Gra Chinese New Year od Evoplay

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Gra Chinese New Year od Evoplay
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 93%
Bębny 5
Linie wygrywające 25
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Chinese New Year od Evoplay

Chinese New Year automat do gry to kolejny produkt, którego tematyka skupia się na chińskiej kulturze. Tytułowy Chiński Nowy Rok to cykliczne święto obchodzone w Chinach od najdawniejszych czasów. To jedno z najważniejszych świąt, dlatego Chińczycy obchodzą je szczególnie hucznie. Miasta, domy i targi są w tym okresie przyozdabiane, dominującym kolorem jest czerwień. W Chinese New Year także kolorem dominującym jest czerwony, a w oczy w szczególności rzucają się czerwone lampiony oraz tradycyjne przedstawienia chińskich dragonów.

Oprogramowanie Evoplay dla tej gry hazardowej współpracuje z aplikacjami mobilnymi, co umożliwia grę także na smartfonach oraz tabletach. Nasza strona internetowa oferuje graczom możliwość zagrania w Chinese New Year za darmo, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić grę zanim rozpoczną przygodę za prawdziwe pieniądze. Warto podkreślić, że u nas możesz wypróbować grę Chinese New Year bez rejestracji, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Chinese New Year – opis gry

To właśnie ten automat w kasynie online sprawi, że poczujesz się jakbyś był w centrum chińskiego święta. Doskonale wykonana grafika oraz interesująca ścieżka dźwiękowa wzmagają odświętne nastroje. W tle widnieje typowo chińska zabudowa udekorowana z okazji Nowego Roku. Chinese New Year nie jest klasycznym automatem slotowym, nie ma tu bębnów, lecz symbole spadają kaskadowo z góry co rundę. Symbole są bardzo zróżnicowane, od czerwonych lampionów, ozdób, talizmany, pierożki czy maski dragonów.

Zgodnie z informacją wskazaną przez producenta wskaźnik zwrotu RTP (return to player) wynosi 93%. Współczynnik zwrotu wskazuje na prawdopodobieństwo zwrotu zainwestowanej kwoty pieniędzy w długim okresie czasu. Na tym przykładzie, gdy będziemy grali za 100 zł przez bardzo długi okres czasu, to statystycznie powinniśmy odzyskać 93 zł. Symbole w Chinese New Year układają się w trzech rzędach i pięciu kolumnach. Wygrywające kombinacje można trafić aż na 25 stałych liniach wygrywających.

Chinese New Year – stół wypłat

Wygrana to iloczyn postawionej stawki i mnożnika, który został przewidziany dla danego układu symboli. W Chinese New Year wartości mnożników kształtują się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Pierożki 0,1 0,5 2
Ozdoba 0,1 0,6 2,2
Talizmany 0,1 0,6 2,5
Zawieszka 0,2 0,8 3
Lampion 0,3 2,8 12
Litera 0,3 3,2 16
Hipopotam 0,5 3,6 20
Dragon 0,6 5 28
Koło 0,8 6 40

Zatem gdy uda nam się trafić układ z 4 maskami Dragon przy zakładzie wynoszącym 20, to wygramy 100 (5 x 20).

Chinese New Year – jak grać?

Po uruchomieniu gry należy za pomocą przycisków plus i minus ustawić wysokość stawki. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Z lewej strony widnieją pozostałe środki (balance). Gra zaczyna się poprzez wciśnięcie przycisku spin. Jeżeli przytrzymamy dłużej spin to uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania. Funkcja automatycznego odtwarzania przydaje się w szczególności gdy jesteśmy znużeni ciągłym wciskaniem przycisku spin. W lewym, dolnym rogu możemy wejść w menu gry. Tam zapoznamy się w tablicą wypłat, przebiegiem linii wygrywających czy funkcjami specjalnymi. Tutaj także możemy zmienić głośność, szybkość spadania symboli czy uzależnić automatyczne odtwarzanie od kwoty środków pieniężnych pozostałych do wykorzystania.

Bonusy i promocje

Chinese New Year oferuje swoim graczom ciekawą mechanikę, polegającą na stopniowym wzrastaniu mnożnika w przypadku kolejnych wygranych. Innymi słowy każda wygrana zwiększa widniejący w prawym rogu mnożnik. Dzięki temu można go zwiększyć x2, x4, x8, x16 i x32. Ponadto w grze funkcjonuje symbol dzikiej karty (Wild), przedstawiający koło loterii. Zastępuje ono każdy innych symbol. W konsekwencji pomaga to w ułożeniu zwycięskich kombinacji.

Nasza opinia

Chinese New Year to doskonały wybór dla wszystkich graczy, którzy są miłośnikami kultury orientalnej. Pomimo nieustannej globalizacji, tradycyjne obchodzenie przez Chińczyków Nowego Roku, stanowi istotną część ich kultury. Cechuje się przepychem, autentycznością oraz powszechną radością. Nie ulega wątpliwości, że w takiej atmosferze dobrze spędzić czas, grając w grę hazardową. Ponadto, jak każdy produkt od Evoplay Chinese New Year cechuje się doskonałą grafiką i świetną ścieżką dźwiękową. Elementy graficzne są szczegółowo wykonane i sprawiają wrażenie żywych.

Miłośnicy skomplikowanych systemów bonusowych oraz wielu funkcji specjalnych, mogą być zawiedzeni, gdyż twórcy tej gry raczej skromnie podeszli do tematu. Poza symbolem Wild i mechanizmem zwiększania stopniowego mnożników gra nie dysponuje innymi funkcjami specjalnymi. Można to także uznać za jej atut. W każdym razie należy gorąco zachęcić wszystkich tych, który mają ograniczone środki finansowe,  do wypróbowania Chinese New Year bez depozytu na naszej stronie internetowej.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena