Clash of Pirates

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Clash of Pirates
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 93%
Bębny 5
Linie wygrywające 30
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Clash of Pirates od Evoplay

Clash of Pirates automat do gry przeniesie graczy w fascynujący świat morskich łupieżców – piratów. Napadający na statki i rabujący ich ładunki oraz zbierający skarby na całym świecie, piraci przechowywali je na samotnych wyspach, z dala od głównych szlaków handlowych. W grze znajdziemy się na mrocznym statku pirackim, który zmaga się mackami groźnego potwora morskiego – krakena (czyli kałamarnicy). Gra utrzymana została, jak przystało na pirackie klimaty, w groźnej oraz ponurej atmosferze. Na uwagę zasługuje w szczególności ścieżka dźwiękowa, która kojarzy się z filmową muzyką i takimi dziełami jak Piraci z Karaibów. Producentem gry hazardowej jest świetnie znany producent branży e-gamingowej, czyli Evoplay, który zasłynął przede wszystkim odejściem od klasycznych automatów owocowych na rzecz gier eksplorujących wszystkie dostępne tematy. W Clash of Pirates demo można zagrać na naszej stronie internetowej. Tutaj można zagrać w Clash of Pirates bez rejestracji, co jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują w przyszłości zagrać także w Clash of Pirates za prawdziwe pieniądze.

Clash of Pirates slot – główne funkcje

Clash of Pirates automat w kasynach internetowych dysponuje 5-bębnami z 30 stałymi liniami wygrywającymi. Na bębnach maszyny prezentują się świetnie wykonane sylwetki piratów – dwóch mężczyzn Rudobrody i drugi złowrogi pirat, oraz dwie kobiety – piratka w kapeluszu oraz piratka z kataną o zapewne wschodnim pochodzeniu. Symbole specjalne przedstawiają piracką mapę, prowadzącą do ukrytych skarbów (Scatter) oraz symbol otchłani (abyss), w której bez śladu przepadały całe okręty. Duża liczba linii wygrywających sprawia, że rozgrywka jest dynamiczna i pełna wrażeń. Zgodnie z informacją podaną przez producenta w menu współczynnik zwrotu wynosi 93%. W porównaniu do innych gier tego typu wskaźnik na takim poziomie należy uznać za poniżej przeciętnej. Poza sylwetkami złowieszczych piratów na bębnach automatu widnieją symbole świetnie znane z gier karcianych (dziewiątka, dziesiątka, walet, dama, król i as). Tradycyjnie najniższe wygrane zapewniają symbole od dziewiątki do damy, najwyższe natomiast symbol Scatter oraz piratka z kataną.

Clash of Pirates – stół wypłat

Wartości potencjalnych wygranych można z łatwością wyliczyć, korzystając z tabeli wygranych. Mianowicie wygrana to iloczyn wniesionej stawki i mnożnika przypisanego dla danego układu. Wartości mnożników w Clash of Pirates online kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Dziewiątka, Dziesiątka, Walet, Dama x 0,1 0,8 3,8
As, Król x 0,2 1,5 5
Piratka w kapeluszu, Pirat w Kapeluszu, Rudobrody x 1 4,5 15
Piratka z mieczem 0,3 1,5 8 28
Mapa skarbów x 2 10 30

Z powyższej tabeli wynika, że przy obstawieniu zakładu o wartości 50 i trafieniu w rzędzie 4 symboli z Rudobrodym, będziemy bogatsi o 225 (50 x 4,5).

Clash of Pirates – podstawowe zasady

Obsługa automatu Clash of Pirates nie sprawi graczom większych trudności, nawet tym początkującym. Na początku należy wybrać wartość stawki. Ustalamy ją za pomocą przycisku plus i minus z lewej strony. Minimalna wartość wniesionej stawki nie może być mniejsza od 0,1, z kolei maksymalna wartość stawki nie może być większa od 500. Po ustaleniu wartości stawki możemy zacząć przygodę z Clash of Pirates. Zakręcamy bębnem za pomocą przycisku spin. Gdy przytrzymamy go dłużej uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania (autospin). W lewym, dolnym rogu znajduje się menu gry. W nim możemy zaznajomić się z tablicą wypłat, przebiegiem linii wygrywających czy funkcjami specjalnymi. Możemy także wyłączyć dźwięk czy regulować prędkość obrotów bębna.

Bonusy i promocje

Liczba funkcji specjalnych w Clash of Pirates nie budzi większych emocji. W grze spotkamy symbol specjalny Scatter. Gdy trafimy 3 lub więcej symboli Scatter uruchomimy 10 darmowych obrotów. W trakcie darmowych spinów nie pojawi się więcej symboli Scatter. Dodatkowo w grze funkcjonuje symbol otchłani (abyss symbol). Wprowadza on dość niestandardową mechanikę, polegającą na tym, że każdy symbol otchłani, który pojawi się na ekranie, zostanie przemieniony przez krakena w taki sam symbol. W zamyśle twórców oraz praktyce zwiększa to możliwość skompletowania wygrywających układów.

Podsumowanie recenzji

Tematyka piratów zawsze budziła wielkie emocje, dlatego ma rzesze miłośników na całym świecie. W końcu, kto z nas kiedy był małym chłopcem nie bawił się w piratów? Na pochwałę zasługuje atmosfera – macki krakena, groźna muzyka oraz mroczny klimat wprawiają graczy w nastrój powagi oraz pobudzają emocje. Grafika jest wykonana bardzo dobrze, elementy graficzne są szczegółowe, zaś animacje nie przeszkadzają i wprawiają w dobry klimat.  Liczba funkcji specjalnych jest ograniczona tylko do dwóch symboli, jednakże nie jest to wadą. W Clash of Pirates bez depozytu można zagrać na naszej stronie internetowej. Finalnie grę należy ocenić pozytywnie i zachęcamy do jej wypróbowania.

Dodaj opinię

Ocena