestracji i przekonać się, jak ciekawie Evoplay rozwiązała to zagadnienie!

RTP dla tej gry wynosi 94,10%,  USSR Grocery automat cechuje się zmiennością niską do średniej. Minimalny zakład na jeden spin wynosi 0,25 EUR, a maksymalny to aż 250 EUR.

Wygrane w USSR Grocery

USSR Grocery gra oferuje sporo możliwości zgarniania wysokich wygranych z racji swoich dwóch trybów rozgrywki. Prezentujemy je szczegółowo w poniższej tabeli. Podane w niej wartości wyrażone są w euro i dotyczą przypadku grania na najwyższy możliwy zakład, czyli na 250 EUR.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Mortadela 50 500 3 000
Skondensowane mleko w puszce 30 400 2 500
Butelka z mlekiem 20 350 2 000
Ryby w puszce 15 250 1 500
Paczka herbaty 15 200 1 000
Słoik z żółtymi grzybami (A) 10 60 500
Słoik z zieloną i czerwoną papryką (K) 10 50 450
Słoik z czerwonymi pomidorami (Q) 8 50 400
Słoik z ogórkami (J) 8 35 350
Słoik z różowymi jabłkami (10) 5 30 200

Są to wartości dla trybu standardowego. W trybie Deficit Mode dla gry USSR Grocery na prawdziwe pieniądze na bębnach mogą pojawić się jeszcze symbole dodatkowe takie jak pusta butelka, otwarta puszka po konserwie, etykieta CHLEBA BRAK lub MLEKA BRAK. Nie są one jednak płatne. Za to dostajesz nagrodę za każdy symbol płatny, jaki pojawi się na bębnach. Za jeden symbol otrzymujesz wygraną jak za 3 z powyższej tabeli, za 2 symbole jak za cztery, za trzy symbole jak za 5 z tabeli i tak dalej.

USSR Grocery – jak grać?

Rozgrywka w USSR Grocery bez logowania jest bardzo prosta. Ustalasz wartość zakładu za pomocą wygodnych w użyciu przycisków, a następnie klikasz duży, pomarańczowy przycisk SPIN, który wprawia bębny w ruch. Następnie czekasz na zatrzymanie bębnów. Jeśli uzyskasz wygrywającą kombinację, zgarniasz przypisaną do niej nagrodę. To wszystko!

W razie wątpliwości, szczególnie związanych z różnicą między trybem zwykłym, a Deficit, skonsultuj się z podręcznikiem dla początkujących graczy, który dostępny jest po kliknięciu w niebieską ikonę z białą literą „i”.

Bonusy USSR Grocery

USSR Grocery bez depozytu pozwala graczom na świetną zabawę, ale dodatkowo oferuje także cenne funkcje specjalne:

  • Wild mający postać siatki z owocami zastępuje wszystkie inne symbole, poza scatterem. Nie występuje on na pierwszym z bębnów. W trakcie darmowych spinów zamienia się w wilda rozszerzającego się, który po wypadnięciu na dowolnym bębnie zajmuje wszystkie trzy pola na tym właśnie bębnie.
  • Scatter ma postać niebieskiej Książki skarg i zażaleń, trzy takie symbole nagradzają gracza 10 darmowymi spinami i mnożnikiem x2.
  • Wildy nie występują w trybie Deficit, ale scatter przyjmuje wtedy postać czerwonej legitymacji KGB i oznacza nagrodę 15 darmowych spinów oraz mnożnik x3 do wygranej.

Podsumowanie recenzji

USSR Grocery demo to według nas naprawdę doskonały produkt, który przysporzy mnóstwo świetnej zabawy szczególnie graczom, którzy pamiętają tamte, słusznie minione już czasy. Ale nawet jeśli nie zaliczasz się do tego grona, to i tak powinieneś zagrać w USSR Grocery!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena