Mystery Planet

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Mystery Planet
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 93.6%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 300
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Tematem naszej dzisiejszej recenzji jest jedna z najbardziej efektownych maszyn slotowych firmy Evoplay, która nosi tytuł Mystery Planet. Cechuje się ona wybitną wręcz oprawą graficzną, która przenosi gracza na tajemniczą planetę pokrytą skałami i o wielobarwnej atmosferze.

Całość zaprojektowana jest bardzo estetycznie, podobnie jak symbole na bębnach, co powoduje, że Mystery Planet online to chyba jedna z najładniej wyglądających gier slotowych na rynku.

Funkcje i specyfikacje techniczne Mystery Planet

Mystery Planet gra to maszyna slotowa wideo mająca 5 bębnów i 20 aktywnych linii wygranych, które zostały poprowadzone w oknie gry zawierającym 15 symboli. Mystery Planet automat do gry cechuje się niską zmiennością, a jego wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi 93,6%.

Gra została wykonana w technologii HTML5, co pozwala jej na stuprocentową kompatybilność zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i urządzeniami mobilnymi dostępnymi obecnie na rynku.

Oczywiście oprócz standardowego kręcenia bębnami znajdziemy tutaj także funkcje specjalne takie jak na przykład wildy i scattery, darmowe spiny, mnożniki wygranych, które mogą osiągnąć wartość nawet x5 w grze standardowej oraz x15 podczas darmowych spinów i inne ciekawe funkcje.

Najbardziej chyba jednak rzuca się w oczy tryb lawinowy, który polega na tym, że symbole tworzące wygrywające kombinacje znikają, a na zwolnione przez nie miejsce spadają znajdujące się powyżej symbole. Jeśli w ten sposób powstanie nowa kombinacja, to gracz także zgarnia przypisaną do niej nagrodę. Można to rozwiązania potraktować jako pewnego rodzaju respin w Mystery Planet bez rejestracji.

Minimalny zakład na jeden spin wynosi tutaj 10 euro centów, a maksymalna kwota jaką gracz może postawić na pojedyncze zakręcenie bębnami to aż 300 euro w kasynach polskich.

Mystery Planet – tabela wypłat

Mystery Planet automat do gry pozwala na naprawdę wysokie wygrane, jako że wypłacane są one zawsze w monetach, których wartość gracz ustala na początku gry. A to oznacza, że niezależnie od tego, jaką stawkę wybierzesz na początku, zawsze otrzymasz wygraną w postaci takiej samej liczby monet. Poniżej zamieszczamy tabelę wygranych, wyrażone w niej wartości podane są rzecz jasna w monetach.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Płonące słońce x 2,5 x 25 x 100
Chmura błyskawic x 1,5 x 10 x 50
Trąba powietrzna x 1 x 5 x 25
As x 0,8 x 2,5 x 15
Król x 0,5 x 2 x 7,5
Dama x 0,3 x 1,5 x 5
Walet x 0,2 x 1 x 3,5
Dziesiątka x 0,1 x 0,5 x 2,5

Nawet jeśli powyższe wygrane nie wydają Ci się zbyt imponujące to musisz pamiętać o tym, że po pierwsze masz do dyspozycji respiny, po drugie mnożniki wygranych do nawet x15, a po trzecie – rzadko kiedy w trakcie spinu pada jedna tylko wygrana!

Jak wygrać w Mystery Planet?

Samo granie w Mystery Planet bez depozytu jest banalnie wręcz proste. Ustaw wartość zakładu korzystając z przycisków “+” i “-” na panelu sterowania w dolnej części ekranu, kliknij duży biały przycisk PLAY i tym sposobem rozpoczynasz grę. Sam Mystery Planet automat jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze, ale jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości, zawsze możesz skonsultować się z instrukcją, która dostępna jest po kliknięciu białego przycisku z literą „i”.

Bonusy Mystery Planet

Mystery Planet bez logowania zawiera kilka niezwykle przydatnych funkcji dodatkowych. O trybie lawinowym, czyli spadających symbolach w miejsce luk po usuniętych wygrywających kombinacjach już wspomnieliśmy powyżej. Oprócz tego mamy tutaj jeszcze:

  • Wilda. Symbol ten ma postać brązowego kamienia z dużym napisem WILD. Oczywiście zastępuje on wszystkie inne symbole poza scatterami. Może wystąpić tylko na bębnach o numerach 2, 3 i 4, czyli trzech środkowych.
  • Scatter to bryła lodu ze złotym napisem SCATTER. Jeśli gdziekolwiek w oknie gry Mystery Planet za darmo pojawią się trzy takie symbole, otrzymujesz w prezencie 20 darmowych spinów. Scattery mogą pojawić się tylko na bębnach o numerach 1, 3 i 5, a więc tych nieparzystych. Są także dostępne w rundzie darmowych spinów!
  • Mnożniki to specjalne symbole, które pojawiają się na bębnach niezależnie od pozostałych symboli. Każde pojawienie się takiego symbolu zwiększa poziom mnożnika, dostępne opcje to x1, x2, x3 i x5. W trybie darmowych spinów dostępne są wyższe mnożniki, a mianowicie x3, x6, x9 i x15.

Mystery Planet slot – nasza opinia

Mystery Planet firmy Evoplay to nie tylko niezwykle efektowna pod względem graficznym gra, ale przede wszystkim bardzo wciągająca maszyna slotowa. Musisz koniecznie w nią zagrać, choćby tylko za darmo korzystając z oferty naszego serwisu!

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena