Journey to the West

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Journey to the West
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 95.5%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Journey to the West od Evoplay

Journey to the West automat do gry to kolejna gra hazardowa od Evoplay, która eksploruje szeroko rozumiany świat Dalekiego Wschodu. W Journey to the West gra fabuła bazuje na jednej z klasycznych powieści chińskiej literatury pod tytułem Wędrówka na Zachód, autorstwa Wu Cheng’ena. Mianowicie oś fabuły opiera się na prawdziwej historii wędrówek buddyjskiego mnicha. Powieść jest przede wszystkim oparta na podaniach ludowych i raczej mniej jest w niej ziarna prawdy, niż więcej. Jeden z bohaterów powieści – Sun Wukong, czyli tzw. Małpi Król zwany Wędrowcem, widnieje na głównym ekranie gry. W grze pojawiają się także inni uczniowie głównego bohatera – mnicha Xuanzanga, tacy jak wieprzek (Zhu Bajie) i inni. W tle widnieje przepiękny wodospad, atmosfera panująca wokół uspokaja a jednocześnie zachęca do działania. Grafika jest świetnie wykonana, detale oraz elementy graficzne są wysokiej jakości. Z pewnością gra zostanie doceniona przez wszystkich miłośników orientalnego wschodu, którzy mogą zagrać w Journey to the West demo na naszej stronie internetowej. Co więcej gracze mogą zagrać w ten slot bez rejestracji, dzięki czemu mogą wypróbować grę, zanim zdecydują się zagrać w grę na prawdziwe pieniądze.

Journey to the West – opis gry

Journey to the West automat to barwna gra slotowa z 5-bębnami, 20 stałymi liniami wygrywającymi, 9 regularnymi symbolami, z których 3 uruchamiają dodatkowe funkcje oraz symbolem Wild.  Na bębnach maszyny widnieje 5 tradycyjnych symboli zapożyczonych z gier karcianych (dziesiątka, walet, dama, król oraz as). Ponadto widnieją symbole związane z powieścią Journey to the West, czyli przykładowo Małpi Król, Wieprzek, Snow Leopard czy włócznia. Współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 95,5%. W porównaniu do innych gier tego typu jest to przeciętny wskaźnik. Jak zwykle najniższe wygrane są za  symbole od dziesiątki do damy, najwyższe natomiast za Małpiego Króla oraz Snow Leopard.

Wygrane w Journey to the West

Mnożniki wygranych w Journey to the West online kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Dziesiątka, Walet, Dama x 0,4 0,7 2,4
As, Król x 0,4 1,2 4,5
Włócznia, Wieprzek x 0,8 4,5 10
Snow Leopard x 1 5 15
Małpi Król 0,4 1,2 10 45

Tym samym gry obstawimy 100 i trafimy 5 symboli Małpiego Króla wygramy 4.500.

Jak zagrać w Journey to the West?

Domeną automatów od Evoplay jest łatwość obsługi. Nie inaczej jest w przypadku Journey to the West. Najpierw gracz musi wnieść stawkę, następnie przycisnąć przycisk spin. Dłuższe przyciśnięcie przycisku spin uruchomi funkcję automatycznego odtwarzania (autospin). Wartość stawki od 0,1 do 500 zmienia się za pomocą plusa i minusa po lewej stronie od przycisku spin. W lewym, dolnym rogu znajduje się menu gry, w które należy wejść jeśli chcemy zaznajomić się z zasadami gry, tablicą wypłat czy zmienić ustawienia gry w polskich kasynach online.

Bonusy i promocje

Journey to the West oferuje swoim graczom dość wyjątkowy system funkcji specjalnych. Mianowicie w Journey to the West, odmiennie niż w innych grach tego typu jeden symbol pełni zarówno funkcję symbolu Wild, jak i symbolu Scatter. W grze na podstawie chińskiej powieści symbolem jest chiński dragon. Zatem zastępuje on każdy innych symbol. Natomiast gdy trafimy 3 lub więcej symboli dragona uruchomimy 10 darmowych obrotów, w trakcie których gracze mają możliwość extra wygranych. Ponadto w trakcie darmowych spinów gracz może aktywować jedną z poniższych funkcji:

  • Snow Leopard – wszystkie wygrane zostaną pomnożone x5;
  • Wieprzek – wszystkie trafione symbole Wild rozszerzą się na sąsiadujące bębny (Expanding Wilds);
  • Małpi Król – każdy symbol Wild zostanie zablokowany na swoim bębnie, co zwiększy szanse na wygrane w kolejnej rundzie (Sticky Wilds).

Pozostawienie wyboru graczom jest strzałem w dziesiątkę, gdyż większość slotów narzuca funkcje specjalne, które zostają uruchomione w trakcie bonusowych obrotów.

Zagraj w Journey to the West automat do gry – wypróbuj fortunę

Gra zostanie ciepło odebrana przez wszystkich miłośników chińskiej literatury, ale nie tylko. Zainteresowanie powinna wzbudzić także u tych graczy, którzy lubią dokonywać wyborów – Journey to the West jako jedna z niewielu gier slotowych, oferuje wybór graczom, polegający na wyborze jednego z trzech rozwiązań, z którego chcą skorzystać w trakcie trwania darmowych obrotów. Co więcej, na pochwałę zasługuje szata graficzna. Tło, w którym widnieje wodospad jest po prostu piękne i dopracowane do ostatniego szczegółu. W Journey to the West bez depozytu można zagrać zarówno na naszej stronie internetowej, jak w ramach aplikacji mobilnych. Polecam grę wszystkim miłośników orientalnej kultury.

Dodaj opinię

Ocena