Atlantis

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Atlantis
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.5%
Bębny 6
Linie wygrywające 15.625
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Atlantis od Evoplay

Atlantyda (Atlantis) to mityczna kraina, mająca rzekomo być ojczyzną wysoce rozwiniętej cywilizacji, która w konsekwencji bliżej nieokreślonej katastrofy naturalnej została pochłonięta przez otchłań oceanu. Przez stulecia kwestia znalezienia Atlantydy pochłaniała serca i umysłu badaczy, jak się okazuje, od niedawna także deweloperów gier hazardowych, takich jak Evoplay.

Wydana 15 listopada 2017 roku Atlantis automat do gry przez międzynarodowe przedsiębiorstwo Evoplay szybko zagościła na stałe w ofercie kasyn online. Wersja Atlantis demo jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wszystkim graczom, szczególnie tym początkującym należy doradzić poćwiczenie w Atlantis za darmo, dzięki czemu lepiej im pójdzie później w Atlantis na prawdziwe pieniądze.

Atlantis – Opis Gry

Atlantis gra to 6-bębnowy slot z 5 rzędami, 15.625 sposobami na ułożenie wygrywającego układu oraz 9 regularnymi symbolami, 5 symbolami postaci, symbolami scatter oraz wild, a także re-spinami i darmowymi obrotami. Przedmiotem fabuły gry jest poszukiwanie legendarnej cywilizacji Atlantydy, dlatego na bębnach maszyny nie może zabraknąć członków ekspedycji poszukiwawczej – odkrywcy, mechanika, geologa, kucharza, sapera. Do każdej postaci przypisany jest jeden przedmiot – do odkrywcy księga, mechanika – koło zębate, geologa – świder, kucharza – kocioł oraz sapera – dynamit.

Ponadto na bębnach zobaczymy symbole związane ze starożytną cywilizacją – są to różnego rodzaju maski. Tło gry stanowi wizja mitycznej wyspy – Atlantydy. Elementy graficzne zostały starannie wykonane oraz cechują się wysoką rozdzielczością. Ścieżka dźwiękowa w grze jest także świetna i idealnie wpasowuje się w nastrój odkrywania tajemnic upadłej cywilizacji. Zgodnie z informacją podaną przez producenta współczynnik zwrotu (return to player) wynosi 94,5%, co jest raczej wskaźnikiem poniżej przeciętnej.

Atlantis – Tabela Wypłat

Tabelę wygranych dla Atlantis online gracze sprawdzą w menu gry, poprzez przyciśnięcie ikonki z literką “i”, która znajduje się w lewym, dolnym rogu. Tradycyjnie kwota wygranej stanowi iloczyn wartości stawki oraz wartości mnożnika dla danej kombinacji. Ze względu na to, że tabela wygranych jest obszerna, gdyż w grze można trafić nawet powyżej 30 identycznych symboli, zrezygnujemy z jej przedstawienia. Niezależnie od tego wszystkich graczy szczególnie zachęcamy do zapoznania się z nią przez rozpoczęcie gry.

Atlantis – Podstawowe Zasady

Przed włączeniem głównego ekranu, twórcy uraczyli graczy animacją, która przedstawia sposób działania najważniejszych funkcji specjalnych w grze. Tradycyjnie przed zakręceniem bębnami maszyny należy ustalić wysokość stawki. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Wartość stawki gracze regulują za pomocą przycisków opatrzonych “plusem” oraz “minusem”. Z lewej strony w okienku opatrzonym podpisem Balance, widnieją środki pozostałe graczowi na grę.

Na środku ekranu znajduje się przycisk Spin, który wprowadza w ruch automat. Dłuższe przyciśnięcie przycisku spin uruchamia funkcję automatycznego odtwarzania (autospin), dzięki czemu gracze nie muszą nieustannie wciskać przycisku co rundę. W lewym, dolnym rogu (tam gdzie ikonka z literką “i”), znajduje się menu. Tutaj zobaczymy wartości wygranych, zasady gry oraz możemy ustawić głośność dźwięku czy prędkość obrotów.

Bonusy Atlantis

Atlantis automat oferuje graczom ciekawy system bonusów oraz funkcji specjalnych. Na wstępie należy wskazać, że trafienie w trakcie gry czterech lub więcej symboli scatter (Power Stones) uruchamia aż 8 darmowych obrotów. Co ciekawe Power Stones można kolekcjonować stopniowo, co obrót. Dopiero runda, w której nie trafimy żadnego Power Stones resetuje wskaźnik i gracz musi zaczynać od początku.

W trakcie darmowych spinów losowe symbole mogą zostać zastąpione przez symbol wild, co znacząco ułatwi ułożenie wygrywającego układu o znacznej wartości. Ciekawą odmiennością jest to, że symbole wild nie pojawiają się w trakcie głównej gry. Kolejną funkcją specjalną są postacie należące do ekspedycji. Pojawienie się ich na ekranie, wyzwala kolejne obroty (respin), a bohater niejako “podąża” w dół ekranu, zaliczając kilka obrotów. Symbol postaci ułatwia ułożenie układu z przypisanymi do niego symbolami. Wszystkim graczom zaleca się szczegółowe zapoznanie się z zasadami gry, celem pełnego zrozumienia mechanizmu działania funkcji specjalnych.

Atlantis Slot – nasza Opinia

Atlantis slot od Evoplay to ciekawy automat, któremu należy poświęcić uwagę z co najmniej kilku względów. Pierwszym z nich jest grafika – wykonana została perfekcyjnie. Wszystkie animacje, elementy graficzne są wysokiej jakości. Po drugie ścieżka dźwiękowa idealnie pomaga przenieść się graczowi w klimat starożytnej Atlantydy.

Świetnym pomysłem jest zastosowanie 6 bębnów, co niewątpliwie urozmaica rozgrywkę i znacząco zwiększa liczbę linii wygrywających. Dzięki temu zabiegowi akcja w grze jest dynamiczna, zaś wygrane padają bez przerwy. To zapewnia grze znaczną grywalność. Dlatego wszystkich graczy zachęcamy już dzisiaj do wypróbowania Atlantis bez depozytu jak również Atlantis bez logowania na naszej stronie internetowej. Co ważne możesz zagrać w Atlantis bez rejestracji.

Dodaj opinię

Ocena