Hungry Night

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Hungry Night
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.1%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

W grudniu 2019 Evoplay postanowiło nas “postraszyć” swoim nowym automatem, który przenosi nas do lochu w podziemnym świecie, gdzie mamy do czynienia z najróżniejszymi stworami królestwa podziemi. Duża ilość scatter symboli, ciekawa grafika, od której trudno oderwać wzrok, to mocne strony tej gry.

Jeśli masz ochotę na grę Hungry Night bez rejestracji, wystarczy że zajrzysz na naszą stronę. Tutaj znajdziesz wszystko, co będzie ci potrzebne do tego, żeby spróbować zmierzyć się z podziemiami Hungry Night za darmo w polskich online kasynach.

Funkcje i specyfikacje techniczne Hungry Night

Do wylosowania w grze mamy dwa typy wild symboli, nietoperza oraz pająka, a także 2 scatter symbole. 9 linii, 5 bębnów w wideo slocie Hungry Night bez logowania, jak również darmowe spiny dzięki scatter symbolom. RTP wynosi 96,1%. Dostępna wersja PC, jak również mobilna. Minimalny zakład 0,1, zaś maksymalny 500.

Wygrane w Hungry Night

Do dyspozycji mamy 8 płatnych symboli.

3 Symbole 4 Symbole 5 Symboli
Nietoperz fioletowy x50 x10 x3
Pająk zielony x30 x7 x2,5
Eliksir z nietoperzem x25 x6 x2
Eliksir z pająkiem x20 x5 x2
Zielone oko x12 x3,5 x1,5
Żółte oko x10 x2,5 x1,5
Fioletowe oko x7,5 x2 x1
Czerwone oko x5 x1,5 x0,5

Hungry Night – podstawowe zasady

Zwróćmy uwagę na grafikę. Odrobinę mroczny i niepokojący klimat ma na celu zbudowanie atmosfery stosownej do królestwa podziemia w Hungry Night na prawdziwe pieniądze. Wygrana nastąpi po uzyskaniu pełnej kombinacji w liniach oznaczonych w zasadach gry, które znaleźć można pod przyciskiem “i”. Tam też umiejscowiona została tabela wypłat oraz dodatkowe ustawienia.

Środkowy przycisk na ekranie to przycisk spinu, który dodatkowo możemy ustawić na serię, czyli Autospin. Dzięki temu nie trzeba klikać, tylko obserwować jak przebiega rozgrywka. Po lewej stronie, oprócz opisanego wyżej przycisku “i”, Hungry Night bez depozytu pokazuje ustawiony zakład i ilość pieniędzy, które możemy przeznaczyć na grę. W lewym górnym rogu znak zapytania przeniesie nas do zasad gry. W prawym dolnym rogu klasyczny już zestaw przyspieszenia spinów, dźwięk, ustawienia i pełny ekran.

Bonusy i promocje w Hungry Night

Bonusy w podziemnej rozgrywce wyróżniają się w następujący sposób. Symbol Wild – nietoperz, daje 3 respiny, kiedy nietoperz pojawi się na środkowym bębnie. Nietoperz rozłoży swoje skrzydła na 3 bębny i zmieni ich pozycję po każdym respinie.

Hungry Night demo zawiera także Wild Hunt, symbol pająka aktywuje 3 respiny, gdy pojawi się w strefie bębnowej. Pająk zostawia pajęczynę na bębnie drugim, trzecim, czwartym i piątym. Jeśli w tą pajęczynę wpadną nietoperze, stają się Sticky Symbolami i zostają nimi aż do końca respinów.

Hungry Night online ma również Scatter Symbole – pająki i nietoperze. 3 Scatter pająki aktywują 9 free spinów od Królowej Pająków. Symbol scatter pojawia się tylko w głównej grze. Drugi z symboli to Scatter Nietoperz i tu analogicznie jak w poprzednim, 3 Scatter Nietoperze uruchamiają 9 free spinów od Królowej Nietoperzy. Królowa nietoperzy sprawia, że na końcu każdego spinu, symbole nietoperzy wpadają do jaskini.

W Hungry Night gra, w ostatnim darmowym spinie, nietoperz opuszcza jaskinię i leci do strefy bębna. Z kolei królowa pająków, podczas kręcenia się bębnów wysyła jednego lub dwa 2×2 pająki lub jednego o wielkości 3×3 wpada na pole i może zająć losową pozycję na bębnach.

Podsumowanie recenzji

Czego możemy się spodziewać po grze Hungry Night automat do gry? Przede wszystkim nieco mroczniejszej atmosfery, niż w innych grach. Choć grafika może wyglądać nieco złowieszczo dla niektórych, to jest to odskocznia od innych, mocno kolorowych i cukierkowych produkcji. Oczy łypiące na wszystkie strony, czy nietoperze i pająki – najważniejsi bohaterowie pochodzący od królowych – to dzięki nim ta gra może przyciągnąć zainteresowanego inną formą wideo slotu, niż te do których zdążyliśmy już przywyknąć. RTP 96,1% daje szansę na wygraną.

Fajnie, że jest możliwość zagrania w Hungry Night automat, nie musząc się rejestrować. Można wyćwiczyć swoje umiejętności, a dopiero potem postawić swoje fundusze na zakłady. Dlatego na naszej stronie dajemy graczom możliwość skorzystania z tej rozgrywki całkowicie za darmo. Nikt nie chce ryzykować swoich finansów, bez uprzedniego zapoznania się z grą, stąd też możliwość darmowej gry bez rejestracji.

Dodaj opinię

Ocena