Pudzianator

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Pudzianator
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.12%
Bębny 5
Linie wygrywające 27
Min. zakład 0.05
Maks. zakład 10
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Pudzianator od Promatic Games

Pudzianator to wyprodukowany przez Promatic Games automat do gry, w którego centrum zainteresowania znajduje się utytułowany Strongman oraz zawodnik MMA – Mariusz Pudzianowski. Pudzianator to debiut Promatic Group, czyli rodzimego przedsiębiorstwa, zajmującego się e-gamingiem. Gra została wydana w styczniu 2019 roku, dlatego choć wciąż zyskuje na popularności to wciąż nie jest ogólnodostępna. W konsekwencji liczba kasyn online, oferujących ten automat do gry jest ograniczona. Na naszej stronie internetowej gracze mogą spróbować zagrać w Pudzianatora, celem wypróbowania gry, przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. Pudzianator to 5-bębnowy slot z 27 liniami wygrywającymi. Zainteresowanych grą Pudzianator zachęcamy do zapoznania się ze znajdującą się na stronie internetowej listą sprawdzonych kasyn, które mają tą grę w ofercie.

Podstawowe cechy gry Pudzianator

Po uruchomieniu gry gracz przenosi się na widownię zawodów Strongman. W tle widnieją telebimy z tytułowym Mariuszem Pudzianowskim, zaś wokół ringu tłum widzów dopinguje zawodników. Szata graficzna jest nowoczesna i zachęcająca. Elementy graficzne starannie wykonane. Klimat gry oraz ścieżka dźwiękowa intensyfikuje emocje graczy. Minimalny zakład wynosi 0,05, maksymalny natomiast 10. Co ciekawe Pudzianator udostępnia graczom zarówno opcję automatycznego odtwarzania, jak i możliwość automatycznego odtwarzania do wyczerpania określonej puli środków. Na bębnach zobaczymy 12 symboli, od dobrze znanych symboli z kart karcianych (dziewiątka, dziesiątka, walet, dama, król i as) po symbole związane z zawodami strongmanów – pas mistrzowski, kowadło, opona i rękawice. Gra dysponuje także dwoma symbolami specjalnymi – wild oraz scatter, na których nie mogło zabraknąć podobizny mistrza – Mariusza Pudzianowskiego. Zgodnie z informacją podaną przez producenta na stronie wskaźnik zwrotu (RTP) wynosi 96,12%, co w porównaniu do innych gier należy uznać za średni wskaźnik.

Jak zagrać w Pudzianator?

Obsługa Pudziantor nie sprawia większego problemu. Na środku ekranu widnieje duży przycisk spin, który wprawi w ruch bębny maszyny. Tradycyjnie na ekranie wyświetla się opcja max bet oraz auto play. Pole, wyświetlające aktualną stawkę, widnieje po lewej stronie. W lewym dolnym rogu ekranu gracze mogą rozwinąć menu, z którego można sprawdzić tabelę wypłat, regulować natężenie dźwięku czy sprawdzić w jaki sposób skonstruowane są linie wygrywające. Tradycyjnie najniższe wygrane zapewniają niskie karty (dziewiątki, dziesiątki, walety i króle) oraz symbole scatter. Najwyższą wygraną zapewnia natomiast symbol mistrzowskiego pasa, kowadła czy opony. W grze pojawiają się dwa poważne oblicza przedstawiające Mariusza Pudzianowskiego. Jedno z nich pełni funkcje dzikiej karty (wild), czyli zastępuje każdy inny symbol (oprócz symbolu scatter). Drugie natomiast jest dobrze znanym graczom symbolem scatter. W grze Pudzianator gdy trafimy 3 lub więcej takich symboli możemy otrzymać nawet do 405 darmowych obrotów. W trakcie bonusowych spinów wygrane są mnożone razy dwa. Gdy gracz trafi zwycięską kombinację może zagrać w ryzyko (gamble). To doskonale znany sposób na podwojenie swojej wygranej. O ile w przeważającej ilości slotów chodzi o odgadywanie koloru ukrytej karty, to w Pudzianator zadaniem gracza jest odgadnięcie czy legendarny Mariusz Pudzianowski powali swojego rywala. Jeżeli odgadnie prawidłowo wygrana zostaje podwojona. Niestety w przypadku niepowodzenia gracz traci swoją wygraną.

Kwota wygranej zależy oczywiście od rodzaju i ilości trafionych identycznych symboli w linii wygrywającej, dlatego zaleca się, w szczególności początkującym graczom zapoznać się w pierwszej kolejności z tabelą wypłat. Znaczna liczba stałych linii wygrywających implikuje to, że rozgrywka jest pełna emocji, zaś wygrane są bardzo częste. Pudzianator to doskonały przykład na to, że polska branża gier automatowych ma się świetnie i jest na najlepszej drodze, aby skutecznie podbijać zagraniczne rynki. Nie ulega wątpliwości, że Pudzianator przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom Mariusza Pudzianowskiego, walk MMA i zawodów Strongman.

Tabela wypłat i wartości symboli w Pudzianator

Jak na tematykę strongmana przystało, w Pudzianator najbardziej wartościowymi symbolami są te związane ze sportem i ciężarami. Niższe wartości wygranej przynoszą nam karty. Wygrana pada od 3 takich samych wartości na linii wygrywającej. Przyjrzyjmy się szczegółom, czyli co możemy wygrać w poszczególnych konfiguracjach.

Symbol x2 x3 x4 x5
Pas Strongmana 0,1 0,5 2 20
Rękawice 0,4 2 10
Opona / ciężar 0,3 1 5
As, Król 0,1 0,5 3
Q, J, 10, 9 0,1 0,4 2
Scatter 0,1 0,2 0,4 1

Dodatkowo scattery w postaci Mariusza na ringu mogą uruchomić rundę aż 405 darmowych spinów i masz szansę na kolejne wygrane!

Dodatkowe nagrody: Bonusy w Pudzianator

Wygranym w Pudzianator towarzyszą symbole specjalne, czyli wild, zastępujący wszystkie inne symbole. Scatter, czyli symbol rozproszenia to kolejny znak, który może się pojawić niezależnie od linii wygrywającej i dać wygraną. Dodatkowo od pojawienia się scattera zależy to, czy dostaniemy rundy darmowych spinów. Masz wówczas od 8 do 18 darmowych obrotów, a scatter na wszystkich polach to aż 405 free spinów!

Co więcej, każda wygrana pochodząca z rundy bonusowej mnoży nam jej wartość x2. Jeśli lubisz nieco więcej ryzyka, to możesz też postawić wygraną w gamble i wytypować wygraną lub przegraną Mariusza. Dobry zakład to podwojenie wygranej, a zły to oczywiście jej utrata, jak to w ryzyku!

Pudzianator — wnioski

Promatic jako producent zyskał sporą popularność w hazardowym świecie dzięki tworzeniu ciekawej e-rozrywki, a Pudzianatora możesz spotkać w wielu kasynach online. Jeśli lubisz poćwiczyć grę przed rozgrywką na prawdziwe pieniądze, to u nas slot dostępny jest także w wersji demo, do czego zachęcamy cię, abyś mógł wyrobić swoją własną opinię.

Dla nas osobiście tematyka MMA, jasne zasady i oprawa wideo jest naprawdę ciekawa i porządna. Możesz poczuć się, jakbyś był na widowni i obserwował zawodnika, który za chwilę pojawi się na ringu. Nie brakuje tu też dodatkowych opcji bonusowych, które urozmaicają grę i sprawiają, że chętnie się do niej powraca.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena